54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Округи

1 - Арбузинський район

смт Арбузинка, с.Вишневе, с.Полянка, с.Агрономія, с.Новий Ставок, с.Воля, с.Колос Добра, с.Мар’янівка, с.Новоселівка, с.Шкуратове, с-ще Костянтинівка, с-ще Кавуни

Список депутатів від округа

2 - Арбузинський район

с.Новогригорівка, с.Буцелове, с.Остапівка, с.Семенівка, с.Благодатне, с.Іванівка, с.Панкратове,с.Любоіванівка, с.Воєводське, с.Виноградний Яр, с.Зелена Поляна, с.Новомихайлівка, с.Садове, с.Новокрасне, с.Рябоконеве, смт Костянтинівка, с.Бузьке

Список депутатів від округа

3 - Баштанський район

м.Баштанка, с.Зелений Яр, с.Трудове, с.Шевченко, с-ще Андріївка

Список депутатів від округа

4 - Баштанський район

с.Архангельське, с.Леніне, с.Лисянка, с.Михайлівка, с.Доброкам’янка, с.Костичі, с.Лобріївка, с.Катеринівка, с.Любарка, с.Новопетрівка, с.Новофонтанка, с.Свобода, с.Кашперо-Миколаївка, Зелений Гай Кашперо-Миколаївської сільської ради, с.Вільна Поляна, с.Єрмолівка, с.Новоолександрівка, с.Новоукраїнка, с.Світлицьке, с.Інгулка, с.Степанівка, с.Христофорівка, с.Новогеоргіївка, с.Одрадне, с.Плющівка, с.Червона Зірка, с.Новобірзулівка, с.Привільне, с.Старогорожене, с.Костянтинівка, с.Піски

Список депутатів від округа

6 - Березанський район

с.Василівка, с.Михайлівка, с.Новоселівка, с-ще Елеваторне, с.Калабатине, с.Кімівка, с.Суходіл, с.Яблуня, с.Коблеве, с.Ленінка, с.Морське, с.Андрієво-Зорине, с.Лиманське, с.Матіясове, с.Шмідтівка, с-ще Елеваторне, с.Вікторівка, с.Лимани, с.Глибоке, с.Лугове, с.Рибаківка, с.Тузли, с.Чапаєвка, с.Красне

Список депутатів від округа

7 - Березанський район

смт Березанка, с.Андріївка, с.Малахове, с.Марківка, с.Попільне, с.Анатолівка, с.Богданівка, с.Ганнівка, с.Дмитрівка, с.Єлизаветівка, с.Журівка, с.Комісарівка, с.Олександрівка, с.Червоний Поділ, с.Данилівка, с.Новоподілля, с-ще Тронка, с.Краснопілля, с-ще Крутоярка, с.Люблине, с.Прогресівка, с.Ташине, с.Бессарабка, с.Червона Українка, с.Новофедорівка, с.Федорівка

Список депутатів від округа

8 - Березнегуватський район

смт Березнегувате, с.Калачеве, с.Маломихайлівське, с.Червонопілля, с.Василівка, с.Висунськ, с.Одрадне, с.Пришиб, с.Семенівка

Список депутатів від округа

9 - Березнегуватський район

с.Біла Криниця, с.Новогригорівка,с.Калуга, с.Соколівка, с.Веселий Кут, с.Любомирівка, с.Яковлівка, с.Маліївка, с.Червоний Став, с.Нововолодимирівка, с.Новосергіївка, с.Новоочаків, с.Петропавлівка, с.Новосевастополь, с.Тетянівка, с-ще Добре, с.Новоукраїнка, с.Новоолександрівка, с.Озерівка, с.Сергіївка, с.Романівка, с.Федорівка, с.Веселе, с.Кавказ, с.Лепетиха, с.Новоросійське, с.Червоний Яр, с.Велике Артакове, с.Калинівка, с.Мурахівка, с.Тернівка, с-ще Березнегувате

Список депутатів від округа

10 - Братський район

смт Братське, с.Антонове, с.Висока Гора, с.Зелений Яр, с.Кам’януватка, с.Новоолексіївка, с.Озеринівка, с.Воронине, с.Ганнівка, с.Дарниця, с.Єлизаветівка, с.Мостове, с.Новофедорівка, с.Цибульки, с.Антонівка, с.Григорівка, с.Михайло-Жукове, с.Орлове Поле, с.Тимофіївка, с.Щорса, с-ще Людмилівка, с.Іллічівка, с.Микільське, с.Кам’яно-Костувате, с.Кам’янопіль, с.Прищепівка, с.П’ятихатки, с.Костувате, с.Петрівка Друга, с.Петрівка Перша, с.Антонопіль, с.Крива Пустош, с.Кудрявське, с.Єгорівка, с.Красноярка, с.Миколаївка, с.Павлодарівка, с.Лісове, с.Миролюбівка, с.Юр’ївка, с.Надеждівка, с.Новокостянтинівка, с.Новопетрівка, с.Трудолюбівка, с.Новомар’ївка, с.Обухівка, с.Мирне, с.Новоолександрівка, с.Петропавлівка, с.Українець, с.Михайлівка, с.Сергіївка, с.Сергіївське, с.Макарове, с.Соколівка, с.Улянівка, с.Веселий Роздол, с.Вікторівка, с.Шевченко, с.Ясна Поляна

Список депутатів від округа

11 - Веселинівський район

смт Веселинове, с.Варюшине, с.Новий Городок, с.Звенигородка, с.Кременівка, с.Миколаївка, с.Подолянка, с.Степанівка, с.Суха Балка, с.Урсолівка, с.Бузоварове, с.Іванівка, с.Калинівка, с.Луб’янка, с.Нововоскресенка, с.Петрівка, с.Райдолина, с.Покровка, с.Весняна Квітка, с.Катеринівка, с.Новокатеринівка

Список депутатів від округа

14 - Вознесенський район

с.Білоусівка, с.Бакай, с.Дмитрівка, с.Новобілоусівка, с.Рюмівське, с.Новопристань, с.Яструбинове, с.Василівка, с.Григорівське, с.Трудове, с.Щербанівське, с.Дорошівка, с.Новогригорівка, с.Ракове, с.Манне, с.Нове, с.Очаківське, с-ще Новосілка, с.Глюгове, с.Криворучка, с.Мартинівське, с.Прибужани, с.Червоні Кошари, с-ще Мартинівське, с.Андрійчикове, с.Вокзал, с.Кам’яна Балка, с-ще Тімірязєвка, с.Новоукраїнка, с.Троїцьке, с.Шевченко, с.Щербані

Список депутатів від округа

15 - Врадіївський район

смт Врадіївка, с.Бобрик, с.Великовеселе, с.Макієве, с.Новоолексіївка, с.Гуляницьке, с.Йосипівка, с.Капітанка, с.Тарасівка, с.Филимонівка, с.Юр’ївка, с.Богемка, с.Доброжанівка, с.Мар’янівка, с.Михайлівка, с.Новомиколаївське, с.Жовтневе, с.Мала Врадіївка, с.Захарівка, с.Іванівка, с.Веселий Лан, с.Зимницьке, с.Краснівка, с.Кранопіль, с.Федорівка, с.Шевченко, с.Кумарі, с.Гражданівка, с.Нововасилівка, с.Біляєве, с.Ковалівка, с.Новопавлівка, с.Острогірське, с.Болгарка, с.Сирове, с.Адамівка, с.Новогригорівка

Список депутатів від округа

16 - Доманівський район

с.Антонівка, с.Воля, с.Довжанка, с.Довженки, с.Маринівка, с.Акмечетські Ставки, с.Жовтневе, с.Птиче, с.Анетівка, с.Прибужжя, с.Щуцьке, с.Олександродар, с.Сила, с.Фрунзе, с.Богданівка, с.Виноградний Сад, с.Калинівка, с.Куйбишевка, с.Мар’ївка, с.Петрівка, с.Червоний Київ, с.Володимирівка Володимирівської сільської ради, с.Копані, с.Царедарівка, с.Богданівське, с.Вікторівка, с.Зелений Гай, с.Зелений Яр, с.Коштове, с.Новолікарське, с.Кузнецове, с.Трудолюбівка, с.Щасливка, с.Володимирівка Щасливської сільської ради, с.Копи, с.Новоселівка, с.Олександрівка, с.Шевченко, с.Широкі Криниці

Список депутатів від округа

17 - Доманівський район

смт Доманівка, с.Забари, с.Зброшкове, с.Казаринське, с.Чорталка, с.Грибоносове, с.Івано-Федорівка, с.Олександрівка, с.Веселе, с.Дворянка, с.Миколаївка, с.Мостове, с.Першотравнівка, с.Червона Поляна, с.Чернігівка, с.Шевченко, с.Горянка, с.Козубівка, с.Новокантакузівка, с.Іванівка, с.Ізбашівка, с.Лідіївка, с.Суха Балка

Список депутатів від округа

20 - Вітовський район

с.Добра Надія, с.Ясна Поляна, с-ще Зайчівське, с-ще Капустине, с-ще Коларівка, с.Пересадівка, с.Бармашове, с.Воровське, с.Петрівське, с.Червоне, с-ще Грейгове, с.Михайло-Ларине, с.Комсомольське, с.Партизанське

Список депутатів від округа

21 - Вітовський район

с.Мішково-Погорілове, с-ще Пам’ять Комунарів, с.Калинівка, смт Воскресенське, с-ще Горохівка

Список депутатів від округа

22 - Вітовський район

с.Галицинове, с.Лупареве, с.Лимани, с.Прибузьке, с-ще Степова Долина, с.Українка, с.Зоря, с.Новогригорівка, с.Шевченкове Шевченківської сільської ради, с-ще Луч

