54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Проекти рішень

Назва проекту рішення Пояснювальна записка до проекту
Про продовження строку дії на період до 2018 року включно обласної Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

Суб'єкт господарювання: Миколаївська ОДА

Про затвердження Порядку надання додаткової одноразової грошової допомоги при першому працевлаштуванні у сільській місцевості випускників вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування, які здобули спеціальність педагогічного профілю та навчалися за рахунок бюджетних коштів.
Про призначення Раєвського О.А. на посаду директора Центру олімпійської підготовки з баскетболу та командних ігрових видів спорту.
Про продовження строку дії на період до 2018 року включно обласної Програми «Медичні кадри Миколаївщини» на 2013-2017 роки.
Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» з комунальної власності територіальної громади м.Южноукраїнськ у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про перейменування Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи паралімпійського резерву та внесення змін до її Статуту.
Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на 2014-2018 роки.
Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Миколаївської області «Дитинство» на 2018 – 2020 роки.
Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади міста Миколаєва.
Про внесення змін до Програми розвитку культури у Миколаївській області на 2017-2018 роки.
Про надання згоди на виключення будівлі парафіяльного училища та притулку католицького благодійного товариства, розташованого по вул. Декабристів 32-а в м.Миколаєві, з переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації.
Про надання згоди на списання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, яке розташоване за адресою:м. Миколаїв, вул. Декабристів, 34/1 та перебуває в оперативному управлінні Державної інспекції з охорони пам’яток культури в Миколаївській області.
Про надання згоди на списання нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, яке розташоване за адресою:м. Миколаїв, вул. Лягіна, 5 та перебуває в оперативному управлінні Миколаївського обласного краєзнавчого музею.
Про затвердження Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2018-2020 роки.
Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Новобирзулівський» у Баштанському районі Миколаївської області.
Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Сергіївський» у Братському районі Миколаївської області.
Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Лагодіївський» у Казанківському районі Миколаївської області.
Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Каньйон річки Чичиклія» у Веселинівському районі Миколаївської області.
Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Христофорівські плавні» у Баштанському районі Миколаївської області.
Про затвердження Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки

  • 1
  • 2

Оголошення Читати всі
2021-01-12
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НА 2022 РІК

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2022 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку