54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Депутати обласної ради попередніх скликань

Депутати Миколаївської обласної ради першого скликання (1990-1994 рр.)

1. Акімов Григорій Олексійович
2. Александров Михайло Миколайович
3. Бабайкін Володимир Гаврилович
4. Бардачев Микола Васильович
5. Батовський Віктор Васильович
6. Башкіров Михайло Володимирович
7. Бережевський Анатолій Васильович
8. Бєлий Сергій Іванович
9. Білюк Олександр Володимирович
10. Бобіна Валерій Іванович
11. Бондаренко Любов Мефодіївна
12. Борецький Тимофій Іванович
13. Бухнач Володимир Сергійович
14. Валецький Валерій Миколайович
15. Величко Олександр Олександрович
16. Вітер Володимир Іванович
17. Гавриленко Галина Іванівна
18. Гаврилишин Ігор Богданович
19. Ганущак Михайло Михайлович
20. Гаркуша Олексій Миколайович
21. Гержов Юрій Іванович
22. Глувко Ольга Фомівна
23. Глух Іван Васильович
24. Гнатенко Олексій Іванович
25. Головко Віктор Миколайович
26. Горбач Анатолій Андрійович
27. Гречкосій Володимир Васильович
28. Грицай Іван Трохимович
29. Грицієнко Микола Сергійович
30. Грубий Микола Дмитрович
31. Гуран Анатолій Миронович
32. Діданов Віктор Іванович
33. Дремлюга Микола Никифорович
34. Дробілко Юрій Миколайович
35. Євдокимов Віктор Борисович
36. Єланцев Віктор Михайлович
37. Єрмак Василь Іванович
38. Єшкелєв Олександр Борисович
39. Завгородній Борис Михайлович
40. Завіновська Оксана Іванівна
41. Заудальський Євген Олександрович
42. Іванов Федір Антонович
43. Ігнатенко Анатолій Романович
44. Ігнатенко Леонід Миколайович
45. Іщенко Василь Сергійович
46. Казюка Олександр Миколайович
47. Карпенко Микола Дмитрович
48. Катруца Олександр Степанович
49. Кернер Сергій Мойсейович
50. Кіяшко Анатолій Макарович
51. Клименко Іван Семенович
52. Коваленко Олександр Петрович
53. Коваль Анатолій Дмитрович
54. Ковальчук Микола Іванович
55. Котков Василь Павлович
56. Кравченко Анатолій Артемович
57. Крисін Микола Михайлович
58. Круц Анатолій Миколайович
59. Кузнецов Петро Сергійович
60. Кузовлєв Юрій Георгійович
61. Кучер Степан Олексійович
62. Лівік Петро Євстихійович
63. Лук’янов Геннадій Іларіонович
64. Макаров Юрій Іванович
65. Маламан Микола Антонович
66. Матуляк Ольга Степанівна
67. Медведєв Андрій Олексійович
68. Мельник Володимир Володимирович
69. Мириченко Сергій Анатолійович
70. Мирненко Ніла Володимирівна
71. Михайлов Олександр Іванович
72. Москаленко Михайло Миколайович
73. Московченко Микола Данилович
74. Новикова Ніна Трохимівна
75. Образцов Сергій Васильович
76.  Овдієнко Ігор Миколайович
77.  Олейник Валентина Петрівна
78  Омельченко Микола Якович
79. Омельченко Олена Олексіївна
80. Оплачко Володимир Миколайович
81. Педашевський В’ячеслав Костянтинович
82. Петровський Володимир Іванович
83. Підгородинський Микола Олексійович
84.  Піхтерев Валентин Іванович
85.  Подгуренко Володимир Сергійович
86.  Поліщук Зінаїда Григорівна
87. Потапенко Анатолій Михайлович
88.  Прибиш Анатолій Іванович
89.  Пустовой Олександр Петрович
90. Раковський Геннадій Борисович
91.  Ратуш Володимир Дмитрович
92. Ратушняк Олександр Леонтійович
93. Романов Віктор Іванович
94. Ружина Катерина Семенівна
95.  Рябченко Микола Володимирович
96. Садовій Станіслав Миколайович
97. Салютін Віктор Васильович
98. Свєтов Валентин Євстафійович
99. Суслова Лідія Петрівна
100. Тазарачева Галина Михайлівна
101. Тарнавський Аркадій Омелянович
102.  Тищук Микола Іванович
103.  Толстих Олександра Борисівна
104. Топало Микола Вікторович
105.  Трушляков Іван Іванович
106. Фомін Валентин Сергійович
107. Хамчич Володимир Миколайович
108. Холод Петро Володимирович
109. Хоменко Віктор Вікторович
110. Целуйко Ліна Іванівна
111. Чайка Валентин Семенович
112. Черняєв Віталій Григорович
113. Чистий Валентин Олександрович
114. Чубар Микола Іванович
115. Чудайкіна Людмила Григорівна
115. Шарафанов Анатолій Олексійович
116. Шаповалов Сергій Володимирович
117. Щеглов Олександр Олександрович
118. Щербина Валентина Степанівна
119. Шинкарук Володимир Максимович
120. Шишлаков Володимир Олександрович
121. Шовкопляс Микола Михайлович
122. Штовбанько Анатолій Григорович
123. Шульга Іван Дмитрович
124. Юрченко В’ячеслав Олександрович
125. Яковлєв Володимир Миколайович
126. Якубенко Андрій Андрійович
127. Яценко Юрій Анатолійович