Список депутатів від округа

23 - Казанківський район

смт Казанка, с.Лазарівка, с.Дмитрівка, с.Нововасилівка, с.Сергіївка, с-ще Незаможник, с-ще Новоданилівка, с.Андріївка, с.Великоолександрівка, с.Романівка, с-ще Добровільське, с.Весела Балка, с.Любомирівка, с.Новоолександрівка, с.Пищевиця, с-ще Казанка

Список депутатів від округа

25 - Кривоозерський район

с.Криве Озеро Друге, с-ще Червоний Орач, смт Криве Озеро, с.Мазурове, с.Михалкове, с.Очеретня

Список депутатів від округа

26 - Кривоозерський район

с.Багачівка, с.Мала Багачівка, с.Миколаївка, с-ще Климівка, с.Берізки, с.Бурилове, с.Велика Мечетня, с.Тернувате, с.Токарівка, с-ще Іванівка, с-ще Купріянівка, с.Красненьке, с.Курячі Лози, с.Луканівка, с.Мала Мечетня, с.Голоскове, с.Ониськове, с.Секретарка, с.Сорочинка, с.Тридуби,с.Леніне

Список депутатів від округа

28 - Миколаївський район

с.Степове,с.Зелений Гай,с.Улянівка,с.Червоне Поле, с.Кринички, с.Новогригорівка, с.Новоселівка, с.Сливине, с-ще Надбузьке, с.Карликівка, с.Петрівка, с-ще Весняне, с.Трихатське,с-ще Зелений Яр

Список депутатів від округа

29 - Миколаївський район

с.Кірове, с.Стара Богданівка, с.Сеньчине, с-ще Комсомольське, с-ще Маловарварівка, с.Крива Балка, с.Подимове, с.Половинки, с.Іванівка, с.Лук’янівка, с.Мефодіївка, с.Нечаяне, с.П’ятихатки, с-ще Радгоспне, с-ще Червоноармійське, с.Новобогданівка, с-ще Радсад, с.Безводне, с.Зелене, с.Новомихайлівка, с.Шурине, с-ще Жовтневе

Список депутатів від округа

30 - Новобузький район

м.Новий Буг, с.Добра Воля, с.Жовтневе, с.Загальна Користь, с.Новосілля, с.Петрівка

Список депутатів від округа

32 - М.Нова Одеса

м. Нова Одеса, с.Криворіжжя

Список депутатів від округа

33 - Новоодеський район

с.Антонівка, с.Веселе, с.Карлівка, с.Київське, с.Олександрівка, с.Остапівка, с.Бузьке, с.Дільниче, с.Гребеники, с.Димівське, с.Ясна Поляна, с.Новоолександрівське, с.Артемівка, с.Новосафронівка, с.Кам’янка, с.Зарічне, с.Новошмідтівка, с.Кіровка, с.Троїцьке, с.Михайлівка, с.Підлісне, с.Новопавлівка, с.Новомиколаївка, с.Сухий Єланець, с.Суворовка, с.Воронцівка, с.Островське, с.Ульянівка, с.Червоноволодимирівка

Список депутатів від округа

34 - Новоодеський район

с.Баловне, с.Гур’ївка, с.Піски, с.Костянтинівка, с.Кандибине, с.Новоінгулка, с.Новоматвіївське, с.Сільвестрівське, с.Новопетрівське, с.Зайве, с.Себине

Список депутатів від округа

35 - Очаківський район

с.Баланове, с.Володимирівка, с.Жовтень, с.Кам’янка, с.Лиманне, с.Нове, с.Шевченко, с.Козирка, с.Михайлівка, с.Матросівка, с.Острівка, с.Червоне Парутине, с.Василівка, с.Покровка, с.Покровське, с.Дніпровське, с.Солончаки, с.Дмитрівка, с.Іванівка, с.Яселка, с.Куцуруб, с.Березань, с.Благодатне, с.Їжицьке, с.Осетрівка, с.Рівне, с.Чорноморка, с.Каталине, с.Парутине, с.Прибузьке

Список депутатів від округа

36 - Первомайський район

с.Гаївське, с.Куріпчине, с.Мигія, с.Лиса Гора, с.Новопавлівка, смт Підгородна, с.Вербова Балка, с.Синюхин Брід, с.Богословка, с.Софіївка, с-ще Бандурка, с.Болеславчик, с.Станіславчик, с.Чаусове,с.Брід, с.Довга Пристань, с.Залена Левада, с.Бандурка, с.Лозуватка, с.Світоч, с.Тарасівка, с.Шевченко, с-ще Новоолександрівка, с.Лукашівка, с-ще Єрмолаєвка, с.Мічуріне, с.Підгір’я

Список депутатів від округа

38 - М.Снігурівка

39 - Снігурівський район

с.Афанасіївка, с.Юр’ївка, с.Галаганівка, с.Єлизаветівка, с.Нововасилівка, с.Новокондакове, с-ще Ясна Поляна, с.Гречанівка, с.Баратівка, с.Новософіївка, с.Петропавлівське, с.Романово-Булгакове, с.Червоний Промінь, с-ще Галаганівка, с.Лиманці, с.Новотимофіївка, с.Михайлівка, с.Олександрівка, с.Василівка, с.Євгенівка, с.Павло-Мар’янівка, с.Івано-Кепине, с.Павлівка, с.Безіменне, с.Тамарине

Список депутатів від округа

40 - Снігурівський район

с.Кобзарці, с.Новопавлівське, с.Великопілля, с.Виноградне, с.Горохівське, с.Новий Шлях, с-ще Садове, с.Киселівка, с.Максимівка, с.Бурханівка, с.Куйбишеве, с.Любимівка, с-ще Красне Знам’я, с-ще Тернові Поди, с.Новопетрівка, с.Любине, с.Богородицьке, с.Новокиївка, с.Першотравневе, с.Трудолюбівка, с-ще Васильки, с.Вавилове, с.Шмідтове, с-ще Знам’янка, с-ще Центральне, с.Покровське, с.Червона Долина, с-ще Поляна, с-ще Радгоспне, с-ще Широке, с.Гуляйгородок, с.Червона Зірка, с-ще Світла Дача

Список депутатів від округа

41 - М.Вознесенськ

м.Вознесенськ – вул.Гагаріна, вул.Ентузіастів, вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Маяковського: 56–56Б, 58, 60–170; вул.Овражна: 36–53; вул.Островського: 121, 123–123А, 125, 129–295; вул.Рози Люксембург: 103–105, 107, 109, 111–113, 115, 119–254; вул.Степова, пров.Козацький, пров.Кошевого Олега, пров.Нагорний, пров.Нахімова; вул.Айвазовського, вул.Гоголя, вул.Літвінова: 28-142, 39-129,; вул.Світла, вул.Слов’янська, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Шверника, пров.Південний, пров.Поперечний, пров.Смекаліна , вул.Рози Люксембург: 17, 19, 21, 23, 25–102, 106, 108, 110, 114, 116; вул.Літвінова: 1-37, 2-26, вул.Островського: 1–120, 122–122А, 124, 126А–128; вул.Петровського, вул.Постишева, пров.Мертвоводський, вул.Маяковського: 2–55, 57, 59; вул.Овражна: 1–35; вул.Осадчого: 28–30, 32–34, 36–40, 44, 46–107; вул.Виноградна, вул.Гордієнко 57-194, вул.Мирна, вул.Тимірязєва: 81-176, вул.Травнева; вул.Блюхера, вул.Гордієнко 1-56, вул.Жуковського, вул.Куйбишева, вул.Осадчого: 1–27, 31, 35, 41–43, 45; вул.Рози Люксембург: 1–16, 18–18А, 20–20Б, 22, 24; вул.Танасчишина, вул.Тимірязєва: 1-80; вул.Гніліченко, вул.Декабристів, вул.Кібрика: 1-7, вул. Кірова: 1-21, вул.Жовтневої революції: 1–15, 20, 32; вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Пошукайло, вул.Урицького, вул.Челюскінців, вул.Шевченка: 1–10, 10-А, 11-15; вул.Кібрика: 9, 10 12, 14, вул.Кірова: 23–29, 31, 33, 37, 39–41, 49, 51; вул.Короленка, вул.Синякова, пров.Жовтневий, вул. Шевченка: 16–29А, 32–32А, 34, 36, 38; вул.Жовтневої революції: 17–19, 21–31, 33–98, 100, 102; вул.Шевченка: 31–31Б, 33, 35, 37–37В, 40–43-А, 43; вул.Клари Цеткін, вул.Крим-Кавказ, вул.Маркса Карла, вул. Шевченка: 44-63, пров.Белінського, пров.Карпенка, пров.Лазо, пров.Пролетарський; вул.Жовтневої революції: 137, 139, 141, 143, 147–199, 203, 205–207, 209, 211, 213, 215, 219, 221, 223, 227–227Б, 229, 231, 233–235, 239; вул.І-ої П’ятирічки, вул.Кутвицького: 2–43, 45, 49; вул.Леонова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Фадєєва, вул.1 Травня, пров.Гончаренко: 8, 10, 12, 14–18; пров.Дорожний, пров.Захарова, пров.Карла Лібкнехта, пров.Новий, пров.Робочий, пров.Транспортний