Депутати Миколаївської обласної ради другого скликання (1994-1998 рр.)

1. Белевят Ярослав Васильович
2. Бондур Володимир Павлович
3. Булденко Борис Якович
4. Бундюк Валерій Миколайович
5. Ватагін Михайло Юрійович
6. Виноградський Максим Павлович
7. Ганжела Василь Максимович
8. Гаркуша Володимир Іванович
9. Глувко Ольга Хомівна
10. Головчанський Всеволод Іларіонович
11. Грабовенко Іван Миколайович
12. Грицієнко Микола Сергійович
13. Губанов Віктор Олександрович
14. Дремлюга Микола Никифорович
15. Дубов Володимир Олексійович
16. Євдокимов Віктор Борисович
17. Заплатинський Володимир Михайлович
18. Заремба Володимир Григорович
19. Іванов Федір Антонович
20. Іванюченко Анатолій Богданович
21. Іщенко Василь Сергійович
22. Йосипов Іван Степанович
23. Казарін Олександр Олексійович
24. Кернер Сергій Мойсейович
25. Клівенко Микола Іванович
26. Коврига Микола Леонідович
27. Кожанов Михайло Олексійович
28. Кондратьєв Андрій Володимирович
29. Кравченко Сергій Іванович
30. Кузнєцов Петро Сергійович
31. Кульчицький Василь Володимирович
32. Лавриненко Віктор Олексійович
33. Левандовський Сергій Олександрович
34. Левенець Тетяна Григорівна
35. Лосєв Всеволод Павлович
36. Лук’янов Геннадій Іларіонович
37. Малий Олександр Володимирович
38. Матвєєв Володимир Йосипович
39. Мельниченко Валерій Володимирович
40. Мєшин Віталій Веніамінович
41. Овдієнко Ігор Миколайович
42. Омельченко Микола Якович
43. Омельченко Олена Олексіївна
44. Оплачко Володимир Миколайович
45. Павлюк Володимир Олександрович
46. Петров Сергій Анатолійович
47. Петровський Анатолій Іванович
48. Піка Володимир Матвійович
49. Плюта Володимир Павлович
50. Погорєлов Володимир Григорович
51. Семиліт Іван Олексійович
52. Серафимов Олександр Олександрович
53. Сіленко Іван Гаврилович
54. Тищук Микола Іванович
55. Толстих Олександра Борисівна
56. Туровський Анатолій Станіславович
57. Холявко Володимир Андрійович
58. Чайка Валентин Семенович

Депутати Миколаївської обласної ради третього скликання (1998-2002 рр.)

Прізвище, ім'я, по батьковіДата визнанняДата припинення повноваженьПримітка
1. Алєшков Іван Іванович      
2. Базалій Юрій Васильович      
3. Бизова Валентина Олександрівна      
4. Бойченко Віктор Вікторович      
5. Бойчук Ліна Іванівна      
6. Бондаренко Анатолій Вікторович      
7. Брюханова Лариса Прохорівна      
8. Брюханова Лариса Прохорівна      
9. Будикін Віктор Васильович 08.02.2001    
10.  Бузінський Павло Григорович      
11. Бутьковський Василь Станіславович      
12. Бузінський Павло Григорович      
13. Бутьковський Василь Станіславович      
14. Бялик Микола Іванович      
15. Вагін Валерій Валентинович      
16. Вадатурський Олексій Опанасович      
17. Васильковець  Олександр Петрович   27.04.2000  
18. Вишняков Іван Гаврилович      
19. Гавенко Віктор Іванович      
20. Гаркуша Олексій Миколайович 07.09.2000    
21. Гошва Степан Дмитрович      
22. Грицієнко Микола Сергійович      
23. Грищенко Володимир Ілліч      
24. Губанов Віктор Олександрович      
25. Гузенко Валерій Миколайович      
26. Дзарданов Микола Сергійович      
27. Довгань Павло Михайлович      
28. Домарацька Магдалина Петрівна      
29. Дротенко Михайло Семенович      
30. Іванов Федір Антонович      
31. Іванова Людмила Георгіївна      
32. Ілляшенко Микола Тимофійович      
33. Ільяшов Олександр Аксентійович   30.05.2000  
34. Кабакчей Валентина Іванівна      
35. Казарін Олександр Олексійович      
36. Кернер Сергій Мойсейович      
37. Ключник Володимир Іванович      
38. Кобзар Микола Петрович      
39. Кожанов Михайло Олексійович      
40. Коробченко Микола Іванович      
41. Кравцова Надія Миколаївна      
42. Кравченко Сергій Іванович      
43. Кривицький Володимир Антонович      
44. Кузнецов Петро Сергійович      
45. Кукін Анатолій Афанасійович      
46. Кульчицький Василь Володимирович      
47. Левенець Тетяна Григорівна      
48. Луста Володимир Вікторович      
49. Лучний Микола Михайлович      
50. Мезнік Олександр Миколайович      
51. Мельниченко Валерій Володимирович      
52. Михайлик Володимир Васильович      
53. Москаленко Михайло Миколайович      
54. Нагулко Юрій Олександрович      
55. Нечай Микола Федорович      
56. Новицький Микола Микитович 07.09.2000    
57. Оплачко Володимир Миколайович   15.05.1998 Обраний народним депутатом 
58. Підгородинський Микола Олексійович      
59. Погорєлов Володимир Григорович      
60. Пономаренко Олександр Євгенович      
61. Романов Віктор Іванович      
62. Романчук Микола Павлович      
63. Савіцька Людмила Олександрівна      
64. Савченко Анатолій Іванович      
65. Савченко Володимир Григорович      
66. Семенець Володимир Григорович 30.09.1998    
67. Симоненко Олена Іванівна      
68. Сичова Ірина Євгенівна   26.10.2000  
69. Сіжук Тетяна Андріївна      
70. Сурін Валерій Володимирович      
71. Тимощенков Юрій Іванович      
72. Тищук Микола Іванович 08.02.2001    
73. Топало Микола Вікторович      
74. Туровський Анатолій Станіславович      
75. Фукс Володимир Павлович      
76. Хіль Юрій Григорович      
77. Чайка Валентин Семенович   26.10.2000  
78. Чебан Олександр Олександрович      
79. Швець Анатолій Дмитрович      
80. Щукін Віктор Іванович      

Депутати Миколаївської обласної ради четвертого скликання (2002-2006 рр.)