Список депутатів від округа

42 - М.Вознесенськ

м.Вознесенськ – вул.Слободянюка Бориса, вул.Сухомлинського; вул.Баумана, вул.Висока, вул.Добровольського, вул.Енгельса, вул.Жовтневої революції: 236–238, 244–290А; вул.Запорізька, вул.Зіркова, вул.Красіна, вул.Лазурна, вул.Лобачевського, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Соколовського, вул.Торгівельна, вул.Тухачевського, вул.Ювілейна, пров.Армійський, пров.Заводський, Будинок залізничників, Казарма 1133 км; вул.Будівельників: 2–11; вул.Жовтневої революції: 200–202, 204, 208–208А, 210А, 212, 214, 216–218, 220, 222А–222Б, 224–226, 228–228А, 230, 232; вул.Будівельників: 14–18; вул.60-років Жовтня (9,13,15,6,8); вул.60-років Жовтня (10,12,14,16,18,20,22,24); вул.Ватутіна, вул.Глебова, вул.Колгоспна, вул.Кутвицького: 44, 46–48, 50–137А; вул.Чапаєва; вул.Дімітрова, вул.Пархоменко, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Халтуріна, вул.9 Січня, пров.Бородіна, пров.Володарського, пров.Докучаєва, пров.Кузнєцова, пров.Ульянівський, пров.Шкільний; вул.Бош Євгенії: 1–23, 25, 27, 31, 33, 35–35А; вул.Кірова: 30, 32, 34–36, 38, 42–48, 50, 52–83; вул.Котовського, вул.Кравченка, вул.Леніна: 2–21, 23, 25, 27, 31, 37, 41, 43; вул.Лесі Українки, вул.Пушкінська: 1–35А; пров.Артемівський, пров.Кузнечний, пров.Радянський, пров.Урсулова, пров.Фурманова, пров.Чкалова; вул.Войкова: 1–16, 20–20А, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Комінтерна, вул.Леніна: 22, 24, 26, 28–30, 32–36, 38А–40, 42, 44–66, 71, 73, 75–77; вул.Фурманова, вул.Шмідта, пров.Свердлова; вул.Бош Євгенії: 24, 26–26А, 28–30, 32, 34, 36–91; вул.Космодем’янської Зої: 1–29, 33, 35, 37, 39, 41, 43–45; вул.Лермонтова: 1–43, 45, 47; вул.Пушкінська: 36–89; вул.Філатова, вул.Щорса: 4–43, 45, 51, 53; пров.Ветеринарний, пров.Горького, пров.Іпатових братів, пров.Онуфрієнко, пров.Циолковського, пров.Червоноармійський

Список депутатів від округа

43 - М.Воознесенськ

м.Вознесенськ – вул.Войкова: 17–19, 21–23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43–59; вул.Жовтневої революції: 99–99В, 101, 103–136, 138, 140, 142, 144–146А; вул.Котельмаха, вул.Котляревського, вул.Леніна: 68–70, 72, 74, 78–216; вул.Ленінградська, вул.Осіпенко, вул.Франка, вул.Фрунзе, пров.Гастелло, пров.Гончаренко: 1–7, 9, 11, 13; пров.Дзержинського, пров.Олександровський, пров.Щепкіна; вул.Кооперативна, вул.Косіора: 1–61, 63, 69, 71, 73, 75–77; вул.Космодем’янської Зої: 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 47–106; вул.Лермонтова: 44, 46, 48–116; вул.Менжинського, вул.Щорса: 44, 46–50А, 52, 54–121; вул.Космодем’янської Зої: 107–245А; вул.Вавілова: 1–15, 17, 19, 23, 25, 27; вул.Корольова: 2–9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–41; вул.Леваневського, вул.Матросова Олександра: 2–52, 56, 58–58А, 60; вул.Ткачука: 2–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; пров.Герцена: 1–9; пров.Коларова, пров.Раскової, пров.Чехова; вул.Желябова, вул.Квіткова, вул.Корнейко, вул.Корольова: 10, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 24, 26, 43–85; вул.Коршуновича, вул.Крупської: 1–130, 132, 134, 136, 138; вул.Матросова Олександра: 53–55, 57, 59, 61–138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–156, 158, 160; вул.Малиновського, вул.Сапєгіна, вул.Теплична, пров.Бузький, пров.Вишневий, пров.Глінки, пров.Парниковий, пров.Рилєєва; вул.Калініна: 2–136, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156; вул.Ногіна: 1–20, 22, 24–25; вул. Папаніна: 1–117, 120, 122, 124, 126; вул.Толстого Льва, пров.Герцена: 11–19; пров.Ломоносова, пров.Лугового, пров.Радіщева, пров.Сонячний, пров.Туполєва: 1А–8А, 10–12; пров.Хмельницького; вул.Калініна: 137, 139, 141, 143–145, 147, 149, 151, 153, 155, 157–199; вул.Корольова: 91–123; вул.Крупської: 131–131Б, 133, 135, 137–193; вул.Матросова Олександра: 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161–203; вул.Ногіна: 21А, 23, 26–96; вул.Папаніна: 119, 121, 123, 125, 127–177; пров.Радісний, пров.Толбухіна, пров.Туполєва: 9, 13–40; пров.Фруктовий, пров.Чайковського; вул.Калініна: 200-267А; вул.Коцюбинського, вул.Мелісова, вул.Піщана, вул.Тичини, пров.Абрикосовий, пров.Березовий, пров.Грушевий, пров.Дачний, пров.Молодіжний, пров.Морозова, пров.Пестеля, пров.Тополиний, пров.Усенко, пров.Яблуневий, пров.Янтарний, вул.Крупської: 194-289; вул.Матросова Олександра: 204-265; вул.Папаніна: 178-254; вул.Врожайна, вул.Єрмоленко, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Озерна, вул.Олейнюка, вул.Отрадна, вул.Панаса Мирного, вул.Сковороди Григорія, вул.Соснова, вул.8 Березня, вул.Центральна садиба, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.Тихий, пров.Уютний; вул.Беляєва, вул.Вознесенська, вул.Десантників, вул.Єлісєєва, вул.Лисенка, вул.Макарова, вул.Мічуріна, вул.Піонерська, вул.Сучкова, вул.Шаталова, вул.24-го Березня, вул.40 років Визволення; вул.Ангеліної Паші, вул.Вавілова: 16–16А, 18, 20–22, 24, 26, 29–62; вул.Косіора: 62, 64–68А, 70, 72, 7 4, 78–137; вул.Нова, вул.Ткачука: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–84; вул.228 стрілкової дивізії, пров.Котика Валі, пров.Пірогова; вул.Берегового, вул.Дружби, вул.Кольчака, вул.Лісна, вул.Черняховського, пров.Михайловський, пров.Павлова, пров.Український; вул.Будьонного, вул.Гайдара, вул.Карбишева, вул.Курчатова, вул.Миколаєва, вул.Поповича, вул.Савицької Світлани, вул.Сокуренко Надії, вул.Стасова, вул.Терешкової, військова частина А2734

Список депутатів від округа

44 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Лазурна: 40–42Б, 52–52Б; вул.Ворошилова (Велика Корениха), вул.Геологів (Велика Корениха), вул.Громадянська (Велика Корениха), вул.Ізмаїльська (Велика Корениха), вул.Кірова (Велика Корениха), вул.Клубна (Велика Корениха), вул.Ковпака (Велика Корениха), вул.Комсомольська (Велика Корениха), вул.Комунальна (Велика Корениха), вул.Куйбишева (Велика Корениха), вул.Левадна (Велика Корениха), вул.Набережна (Велика Корениха), вул.Нова (Велика Корениха), вул.Очаківська (Велика Корениха), вул.Партизанська (Велика Корениха), вул.Піщана (Велика Корениха), вул.8 Березня (Велика Корениха), пров.Комсомольський (Велика Корениха), пров.Очаківський (Велика Корениха); вул.Братів Неживих (Велика Корениха), вул.Бузька (Велика Корениха), вул.Веселкова (Велика Корениха), вул.Вороніна (Велика Корениха), вул.Декабристів (Велика Корениха), вул.Жовтнева (Велика Корениха), вул.Млинна (Велика Корениха), вул.Ольвійська (Велика Корениха), вул.Першотравнева (Велика Корениха), вул.Поліни Осипенко, вул.Радянська (Велика Корениха), вул.Садова (Велика Корениха), вул.Сонячна (Велика Корениха), вул.Тельмана (Велика Корениха), вул.Українська (Велика Корениха), вул.Червонофлотська (Велика Корениха), вул.Чкалова (Велика Корениха), вул.Шмідта (Велика Корениха), вул.Ясна Поляна (Велика Корениха), пров.Ольвійський (Велика Корениха), пров.Першотравневий (Велика Корениха), пров.Червонофлотський (Велика Корениха); вул.Бузька (Мала Корениха), вул.Зодчих (Мала Корениха), вул.Леніна (Мала Корениха), вул.Миру (Мала Корениха), вул.Молдавська (Мала Корениха), вул.Молодіжна (Мала Корениха), вул.Набережна (Мала Корениха), вул.Ольшанського (Мала Корениха), вул.Парутинська (Мала Корениха), вул.Радсадівська (Мала Корениха), вул.Садова (Мала Корениха), вул.Сонячна (Мала Корениха), вул.Спортивна (Мала Корениха), вул.Юних Ленінців (Мала Корениха), вул.8 Березня (Мала Корениха), пров.А (Мала Корениха), пров.Б (Мала Корениха), пров.Радсадівський, пров.Рибацький (Мала Корениха), Дідова Хата (Мала Корениха); вул.Лазурна: 2Б–4В, 6–10А, 10В, 14Б; вул.Лазурна: 4Г, 14, 18; вул.Червоних Майовщиків: 1–1А, 3–3А, 9А–9Б, 17, 31; вул.Червоних Майовщиків: 11–11В, 13–15Б;вул.Лазурна: 10Б, 14А, 16–16Г, 18А–18Б, 38А–38Б, 42В; вул.Лазурна: 5 к.10–5 к.15, 26–26А, 28А, 30–32А, 36–38; вул.Лазурна: 20–24Б, 28, 28Б, 34, 50–50А; вул.Червоних Майовщиків: 8; вул.Червоних Майовщиків: 25–29, 33–47; вул.Червоних Майовщиків: 2–2А, 4–6, 10, 12, 15В, 17А–21; вул.Біла: 67, 82; вул.Генерала Карпенка: 2–2А, 4; вул.Київська, Миколаївський пологовий будинок №3;вул.Бутоми: 2–2Б, 4; вул.Генерала Карпенка: 2/1–2/2, 7–7/1, 9–11, 13–15, 17, 19–19Г, 21–21/2, 23; вул.Дачна: 1–3, 5; вул.Біла: 59–65, 68–70; вул.Генерала Карпенка: 6, 8, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37–37Б; вул.Крилова: 1, 3–3А, 5–5А, 9; вул.Світла, пров.Білий, пров.Дачний, пров.Світлий; вул.Біла: 36, 38, 40–40А, 42, 50А/1–50А/2, 54; вул.Бутоми: 5–6А, 8–15/9; вул.Дачна: 4, 6–14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Абрикосова: 4–5, 7, 10–14А; вул.Біла: 1–33А/1, 37–37/1, 39, 41, 43–47, 51–53, 57; вул.Бутоми: 16, 20–87; вул.Дачна: 15–15/1, 17, 19, 21, 23, 25–27, 29–29/1, 31, 33, 35, 37, 40–96; вул.Крилова: 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26Б, 28–28А, 30, 32–32/2, 34, 36; вул.Привокзальна, пров.Бутоми, пров.Парниковий, пров.Привокзальний, пров.1 Парниковий, пров.2 Парниковий, пров.3 Парниковий, Старий інвалідний хутір