Прізвище, ім'я, по батьковіДата визнанняДата припинення повноваженьПримітка
1. Авраменко Леонід Михайлович      
2. Артеменко Володимир Федорович   15.04.2005  
3. Базалій Юрій Васильович      
4 . Бастан Сергій Васильович      
5 . Бачин Олександр Васильович      
6. Бездольний Віктор Володимирович      
7. Белевят Ярослав Васильович      
8. Бєдний Валерій Вікторович      
9. Білик Борис Іванович      
10. Бузінський Павло Григорович      
11. Бурко Олександр Анатолійович      
12. Бялик Микола Іванович      
13. Вадатурський Олексій Опанасович      
14. Вишняков Іван Гаврилович      
15. Вовк Світлана Анатоліївна      
16. Гаркуша Олексій Миколайович      
17. Гошва Степан Дмитрович      
18. Грицієнко Микола Сергійович      
19. Губанов Віктор Олександрович      
20. Демченко Тетяна Василівна      
21. Дзарданов Микола Сергійович      
22. Дирдін Євген Михайлович      
23. Долинський Микола Семенович      
24. Дремлюга Микола Никифорович      
25. Дротенко Михайло Семенович      
26. Іванов Федір Антонович   15.04.2005  
27. Жердєв Юрій Михайлович      
28. Журавель Віталій Григорович      
29. Забзалюк Роман Омелянович 28.07.2005    
30. Задирко Геннадій Олександрович      
31. Зайченко Валентина Павлівна      
32. Зозуля Віктор Анатолійович      
33. Кабакчей Валентина Іванівна      
34. Казарін Олександр Олексійович      
35. Ключник Володимир Іванович      
36. Коломієць Володимир Олександрович      
37. Кравченко Сергій Іванович      
38. Крет Юрій Всеволодович      
39. Кульчицький Василь Володимирович      
40. Левенець Тетяна Григорівна      
41. Лівік Олександр Петрович      
42. Луста Володимир Вікторович      
43. Лучний Микола Михайлович      
44. Матуляк Ольга Степанівна      
45. Мезнік Олександр Миколайович      
46. Мись Іван Віталійович      
47. Міздрюк Володимир Володимирович      
48. Могилевська Алла Сергіївна      
49. Молдованенко Михайло Олександрович      
50. Москаленко Михайло Миколайович      
51. Назарук Павло Іванович      
52. Ніколенко Анатолій Анатолійович      
53. Підгородинський Микола Олексійович      
54. Погорєлов Володимир Григорович      
55. Поручник Анатолій Петрович      
56. Рябий Іван Михайлович      
57. Садиков Олександр Валерійович 28.07.2005    
58. Саржан Микола Іванович      
59. Сербін Віктор Миколайович      
60. Скорий Микола Вікторович      
61. Скрипник Євген Андрійович      
62. Татаренко Ольга Іванівна      
63. Ткаченко Володимир Володимирович      
64. Травянко Віталій Іванович      
65. Треножкін Володимир Кирилович      
66. Туровський Анатолій Станіславович      
67. Форостяний Петро Якович      
68. Фукс Володимир Павлович      
69. Хіль Юрій Григорович      
70. Чебан Олександр Олександрович      
71. Черня Віталій Олексійович      
72. Четіна Світлана Костянтинівна      
73. Чіпак Іван Іванович      
74. Чмирь Сергій Михайлович      

Депутати Миколаївської обласної ради п'ятого скликання (2006-2010 рр.)

Прізвище, ім'я, по батьковіДата визнанняДата припинення повноваженьПримітка
1. Автанасов Анатолій Володимирович      
2. Агафонов Валерій Олексійович      
3. Афанасьєв Сергій Вадимович 06.08.2010    
4. Бабинін Віталій Іванович      
5. Базалій Юрій Васильович 25.12.2007    
6. Байлов Леонід Іванович      
7. Білоус Іван Андрійович      
8. Бугаєнко Таміла Іванівна      
9. Бузінський Павло Григорович      
10. Бутко Віктор Васильович      
11. Бялик Микола Іванович      
12. Відяпін Віктор Олександрович      
13. Власов Павло Євгенович      
14. Гаркуша Олексій Миколайович      
15. Гладун Василь Андрійович      
16. Гололобов Сергій Володимирович      
17. Гонзарь Олександр Іванович      
18. Горбачов Віктор Сергійович 05.05.2006 21.11.2008  
19. Горячек Олександр Васильович 05.05.2006 16.04.2010  
20. Грабовський Степан Степанович      
21. Данильчук Денис Анатолійович      
22. Дем`яненко Олександр Миколайович 05.05.2006 21.11.2008  
23. Демченко Тетяна Василівна      
24. Демяненко Тамара Петрівна      
25. Дергунов Сергій Володимирович      
26. Дзарданов Микола Сергійович      
27. Дирдін Євген Михайлович      
28. Долина Володимир Петрович 03.10.2006    
29. Дурачевська Наталя Анатоліївна 19.09.2008    
30. Дятлов Ігор Сергійович       
31. Єремець Сергій Михайлович      
32. Женжеруха Олександр Жоржович      
33. Жук Микола Васильович      
34. Задирко  Геннадій Олександрович 05.05.2006 30.10.2007 обраний народним депутатом 
35. Зубко Олександр Михайлович      
36. Іванова Олена Олександрівна 18.08.2010    
37. Іванюк Василь Володимирович      
38. Індиков Ярослав Володимирович      
39. Казарін Олександр Олексійович      
40. Камінський Петро Васильович      
41. Капітанець Володимир Григорович      
42. Клочко Володимир Іванович      
43. Ключник Володимир Іванович      
44. Кобилянська Любов Вікторівна      
45. Ковтунов Олег  Анатолійович 05.05.2006 16.04.2010  
46. Когут Віталій Вікторович      
47. Козоріз Олексій Іванович      
48. Колесов Андрій Адольфович      
49. Кормишкін Юрій Анатолійович      
50. Корчевський Сергій Миколайович      
51. Кравченко Анатолій Миколайович      
52. Кравченко Сергій Іванович      
53. Кравчук Сергій Іванович      
54. Криничний Олександр Олександрович      
55. Лабас Ілля  Іванович      
56. Лаврик Гаррій Анатолійович      
57. Лавріненко Сергій Вікторович      
58. Лагодієнко Віктор Володимирович      
59. Лапшин Олександр Іванович      
60. Ларін Юрій Володимирович      
61. Лівік  Олександр Петрович      
62. Матвєєв Володимир Йосипович 05.05.2006 30.07.2007 обраний народним депутатом
63. Матійчук Олег Васильович 05.05.2006 08.07.2008  
64. Машкін Микола Григорович      