Список депутатів від округа

45 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Генерала Карпенка: 12А–12В, 16, 18, 39–39А, 41–41А, 43–55, 61–67; пров.Авіаційний; вул.Генерала Карпенка: 38, 40–40 к.1, 42; вул.Леваневців; вул.Генерала Карпенка: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 75–77; вул.Морехідна: 2–2/2; пров.Транспортний; Миколаївський госпіталь інвалідів війни - заклад комунальної власності області; Миколаївська обласна лікарня - заклад комунальної власності області; вул.Генерала Карпенка: 1А, 3, 5; вул.Крилова: 19А–19Г, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Бутоми: 3–3В, 7, 17–19А; вул.Крилова: 11–11/1, 13–13/1, 15–15А, 17, 21; вул.Крилова: 19, 19/1, 23, 38–48; вул.Крилова: 50–56; Залізничне селище; вул.Абрикосова: 2–3, 6, 8; вул.Генерала Карпенка: 57–59А; вул.Крилова: 2, 4, 6–8/1, 12/1–12/5; пров.4 Парниковий, пров.5 Парниковий, Новий інвалідний хутір; вул.Водопровідна: 54–70В; вул.Образцова: 2А; вул.Пушкінська: 66, 66А; вул.Фалєєвська: 77, 79, 79/1, 81, 83, 85, 85А, 91; вул.Фрунзе: 83, 85, 89, 91–91/2, 93–93/4, 95–95/5, 97, 105, 107, 109–124/12; вул.9 Поперечна; вул.Фрунзе: 18, 27–60; вул.4 Поперечна: 30–30А; вул.8 Березня: 45–59; просп.Леніна: 22, 22А, 22Б, 22В, 24, 24А; вул.Галини Петрової: 2, 4, 6А–17; вул.Нікольська: 2, 4, 4А, 4Б, 6 к.6; вул.Правди, вул.8 Березня: 1–9/2, 13–13А, 15–21, 23, 25, 27, 29–29/1, 31–31Б, 33/1, 39; вул.Галини Петрової: 1, 3–3А, 5, 20–39; вул.Робоча: 10–26; вул.Трудова, вул.Фрунзе: 12, 14–14А; вул.Червоногвардійська, вул.8 Березня: 10А–12, 14–14А, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32–32Б, 34; пров.Радіо: 1, 4/6; вул.Галини Петрової: 18; вул.Обсерваторна: 1 к.5, 1 к.7, 1 к.8, 1 к.9; вул.Робоча: 1–9; вул.Фрунзе: 13, 15; вул.2 Поперечна: 31–54; пров.Радіо: 1А; вул.Бузника: 2–8; вул.Водопровідна: 3–18; вул.2 Поперечна: 17–30А; вул.3 Поперечна, просп.Леніна: 2, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 9, 11, 15, 15А, 15В; вул.Бузника: 10–26; вул.Морехідна: 1, 3–10; вул.Паризької Комуни: 28–38А; просп.Леніна: 8, 8А, 8Б, 10, 10А, 12, 16; бульв.Бузький: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Б/1, 3, 3А, 3Б, 5, 5А, 5Б, 9, 11; вул.Нікольська: 8 к.1, 8 к.2, 8 к.3, 8 к.4, 8 к.5, 8 к.6, 8 к.7; вул.Терасна: 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9А, 11; вул.Фрунзе: 1–11, 26–26/1

Список депутатів від округа

46 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Водопровідна: 19–50; вул.Котовського, вул.Морехідна: 11–28; вул.Паризької Комуни: 5–26/4; вул.Фрунзе: 67, 69, 71–73; вул.4 Поперечна: 17–21; вул.6 Поперечна: 1–26, 28–28/1, 30; вул.7 Поперечна, вул.8 Березня: 69–71; вул.Адмірала Макарова: 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 13, 13А, 15; вул.Наваринська: 15, 15А, 17, 17А, 21, 23, 25, 25Б, 27, 29; вул.Рюміна: 1–15; вул.Фалєєвська: 28, 30, 30А, 30Б, 30Б/1, 32, 34, 36, 38, 38/1, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/2, 53/3; вул.Чкалова: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21А, 21/1, 23, 25, 25А, 25/1, 29, 31, 31А; пров.Кур’єрський, просп.Леніна: 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 48/50, 52, 54, 56, 56/1, 58, 58/1, 62, 64, 64А, 64/66; вул.Рюміна: 19; вул.Фрунзе: 68, 70, 73А–82, 84–84А, 86–88, 90, 92, 94, 96, 98–104, 106–106/4, 108; вул.6 Поперечна: 27–27/3, 29, 31–33; вул.8 Березня: 81/1–105А; вул.8 Поперечна, просп.Леніна: 21, 23, 27, 29, 31, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51; вул.Андреєва-Палагнюка, вул.Будьонного: 1–34/1, 36, 38, 40–42; вул.Декабристів: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Дунаєва: 1–33, 35–35/2, 37; вул.Защука: 1–24, 26–26В, 28–30, 32; вул.Пушкінська: 38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 47А, 47/3, 47/9, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55Б, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Фалєєвська: 40, 40А, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73А; вул.Чигрина: 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Будьонного: 35, 37, 39, 44–53; вул.Декабристів: 40; вул.Дунаєва: 39, 45; вул.Защука: 25, 27, 31, 33–95; вул.Корабелів: 1–12; вул.Лягіна: 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 41; вул.Московська: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Чигрина: 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44; вул.Будьонного: 54–86; вул.Даля: 1–10/8, 12, 14, 16, 18–18/1, 20; вул.Дунаєва: 34А–34В, 36, 38, 40–44, 46–69; вул.Мала Морська: 41, 43, 45, 45/7, 47, 49; вул.Московська: 54, 54А, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64/9, 65, 67, 67/2, 69, 69А, 71, 71А, 71/2; вул.Радянська: 40, 40А; вул.Чигрина: 46, 46/1, 48, 50, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А; вул.Чкалова: 33, 35, 35А, 37, 39, 39/7, 41, 43, 43А, 43/20, 43/21, 45, 45Б, 45/1, 47; вул.Громадянська: 28А, 30, 30/1, 32, 33, 35, 35А, 37, 38, 39, 41, 41А, 43, 45, 45/1, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Мала Морська: 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 42А, 44, 44А, 48, 48/1, 50, 51, 52, 52А; вул.Садова: 29А; вул.Чигрина: 41, 43, 43А, 61, 63, 65, 65А, 68, 69, 69А, 70, 72, 74А, 78, 78А, 78Б, 78В, 78Г, 80, 80А, 82; вул.Чкалова: 47/3, 49, 49/1, 51, 51А, 51Б, 51/1, 53, 57, 57А, 59, 63, 65, 67, 67/1, 69, 71, 73, 75Б, 75В, 75Г, 75/1, 77; вул.Декабристів: 50, 50/1, 52, 54, 54/2, 56, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Дмитрієва: 1–8, 10; вул.Комкова, вул.Лягіна: 40, 42, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67/1; вул.Новосільська: 1А; вул.Образцова: 1, 3–16; вул.Чигрина: 1, 3, 20; пров.Корабелів, пров.Промисловий; вул.Даля: 11, 13, 15, 17, 19–19/1, 21–22, 24, 26–26А, 28, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 48; вул.Дмитрієва: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–42, 44, 46; вул.Корабелів: 15–27; вул.Левадівська: 1–14; вул.Новосільська: 4–43А; вул.Радісна: 1–23Б; вул.Сидорчука: 1–8; вул.Чигрина: 13, 13В, 15А, 17, 17/3, 25, 25/1, 27; вул.Громадянська: 42, 42Б, 44, 44А, 46, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 58Б, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 79А, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 101Б, 103, 103А, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Дмитрієва: 43–43/3, 45, 47–54А; вул.Мала Морська: 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 92А, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; вул.Пролетарська: 4–22, 24–24А, 26, 28; вул.Радісна: 25–27; вул.Скороходова: 44, 44А, 45, 45А, 47, 49, 49/2, 49/3, 51Б/1, 53, 55, 57, 57/1, 59, 61; вул.Чигрина: 31, 31/4, 33, 35, 37, 37А, 37Б; пров.1 Ковальський: 2, 4, 6, 8–8А, 10–10А; пров.2 Ковальський: 1, 3, 5, 7, 9–9/1, 11, 13; вул.Садова: 31А, 31/2, 33, 35, 37, 39, 39/2, 41, 43, 45, 45А, 46 к.1, 46 к.2, 46 к.3, 46 к.4, 46 к.5, 46 к.6, 47, 47А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68, 70, 72, 74, 78, 78/1; вул.Скороходова: 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 58А, 58Б, 64, 64А, 64Б, 64В, 66, 68А, 70, 72, 72/1, 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94, 96; вул.Чигрина: 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57; вул.1 Слобідська: 51, 55, 57, 57/7, 59, 61, 63, 64, 64А, 66, 67, 68, 69, 69/6, 70, 71, 72, 72А, 72/2, 72/4, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77/1, 77/2, 78, 78Б, 79, 79/1, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 90/1, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; пров.1 Ковальський: 1, 3, 5, 7–7/1, 9, 11–26; пров.2 Ковальський: 2–2/3, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14А–22; вул.Дзержинського: 101, 101/1, 103, 105, 107, 107 к.1, 107 к.2, 107 к.3, 107 к.4, 107 к.5, 107А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 139, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 163/2, 163/3, 163/4, 164, 165, 165/2, 165/3, 165/6, 166, 167, 169, 170, 170/1, 171, 171/1, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 186А, 188, 190, 192, 194, 194/1, 196; вул.Скороходова: 98, 98А, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/1, 114/2, 116, 118, 120, 120/1, 122, 124, 126, 128, 129, 130, 130 к.2, 130/8, 130/9, 130/10, 130/13, 130/15, 131, 131А, 131В, 132, 133, 134, 134А, 135, 135А, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152А, 152Б, 152Б/2, 152В, 152Г, 153, 155А, 155/1, 159, 161, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 173А, 175, 175А, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197; вул.2 Слобідська: 71, 73, 73/3, 75, 86, 87, 87/2, 88, 89, 89/1, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 98/1, 98/2, 99, 100, 101, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 104/1, 106, 106А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 126А, 128, 128/1, 132, 136; вул.4 Слобідська: 105А, 105Б, 107, 109, 111, 113, 113А, 115, 117, 117А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141/1, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163А, 165, 165/1, 165/2, 167, 169, 171, 173, 173А, 176, 177, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188А, 190, 190/1, 190/2, 192, 194, 196, 198, 200, 202А, 204, 204А, 218, 220; Міська лікарня швидкої медичної допомоги; вул.Дзержинського: 69, 69А, 71, 71А, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 76/1, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 102, 104; вул.Садова: 26, 28, 34, 36, 42А; вул.Чигрина: 90, 92, 96, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120/1, 122, 124, 126, 128, 128А, 128Б, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 150, 150 к.1, 150 к.2, 150 к.3, 150 к.4, 150 к.5, 150 к.6, 150 к.7, 150 к.8, 150 к.9, 150 к.10, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166; вул.Чкалова: 79, 81, 83, 83А, 85, 89, 91, 91А, 97, 97/1, 97/2, 99, 99А, 101, 101А, 103, 107, 109, 113, 113А, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 127Б, 127/1, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 143/3; вул.1 Слобідська: 31, 33, 35, 35А, 35Б, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 54Б, 54/1, 54/2, 56, 58, 60; вул.2 Слобідська: 49, 49А, 49/1, 51, 53, 53/1, 53/2, 55, 55А, 57, 57А, 59, 59А, 61, 61А, 62, 62А, 62/1, 63, 64, 64А, 65, 65А, 65Б, 65/1, 66, 66А, 68, 70, 70Б, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 82Б, 84; вул.4 Слобідська: 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 77, 77/1, 79, 81, 81/1, 81/2, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105; вул.Заводська, вул.Млинна, вул.Скороходова: 63, 65, 65А, 67, 67А, 69, 71А, 73, 75, 79, 85, 87, 89, 89/1, 91, 93, 93/1, 97, 97А, 97/1, 99, 99А, 101, 101А, 103, 103А, 121, 123, 125; вул.1 Слобідська: 97, 99, 101, 103, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 115/1, 119А, 119Б, 120, 121А, 122 к.2, 122 к.3; вул.Комсомольська: 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 69, 71, 73, 77, 79, 79/1, 81/4, 83, 85, 87, 87/1, 89, 91, 95, 97, 97А, 97Б, 99, 99А, 105, 109, 109/8, 111, 115, 117, 119, 119/2, 121; вул.Наскрізна, вул.Скороходова: 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 176, 178, 180, 182; вул.Чигрина: 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111/1, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 129А, 129Б, 131А, 133, 135, 145, 147, 147А, 168, 168А, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 188А, 190, 192, 194, 196, 196/1, 198, 198А, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 208/3; вул.Чкалова: 145, 145/3, 145/4, 147, 147/1, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169, 171, 171А, 173, 175, 177, 179, 179А, 183; вул.1 Наскрізна, вул.1 Ялтинська, вул.2 Наскрізна, вул.2 Ялтинська, вул.3 Наскрізна, вул.3 Ялтинська, вул.4 Слобідська: 82, 84, 84/8, 86, 88 к.3, 88 к.4, 88 к.5, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 104/1, 106, 108, 110, 110/1, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172/1, 174, 174/1; вул.4 Ялтинська, вул.5 Слобідська: 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 99Б, 99/2, 100, 101, 101А, 101Б, 101/3, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 124А, 124/1, 125, 125/1, 125/2, 126, 126/1, 127, 128, 129, 129/1, 130, 131, 132, 133, 133/1, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 152А, 153, 154, 154А, 155, 156, 157, 158, 159; вул.5 Ялтинська, вул.6 Ялтинська, вул.7 Ялтинська, пров.1 Ялтинський, пров.2 Ялтинський, пров.3 Ялтинський, Робітниче селище Ялти; вул.Даля: 23, 25, 27, 29–31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45–47/1, 49–69; вул.Дмитрієва: 9, 11, 13, 15–15/2, 17, 19, 21, 23; вул.Левадівська: 15–32; вул.Лєскова, вул.Нова, вул.Пролетарська: 23, 25, 27, 29–39; вул.Сидорчука: 9–27; вул.Скороходова: 1, 1/1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34/6, 35, 35А, 36, 38, 40, 42; пров.Суднобудівний