65. Мезнік Олександр Миколайович      
66. Мельніченко Валерій Володимирович 25.12.2007    
67. Меснянко Валерій Олексійович      
68. Міхней Михайло Тимофійович      
69. Могилевська Алла Сергіївна      
70. Молдавська Маріанна Вікторівна      
71. Морозова Ольга Михайлівна      
72. Москаленко Михайло Миколайович 05.05.2006 25.12.2007  
73. Нагірний Олександр Іванович      
74. Ніколенко Анатолій Анатолійович      
75. Новицький Віталій В’ячеславович      
76. Нуруллін  Мінулла Ахатович 06.08.2010    
77. Овдієнко Ігор Миколай­ович      
78. Омельченко Олена Олексіївна      
79. Павлова Анна Володимирівна      
80. Паламарюк Петро Миколайович      
81. Панський Сергій Сергійович      
82. Пантелейчук Юрій Сергійович      
83. Пащенко Володимир Валентинович      
84. Підгородинський Микола Олексійович 25.12.2007    
85. Погорєлов Володимир Григорович      
86. Приходько Ольга  Іванівна 05.05.2006 22.11.2006  
87. Прусенко Олександр Станіславович      
88. Пучков Сергій Євгенович      
89. Ревазов Сергій Махарбекович      
90. Рехтета Микола Ананійович      
91. Рижков  Сергій Сергійович      
92. Романчук  Микола Павлович      
93. Рукоманов В'ячеслав Михайлович      
94. Рябченко Микола Володимирович      
95. Садиков Олександр Валерійович      
96. Саржан Микола Іванович      
97. Сейтхалілов Енвер Синаверович      
98. Семенков Анатолій Володимирович      
99. Симоненко Олена Іванівна      
100. Скорий Микола Вікторович      
101. Смирнов Олександр Миколайович      
102. Соловйов Олег Миколайович      
103. Стегній Богдан Станіславович      
104. Ташлик Григорій Володимирович      
105. Ткаченко Валерій Григорович 05.05.2006 25.12.2007  
106. Тонканцов Олександр Георгійович      
107. Травянко Віталій Іванович      
108. Транський Сергій Леонідович      
109. Трухин Олександр Іванович      
110. Туманик Андрій Анатолійович      
111. Уманець Віктор Євтихійович      
112. Усачов Олександр Володимирович      
113. Усенко Олександр Антонович 25.12.2007    
114. Фабрикова Тетяна Миколаївна      
115. Фалько Володимир Іванович 05.05.2006 03.10.2006 обраний народним депутатом
116. Федорова Світлана Едуардівна      
117. Форостяний Петро Якович 21.11.2008    
118. Фролов Віктор Веніамінович      
119. Фролова Лариса Олегівна      
120. Фукс Володимир Павлович      
121. Чередніченко Олександр Васильович      
122. Черненко Маргарита Валеріївна      
123. Чернишова Наталя Олегівна      
124. Шабільянов Олександр Володимирович      
125. Шаманов Сергій Дмитрович      
126. Шеслер Лариса Віленівна      
127. Шмакова Тетяна Олександрівна      
128. Юдов Олександр Миколайович      
129. Яцевілов Віктор Федорович      