Список депутатів від округа

47 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Вокзальна: 2–48Б; вул.Знаменська, вул.Райдужна: 1–47; пров.Вокзальний, пров.Райдужний, пров.1 Знаменський, пров.2 Знаменський; вул.Вокзальна: 49–61; вул.Райдужна: 49–63; Кульбакине ст.; вул.Богоявленська, вул.Генерала Шепетова: 77, 79, 81, 85, 87, 89–104; вул.Декоративна, вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Кришталева, вул.Літня, вул.Льотчиків: 24, 25/2–157; вул.Молодіжна: 23, 25, 27; вул.Приміська, вул.Січова, вул.Толстого: 86, 88, 90, 92, 94, 96–96/2, 107–121; вул.1 Гайдамацька, вул.1 Січова, вул.2 Гайдамацька, вул.2 Січова, вул.295 Стрілецької дивізії, вул.3 Гайдамацька, вул.3 Січова, вул.4 Гайдамацька, вул.4 Січова, вул.5 Гайдамацька, вул.5 Січова, вул.6 Гайдамацька, вул.7 Гайдамацька, пров.Колективний: 75, 77, 80–89; пров.Коцюбинського, пров.Кришталевий, пров.Літній, пров.Льотчиків, пров.Приміський, пров.Толстого, пров.1 Гайдамацький, пров.1 Козацький, пров.2 Гайдамацький, пров.2 Козацький, пров.3 Гайдамацький, пров.3 Козацький, пров.4 Гайдамацький, пров.4 Козацький, пров.5 Гайдамацький, пров.5 Козацький, пров.6 Гайдамацький, просп.Жовтневий: 198, 198А, 198Б, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234; в ч А1836Р; вул.Вільна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Лермонтова, вул.Льотчиків: 1–23, 25; вул.Молодіжна: 1–22, 24, 26, 28–36; вул.Новаторів, вул.Новорічна, вул.Островського, вул.Танкістів, вул.Толстого: 1–85/2, 87, 89, 91, 93, 95, 97–105А; вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, вул.Шефська, пров.Вільний, пров.Добролюбова, пров.Зенітний, пров.Зимовий, пров.Колективний: 1–74, 76, 78; пров.Молодіжний, пров.Осінній, пров.Свободний, пров.Супутників, пров.Танкістів, пров.Чернишевського, пров.1 Молодіжний, просп.Жовтневий: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 146В, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194/1, 196; вул.Прибузька, вул.Чехова, пров.Павлова, пров.Чехова, пров.Широкий, пров.Шосейний, пров.1 Братський, пров.1 Прибузький, пров.1 Шосейний, пров.2 Братський, пров.2 Прибузький, пров.2 Шосейний, пров.3 Братський, пров.3 Прибузький, пров.3 Шосейний, пров.4 Братський, пров.4 Прибузький, пров.5 Прибузький, просп.Жовтневий: 57, 57/3, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73Б, 77, 79, 81, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103А, 105, 105/1, 107, 107Б, 109, 109А, 111, 111/1, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145/1, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171; вул.Богдана Хмельницького, вул.Братська, вул.Генерала Шепетова: 2–76, 78, 80, 82–84, 86, 88; вул.Запорізька, вул.Зенітників, вул.Квіткова, вул.Лиманська, вул.Маячна, вул.Некрасова, вул.Оранжерейна, вул.1 Козацька, вул.10 Козацька, вул.11 Козацька, вул.12 Козацька, вул.13 Козацька, вул.14 Козацька, вул.15 Козацька, вул.16 Козацька, вул.2 Козацька, вул.3 Козацька, вул.4 Козацька, вул.5 Козацька, вул.6 Козацька, вул.7 Козацька, вул.8 Козацька, вул.9 Козацька, пров.Богдана Хмельницького, пров.Дачний: 518–670; пров.Жовтня, пров.1 Маячний, пров.1 Польовий, пров.2 Маячний, пров.2 Польовий, пров.3 Маячний, пров.4 Маячний, просп.Жовтневий: 173, 175, 177, 181, 183, 187, 187/1, 189; Питомник; вул.Академіка Рильського: 61, 63, 65, 74–101; вул.Березова, вул.Вільхова, вул.Волгоградська, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Дружби, вул.Железнякова: 22, 24, 28–28/1, 29/1–45; вул.Івана Федька, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Коллонтай, вул.Липова, вул.Маршала Жукова, вул.Менделєєва, вул.Рибна: 72А–72/2, 74–74/1, 76–117; вул.Рябінова, вул.Сімферопольська, вул.Ударна: 53–70; вул.Фруктова: 26, 28–46; вул.Шверника, пров.Дачний: 1–19; пров.Менделєєва, пров.1 Липовий, пров.2 Липовий, пров.3 Липовий, пров.4 Липовий, пров.5 Липовий, пров.6 Липовий, Сиверсова Коса; вул.Академіка Рильського: 41, 43, 45, 47–60, 62, 64, 66–72/1; вул.Єсеніна: 1–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61/1, 63–63В; вул.Зорге, вул.Космонавта Беляєва, вул.Космонавта Волкова: 1–149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167–167/1; вул.Литовченка: 1–125, 127, 129, 131, 133; вул.Марії Ульянової: 1–3, 5, 7, 9–13, 15, 19, 21, 23, 25–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69; вул.Рибна: 36, 38, 40–40Б, 42, 44, 46, 48, 50–71, 73, 75; вул.Терешкової: 1–59, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73–75/1, 77–77/2; вул.Ударна: 1–52; пров.Блюхера, пров.Бубнова, пров.Затонського, пров.Командарма Смирнова, пров.Комарова, пров.Космонавта Беляєва, пров.Ударний, просп.Жовтневий: 191, 193, 195, 197, 199, 199/1, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 236, 237, 238, 240, 241, 241/1, 242, 243, 244, 246, 246А, 247, 248, 250, 251, 252, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 302; вул.Бригадна, вул.Єсеніна: 40–40/1, 42, 44, 46, 48, 50–50/1, 52, 54–54/1, 56–56/1, 58, 60, 62, 64–177; вул.Железнякова: 1–21, 23, 25–27А, 29; вул.Каховська, вул.Коротка, вул.Космонавта Волкова: 150, 152, 154–154/2, 156, 158–160, 162, 164, 166, 168–247; вул.Литовченка: 126, 128, 130, 132, 135–236; вул.Львівська: 18–41; вул.Марії Ульянової: 56, 58, 60–60А, 62, 66–66/1, 68–68/1, 70, 72–74/1, 76–76/1, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–106/1, 108, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 138–140, 142, 144, 147/1–267; вул.Фонтанна: 75, 77, 79, 81, 83–85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–193; вул.Фруктова: 1А–25, 27–27/1; вул.1 Вітовська, вул.1 Ольвійська, вул.10 Вітовська, вул.11 Вітовська, вул.2 Вітовська, вул.2 Ольвійська, вул.3 Вітовська, вул.3 Ольвійська, вул.4 Вітовська, вул.4 Ольвійська, вул.5 Вітовська, вул.6 Вітовська, вул.7 Вітовська, вул.8 Вітовська, вул.9 Вітовська, пров.Бригадний, пров.Гагаріна, пров.Каховський, пров.Литовченка, пров.Ліванова, пров.Львівський, пров.Об’їзний, пров.Фонтанний, пров.Фруктовий; вул.Академіка Патона, вул.Академіка Рильського: 35–40, 42, 44–44/1, 46А; вул.Леваневського: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 28–40/1; вул.Марії Ульянової: 4–4/3, 6, 8, 14, 16–18, 20, 22, 24, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54–54/2, 71, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89–89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–121/1, 123, 125, 127, 131, 133–133/3, 135, 137, 141, 143, 145–147; вул.Радянської Армії: 27–32; вул.Терешкової: 60–60/1, 62, 64, 66, 68, 72, 76–76/1, 78–167; вул.Торгова: 64–168, 174, 176–176А, 178, 180, 182, 184А–184/4, 186–186/1, 188, 190–192; вул.Фонтанна: 21, 23, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–74/1, 76–76А/1, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–102А, 104, 106, 108, 110; вул.Янтарна: 65–67, 74–192, 194, 196; просп.Жовтневий: 255, 261, 263, 265, 304; вул.Ватутіна: 210, 212–212А, 214–273; вул.Львівська: 1–17/1; вул.Ольшанців: 198, 200–301; вул.Степова, вул.Торгова: 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193–270/2; вул.Ходирєва, вул.Янтарна: 193, 195, 197–318А; пров.Висунський, пров.Кооперативний, пров.Короткий, пров.Металургів; вул.Ватутіна: 85–209, 211, 213; вул.Леваневського: 1–10, 12, 14/1–14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Ольшанців: 74, 76–197, 199; вул.Радянської Армії: 2–26/1; вул.Уральська: 24, 26, 28/1–28/2, 30, 33–47; просп.Жовтневий: 289, 293, 314/2, 320, 322; вул.Андреєва, вул.Ватутіна: 4–78; вул.Металургів: 1–5, 7–7/1, 9, 11–25, 27, 29–31, 33, 35–61; вул.Ольшанців: 1–71, 75; вул.Рибна: 10–35, 37, 39, 41, 43–43/1, 45, 47, 49; вул.Торгова: 1–60/2; вул.Фонтанна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42–42/4, 44; вул.Чичеріна, вул.Янтарна: 1–60, 68–68/2; просп.Жовтневий: 275, 285, 287, 312А, 312Б; вул.Академіка Рильського: 1–34; вул.Балтійська, вул.Металургів: 72–229А; вул.Остапа Вишні: 87–151; вул.Станіславського: 27А–200; пров.Генерала Цвєтаєва, просп.Жовтневий: 316, 318, 318/1; вул.Глинки, вул.Новобудівна: 2, 4–9; вул.Остапа Вишні: 1–18А; вул.Рибна: 5–7; вул.Станіславського: 7А–14А; вул.Гречаного, вул.Новобудівна: 10/1–85; вул.Остапа Вишні: 19–85; вул.Подвойського, вул.Спартака, вул.Спортивна, вул.Тарле, вул.Уральська: 1–23А, 25, 27, 29, 31; просп.Жовтневий: 295, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 324, 326, 330, 334

Список депутатів від округа

48 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Металургів: 6, 8, 10, 26А, 28, 32, 34–34А; вул.Новобудівна: 1, 3; вул.Артема: 8–10, 14–14/2, 16–16/2, 18–18/2, 20–20/1; вул.Рибна: 1, 1/2; вул.Самойловича: 5–5А, 8А; просп.Жовтневий: 313, 315, 317, 319, 338; просп.Корабелів: 7, 9, 11, 13–15; вул.Айвазовського: 2; вул.Артема: 1–7, 11–13, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25–25А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Рибна: 1А; вул.Самойловича: 1–4, 6–8, 9–27; пл.Заводська, пров.А, просп.Корабелів: 1, 3, 5; Жовтнева центральна районна лікарня; м.Миколаїв – вул.Артема: 30А, 38–38Б, 45, 47–50; вул.Самойловича: 30–30Б; вул.Артема: 30, 40–40В, 46, 52–58А; вул.Артема: 32–32А, 60–64; вул.Ленінградська: 39, 41–101; вул.Тернопільська: 79А–79Б; вул.Адмірала Ушакова: 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–66; вул.Айвазовського: 4, 7–7А; вул.Командарма Уборевича: 1–6; вул.Соснова, пров.Піонерський: 48–104; просп.Жовтневий: 325/6, 327, 327/2, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 351, 353, 359, 361, 414, 414/1, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444; просп.Корабелів: 2–2А; вул.Адмірала Лазарева: 1–126; вул.Адмірала Ушакова: 1–14, 16–16/1, 18–20, 22, 24, 26–26/1, 28, 30, 32, 34; вул.Бела Куна, вул.Вербицького, вул.Генерала Попеля: 1–97; вул.Дибенка, вул.Ізумрудна, вул.Командарма Уборевича: 7–28; вул.Кубинська, вул.Лесі Українки, вул.Просвіти, вул.Пшеницина, вул.Сахарова, вул.Тіниста, вул.Чубинського, пров.Бела Куна, пров.Кубинський, пров.Лесі Українки, пров.Нахімова, пров.Піонерський: 1–46/1; пров.Херсонський, просп.Жовтневий: 365, 367, 369, 371, 375, 377, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 393/1, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 412, 413, 415/1, 417, 419, 419/1, 421, 423, 423/1, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 449/1, 450, 451, 451А, 452, 454, 456, 458, 458/1, 459, 460, 462, 464, 464А, 466, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492, 494, 496, 498, 500, 500/1, 500/5, 502, 504, 506, 508, 510, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 546, 548, 550, 552, 554, 556; вул.Адмірала Лазарева: 127–141; вул.Балабанівська, вул.Відродження, вул.Галицинівська, вул.Генерала Попеля: 99–134/1, 136; вул.Жемчужна, вул.Командарма Уборевича: 29–36; вул.Латиських стрільців, вул.Ленінградська: 107–109; вул.Малахітова, вул.Пархоменка, вул.Преображенська, вул.Таврійська, вул.Тернопільська: 1–79, 80–170; вул.Центральна садиба, вул.Червоносільська, пров.Багрицького, пров.Балабанівський, пров.Дунайської флотилії, пров.Екіпажний, пров.Малахітовий, пров.Тернопільський; вул.Ленінградська: 7А; просп.Корабелів: 4, 6, 8, 10А–10Б, 20/1–20/2; вул.Айвазовського: 11А–11В; вул.Ленінградська: 3А–3Д, 5А–5В; вул.Айвазовського: 3, 5А–6А, 13; вул.Ленінградська: 1–3, 4–5, 6–7, 8–38, 40–40/2; – вул.Артема: 28, 32Б–32В, 34, 36; вул.Генерала Попеля: 135, 137–169, 171–235; просп.Жовтневий: 340/2; вул.Артема: 22, 24, 26; вул.Генерала Попеля: 170; просп.Жовтневий: 340, 340/1; просп.Корабелів: 12–12В, 16, 16/1; пров.Островського, просп.Жовтневий: 323, 323/2, 323/3, 325/1, 325/2, 325/3, 325/4, 325/5, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 362, 362/1, 368, 370, 372, 374, 374/2, 376, 378, 380, 384, 386, 388, 388/1, 388/2, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 410А; просп.Корабелів: 16А, 18–20, 20/3

Список депутатів від округа

50 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Аеродромна, вул.Буревісників, вул.Горького, вул.Соколина, пров.Сонячний, просп.Миру: 68, 70А–70В; Дільниця жив.захисту; вул.Китобоїв: 7; вул.Новозаводська: 4–10; просп.Миру: 62А, 70, 72; вул.Космонавтів: 49–49/1, 51–51А, 53–53/1, 55, 74; просп.Миру: 25; вул.Китобоїв: 2; вул.Космонавтів: 57–57А, 59–59А; вул.12 Поздовжня: 45; вул.225 км, вул.56 км, просп.Миру: 60–62, 64–66; вул.Васляєва: 27–33А, 35А; вул.Молодогвардійська: 28, 30–30А, 32–32А, 34–34А, 36; вул.Чайковського: 22, 26; просп.Жовтневий: 41, 41А, 43, 45, 45А; вул.Анатолія Олійника: 26–32; вул.Південна: 31А–31Б, 33–33Б, 35–35А, 37; вул.Чайковського: 18, 25, 27; просп.Жовтневий: 35, 37, 39; вул.Васляєва: 35, 37–39; вул.Космонавтів: 60–64, 68; просп.Жовтневий: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 42А; вул.Анатолія Олійника: 34–42; вул.Південна: 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51; просп.Жовтневий: 22, 24, 26А; вул.Космонавтів: 74А; вул.Новозаводська: 1А–2А; просп.Миру: 23А–23В, 25А, 27А–27В; вул.Миколаївська: 36–40; просп.Миру: 17, 19, 21–21Б; вул.Космонавтів: 66–66А, 68А; вул.Миколаївська: 20–24, 26–34А; Миколаївська обласна офтальмологічна лікарня; Миколаївський обласний онкологічний диспансер; вул.Васляєва: 49–51/1; вул.Миколаївська: 34Б; просп.Миру: 17А–17В, 19А–19В; вул.12 Поздовжня: 1–5А, 47–47А; просп.Миру: 42–46; вул.Генерала Свиридова: 37–40/1; вул.Скульптора Ізмалкова: 7, 132; вул.12 Поздовжня: 42–44А; просп.Миру: 26, 28–34А; вул.Квітнева: 4А; вул.Кірова: 220–240А; вул.Космонавтів: 136–140А, 152; вул.Нагірна: 11; пров.Першотравневий: 79А; вул.Електронна: 34, 36, 38, 40, 42, 57–59, 63–67А, 69–69А, 71–71А; вул.Енгельса: 12–12/1, 14, 16–16А, 23–23/1; вул.Карла Маркса: 10, 12, 14, 16, 18–21/1, 23–23А, 25, 27, 29, 31–31/2; вул.Квітнева: 1–4, 5–7А; вул.Кірова: 90–90/1, 92, 94, 96–96Б, 98, 100, 102, 104–106/1, 108, 110, 112, 114–114/1, 116, 118–118/1, 120, 122–122А, 124, 126, 128, 130–130Б, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–162, 164–218А; вул.Комунарівська: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Космонавтів: 130А, 132А–132В/2, 134А; вул.Нагірна: 1–10, 12–36; вул.Новобузька: 1–88, 90, 91Б–92, 94–95/1, 98, 100А–100/2, 102–118, 124–128; пров.Першотравневий: 1–62, 64–78, 80–119; пров.Шевченка, пров.1 Нагірний, пров.2 Нагірний, пров.3 Нагірний, пров.4 Нагірний, пров.5 Нагірний, ст.Мішково; вул.Космонавтів: 132, 134, 146–150, 154; Миколаївська міська лікарня №3