Депутати Миколаївської обласної ради шостого скликання (2010-2015 рр.)

Прізвище, ім'я, по батьковіДата визнанняДата припинення повноваженьПримітка
1. Бабін Олександр Миколайович      
2. Баштова Наталія Анатоліївна      
3. Белінський Олег Валерійович      
4. Бєдний Валерій Вікторович      
5. Білоконенко Наталія Яківна      
6. Білосохов Андрій Олексійович      
7. Бонь В'ячеслав Валентинович 25.04.2014    
8. Бриченко Ігор Віталійович 31.10.2010 21.12.2012 обраний народним депутатом
9. Бугаєнко Таміла Іванівна      
10. Буйновський Віктор Дмитрович      
11. Відяпін Віктор Олександрович      
12. Воронцов Михайло Юрійович      
13. Гаджиєв Фазіль Султангамід огли      
14. Гладун Василь Андрійович      
15. Голодницький Олександр Григорович      
16. Гоменюк Микола Анатолійович      
17. Григорян Ерік Юрійович      
18. Губанов Віктор Олександрович      
19. Дальниченко Ростислав Володимирович      
20. Демченко Тетяна Василівна      
21. Дзарданов Микола Сергійович 31.10.2010 21.12.2012 обраний народним депутатом
22. Димов Федір В'ячеславович      
23. Дорошенко Володимир Григорович      
24. Доценко Людмила Олександрівна      
25. Дротенко Михайло Семенович      
26. Дубіна Марина Олександрівна      
27. Дятлов Ігор Сергійович      
28. Жовтоножко Руслан Олексійович 25.12.2014    
29. Жук Микола Васильович 31.10.2010 21.12.2012 обраний народним депутатом
30. Журавська Олена Федорівна      
31. Зайченко Валентина Павлівна      
32. Зібров Петро Васильович      
33. Зубко Олександр Михайлович      
34. Індиков Ярослав Володимирович      
35. Казарін Олександр Олексійович      
36. Каленич Олександр Архипович      
37. Камінський Петро Васильович      
38. Капуста Маргарита Олександрівна      
39. Катеринчик  Микола Володимирович 31.10.2010 20.10.2012  
40. Катрич Анатолій Петрович      
41. Кім Віссаріон Володимирович      
42. Коваленко Петро Федорович      
43. Козловський Юрій Анатолійович      
44. Кормишкін Юрій Анатолійович      
45. Косінчук Микола Васильович      
46. Кравченко Анатолій Миколайович      
47. Кравченко Микола Антонович      
48. Кремінь Тарас Дмитрович 31.10.2010 25.11.2014 обраний народним депутатом
49. Кротов Андрій Олександрович      
50. Круглов Микола Петрович 31.10.2010 23.01.2014 обраний народним депутатом
51. Кузнєцов Олександр Дмитрович      
52. Кузнєцова Любов Василівна      
53. Кукуруза Олександр В'ячеславович      
54. Кулажкін Сергій Вікторович 02.10.2013    
55. Кульчицький Василь Володимирович      
56. Лашин Михайло Андрійович 29.03.2013    
57. Лівік Олександр Петрович 31.10.2010 25.11.2014 обраний народним депутатом
58. Літвінов Віктор Григорович      
59.
Луста Володимир Вікторович      
60. Маляренко Олег Юрійович      
61. Мартиросов Станіслав Вікторович      
62. Машкін Микола Григорович      
63. Мезнік Олександр Миколайович      
64. Меріков Вадим Іванович 31.10.2010 03.04.2014 обраний народним депутатом
65. Могилевська Алла Сергіївна      
66. Ніколенко Геннадій Борисович 02.10.2013    
67. Овдієнко Ігор Миколай­ович      
68. Ольшевський Фелікс Вікторович      
69. Паламарюк Петро Миколайович      
70. Пащенко Володимир Валентинович      
71. Писаренко Людмила Василівна      
72. Підберезняк Вадим Іванович 29.03.2013    
73. Підгородинський Микола Олексійович      
74. Погорєлов Володимир Григорович 31.10.2010 21.06.2015  
75. Пучков Сергій Євгенович      
76. Рижков Сергій Сергійович      
77. Романюк Анатолій Сергійович      
78. Сербін Віктор Миколайович      
79. Симоненко Олена Іванівна      
80. Скорий Микола Вікторович      
81. Скрипник Євген Андрійович      
82. Скрипніченко Михайло Сергійович      
83. Смирнов Олександр Миколайович      
84. Сотський Ігор Вікторович      
85. Степанова Ольга Віталіївна      
86. Тарабрін Віталій Євгенович      
87. Татаренко Ольга Іванівна      
88. Ташлик Григорій Володимирович      
89. Токарєв Олександр Миколайович      
90. Травянко Віталій Іванович      
91. Транський Сергій Леонідович      
92. Усенко Олександр Антонович      
93. Фабрикова Тетяна Миколаївна 31.10.2010 25.11.2011  
94. Фалько Дмитро Володимирович      
95. Фроленко Володимир Олександрович      
96. Фукс Володимир Павлович 31.10.2010 22.09.2015  
97. Хачатуров Артем Едуардович      
98. Хоменко Андрій Іванович      
99. Хомрова Олена Миколаївна      
100. Чебан Олександр Олександрович      
101. Чіпак Іван Іванович      
102. Шабільянов Олександр Володимирович      
103. Янішевська Оксана Альбінівна      
ОголошенняЧитати всі
19.07.2018
Про проведення конкурсу з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку у 2018 році

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору мікропроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку у 2018 році за напрямами:

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Липень 2018
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
підписатись на розсилку