Список депутатів від округа

52 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Крупської, вул.Мічуріна, вул.Олександра Матросова: 52, 54–54А, 56, 67–79; вул.Північна: 47–75/408; вул.Рекордна: 66А, 67А–80; вул.Суворова, вул.Урожайна, вул.Щорса, пров.Мічуріна, пров.Очаківський: 20–20А, 22, 24–26, 28, 30, 49–53; пров.Туристів, пров.Чорноморський: 10–10А, 12, 14, 16–27; пров.1 Північний, пров.2 Північний, пров.3 Північний, Одеське шосе: 53–53А, 69, 71–71/3, 73, 75, 82–102; СТ Вишенька; вул.Березанська, вул.Бокова, вул.Бузька: 1–14, 16–16/1, 18, 20, 22; вул.Веселинівська, вул.Зустрічна, вул.Клубна: 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105–122/124, 124, 126, 128, 130–130/2, 132–132А, 134, 136, 138; вул.Очаківська: 125–125/1, 127–127/3, 129, 131, 133, 135–135/1, 137, 166–166А, 168, 170–170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186; вул.Павла Ходченка: 1–16А, 18; вул.Рекордна: 1–66, 67; вул.Світанкова, вул.Травнева, пров.Веселинівський, пров.Зустрічний, пров.Клубний, пров.Павлика Морозова, Одеське шосе: 3–52А, 54–68, 70, 72, 74, 76–80; вул.Бузька: 15–15А, 17, 19, 21–21А, 23–122В; вул.Воровського, вул.Гастелло, вул.Ілліча: 23–104; вул.Клубна: 123, 125, 127, 129–129/1, 131, 133, 135, 137–137/1, 139–220; вул.Ключова: 22–101; вул.Олександра Матросова: 1–51, 53, 55, 57–65; вул.Очаківська: 139–139А, 141, 143–143А, 145, 147, 149–149А, 151, 153–153А, 155, 157, 159–159А, 161, 163–165А, 167–167/1, 169–169/1, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187–266; вул.Павла Ходченка: 17, 19–88; вул.Північна: 1–43; вул.Полярна, вул.Поштова: 111, 113, 115, 117–117А, 119–196/2; вул.Чекістів, пров.Березанський: 24–96; пров.Воровського, пров.Гастелло, пров.Суворова, пров.Чекістів, пров.Щорса; Центральна районна лікарня Миколаївського району; вул.Адмірала Макарова (Варварівка), вул.Водна, вул.Зарічна, вул.Ізмаїльська, вул.Ілліча: 1–22А; вул.Клубна: 1–92, 94, 96, 98, 100–100А, 102, 104; вул.Ключова: 1–20; вул.Кутузова, вул.Очаківська: 1–124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–136/138, 138–138/2, 140–140/1, 142А, 144, 146–146/2, 148, 150, 152, 154, 156, 158–158А, 160–160А, 162–162/1; вул.Партизанська, вул.Поштова: 1–109, 112, 114, 116, 118Б; вул.Чорноморська, пров.Березанський: 1–23; пров.Ізмаїльський, пров.Очаківський: 1–19А, 21, 23, 27, 29, 33–47А; пров.Партизанський, пров.Урожайний, пров.Чорноморський: 1–9, 11, 13А, 15; вул.Адмірала Макарова: 2, 4, 4В, 6, 6А, 6А/1; вул.Велика Морська: 1–17А, 19, 21, 23; вул.Нікольська: 1, 3, 3А, 10, 10А, 10Б, 10/1, 10/3, 12, 12А, 14; бульв.Бузький: 13, 15, 15А, 17А; вул.Адміральська: 1–9; вул.Артилерійська: 1–5/1, 9; вул.Лагерне поле: 1–5Б, 5К/5–5/5Б; вул.Мостобудівників, вул.Наваринська: 1, 3; вул.Нікольська: 22, 22А, 22В, 24А; вул.Терасна: 1 (приватний), 1Б, 1А/1, 2, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Адміральська: 10–10А, 13–13/6, 15, 17–17А, 19, 21; вул.Декабристів: 1, 1/1, 3, 5; вул.Набережна: 1–3; вул.Нікольська: 29, 29/2, 31, 31/3, 31/4, 32, 32/8, 32/13, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 40, 40/5, 42, 44; вул.Пушкінська: 1, 2, 3, 4, 4А, 4А/1, 5, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 10; вул.Спаська: 23, 25, 27–41; вул.Фалєєвська: 1, 3, 4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Артилерійська: 8–8/5, 10–11; вул.Велика Морська: 18, 20, 22, 24–26, 28, 30–30В, 32, 34; вул.Нікольська: 5, 5/1, 7, 9, 9А, 11, 11А, 13, 15, 16, 16 к.3, 16/4, 16/17, 16/18, 17, 18, 18 к.2, 18 к.4, 18А, 18Б, 18Б к.2, 18Г, 18Б/3, 18/7, 18/20, 21, 21А, 23; вул.Обсерваторна: 2, 2А, 4, 6, 6А, 6В, 8, 10, 10А; вул.Потьомкінська: 1–7, 9, 11; вул.Спаська: 4–22А, 24, 26; вул.Шевченка: 1–6А, 8–8А, 10, 12, 14, 16; вул.Адмірала Макарова: 8, 8А, 8Б, 8В, 10, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 17, 17/7, 19, 19/10, 21, 23, 30, 30А, 32, 34, 36, 36А, 38, 40/1; вул.Артилерійська: 12–22; вул.Велика Морська: 27, 29–29/10, 31–31/2, 33–33/3, 35–48, 50–50А, 52, 54, 58; вул.Наваринська: 4, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 9А, 11, 12, 12Б, 14, 14/2, 16, 18; вул.Обсерваторна: 3, 11; вул.Потьомкінська: 8, 10–10А, 12–29/4, 31–31Б, 33–33/35, 35, 37–39, 41; вул.Шевченка: 7–7/2, 9–9/1, 11–11/2, 13, 15–15А, 17–41/17, 43; вул.Адмірала Макарова: 18, 20, 22, 24, 24/9, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 31, 33; вул.Декабристів: 19, 21, 23, 23А, 25, 38, 38/1, 38/2; вул.Лягіна: 26, 26А, 29, 29А; вул.Наваринська: 20, 22, 24, 24/1, 24/12, 24/13, 26, 28, 28А, 28/1, 30, 32, 32Б, 34; вул.Пушкінська: 13, 15, 15/13, 17, 18, 18/2, 19, 19/3, 20, 21, 21А, 21/1, 21/8, 22, 23, 24, 24/1, 25, 25/6, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 39; вул.Радянська: 13; вул.Фалєєвська: 24, 24А, 24А/1, 24/14, 37, 39, 41; вул.Чкалова: 16, 18; просп.Леніна: 61, 61/5, 63, 63А, 63/3, 65, 68, 69, 70, 71, 71А; вул.Мала Морська: 27А, 29, 29/1, 31, 31А, 31Б, 31/1, 33, 35, 37, 37В, 39; вул.Московська: 39, 41, 42, 43, 44, 46, 46Б, 46В, 47, 48, 48А, 48/2, 49, 50, 51, 52, 53, 55; вул.Радянська: 10, 10А, 12, 14; вул.Севастопольська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11/8, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 20/6, 21, 21/20, 22, 24, 24/1, 26; вул.Чкалова: 32, 34, 36, 40, 44, 44/1; просп.Леніна: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87/5, 89А, 91; Миколаївська міська лікарня №4; вул.Адмірала Макарова: 35, 37, 39, 42, 42/44, 44, 46, 46/1, 48, 56, 58; вул.Велика Морська: 49, 60, 62; вул.Декабристів: 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Лягіна: 12, 12/1, 14, 14А, 16, 18, 20; вул.Московська: 37; вул.Потьомкінська: 30, 32, 34, 36, 40, 42–44, 47, 51–51А; вул.Пушкінська: 12, 14, 16; вул.Радянська: 6, 7, 8, 9, 11; вул.Фалєєвська: 9, 9А, 9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 22А, 22/10, 22/11, 23, 23А, 23/2, 23/7, 23/11, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Шевченка: 42, 44–53, 57, 61, 63, 65; просп.Леніна: 74, 74А, 74/2, 76, 78, 82, 82А; вул.Адмірала Макарова: 50, 52; вул.Адміральська: 12, 14, 16, 18, 23, 27; вул.Велика Морська: 51, 53, 55–57, 59, 61, 65–66, 68, 70, 72, 74; вул.Декабристів: 2, 2 к.2, 2А, 4, 4 к.2, 4 к.4, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/3, 28, 28А, 30, 32; вул.Лягіна: 1, 3, 7, 8, 9, 11, 11/1, 13, 13/2, 15, 15А/1, 17, 19, 21, 23; вул.Московська: 31, 33, 35; вул.Набережна: 5–7А; вул.Нікольська: 39, 39/2, 45, 45А, 48, 50, 52, 52/1, 54; вул.Потьомкінська: 46–46/2, 48, 55, 57, 59–69; вул.Радянська: 1, 3, 3А; вул.Спаська: 42–48; вул.Шевченка: 54–56, 58–58/3, 62, 64А; вул.Адміральська: 29, 31А–31Б, 33–33А/1; вул.Велика Морська: 67, 69, 71, 76–76А, 78; вул.Карла Лібкнехта: 4–14/15, 17–17Б, 19, 21, 23; вул.Московська: 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 27, 29; вул.Нікольська: 49, 51, 53, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 64Г, 66, 70, 70/1, 70/3, 70/5, 70/6, 72; вул.Потьомкінська: 52, 56, 58; вул.Радянська: 2, 4; вул.Спаська: 50–54, 56, 58; вул.Адміральська: 20, 26, 28, 30, 32, 35–43; вул.Велика Морська: 104, 106, 108–134/1, 136–136А, 138–138/1, 140–156; вул.Дзержинського: 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; вул.Карла Лібкнехта: 2–2Б; вул.Мала Морська: 1, 5, 5А, 5/1, 9, 9А, 9А/5, 9/3; вул.Набережна: 17–27; вул.Потьомкінська: 118–118А, 120, 122, 124–124/2, 126, 128, 130–130/3, 132–140/2, 142–142/6, 144, 146, 148, 150, 152–152/1; вул.Садова: 2, 4, 4/6, 6, 6/2, 8, 8Б, 10; вул.1 Слобідська: 1, 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 6/1, 7А, 8, 8А, 10, 10А, 10/1; вул.2 Слобідська: 1, 1А, 2, 4, 4/1, 4/3, 6, 6 к.2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 12А, 14, 14/1; вул.4 Слобідська: 1, 3, 5; вул.68 Десантників: 1–49; Миколаївський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом - заклад комунальної власності області; Миколаївський міський пологовий будинок №1 гінекологічне відділення палата патології вагітності

Список депутатів від округа

53 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Велика Морська: 73, 75, 77–77/1А, 79–103А, 105, 107; вул.Громадянська: 1, 1/1, 1/2, 2, 2/6, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 5/2, 5/3, 6, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 12, 12/3, 12/8, 13, 13А, 13/1, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Інженерна: 1–17; вул.Мала Морська: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 11/19, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 15, 17, 17А, 17Б, 19; вул.Нікольська: 74, 76, 78, 78/1, 79, 79А, 79/3, 80, 80А, 82, 84, 84/1, 86; вул.Потьомкінська: 80, 82–82/1, 84–84/4, 86–86/11, 88, 90–90/1, 92–114, 116; вул.Садова: 1/14, 1/20, 3, 3А, 7; вул.Спаська: 55, 57, 59–78; вул.Карла Лібкнехта: 16, 18–18/1, 20–20/2, 22А, 24–39/3; вул.Мала Морська: 16, 18, 18/2, 20, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25; вул.Московська: 26, 28, 30, 30/12, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Нікольська: 67, 67/7, 69, 71, 73, 75, 75/6, 77; вул.Потьомкінська: 71–79, 81/83, 83, 85, 87–87/1, 89–89/1, 91; вул.Шевченка: 66А–81; просп.Леніна: 84, 86, 88, 88/1, 88/5, 90, 92; вул.Громадянська: 27, 29; вул.Інженерна: 19–46/1; вул.Садова: 11, 13, 15; вул.Севастопольська: 23, 41, 41А, 43, 43/1, 44, 45Б, 45/1, 46, 47, 47А, 49, 60, 64; вул.Чкалова: 46, 48, 50, 50Б, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 62, 68, 76; просп.Леніна: 94, 94А, 96, 97, 98, 98Б, 100, 100А, 102, 104, 106, 107А, 119, 131; вул.Садова: 9, 12, 16, 18; вул.Севастопольська: 61, 61А, 61Г, 66, 66А, 68, 112; вул.Чкалова: 78; просп.Леніна: 135, 135А, 137, 137А, 139, 141, 141А, 141Б, 143; вул.Потьомкінська: 115–115/5, 119, 121, 123, 125, 127, 129–129В, 131–131/2; вул.1 Слобідська: 9, 12, 13, 13Б, 14, 15А, 16, 17, 17А, 19, 19А, 19/1, 20; просп.Леніна: 108, 110, 110А, 110Б, 112, 114, 114/4, 114/5, 114/8, 116, 116/2, 118; вул.Севастопольська: 65, 65А, 67, 67/68, 69, 75, 77, 79, 81; вул.Чкалова: 82, 82А, 84, 86, 88, 88/1, 92, 94, 96/1, 98, 98А, 98Б, 100, 100А; вул.1 Слобідська: 30, 36А, 38; просп.Леніна: 151, 151А, 153, 155, 155А; вул.Дзержинського: 19, 29, 49; просп.Леніна: 120, 122, 124, 124А, 138, 140, 144, 144А, 147, 148, 148А, 149, 157; вул.Дзержинського: 24, 26, 28, 30; вул.Колодязна: 4, 6, 8, 10, 12; вул.Потьомкінська: 141, 143–143А, 182–212/214, 216–216/4; вул.Дзержинського: 50, 51, 51А, 51Б, 56А; вул.Севастопольська: 116, 116А; просп.Леніна: 159, 161, 171, 171А, 173, 177А; вул.Дзержинського: 53, 57; вул.Комсомольська: 45, 47, 49, 51; вул.Чкалова: 116, 118, 120, 122; просп.Леніна: 181, 183, 183А, 185, 185А, 185Б, 187, 189, 189А; вул.Дзержинського: 52, 54, 54А, 56; вул.Чкалова: 102, 106, 108, 110, 110А, 110Б, 112; просп.Леніна: 177; вул.Колодязна: 3–3А, 5–5Б, 7–7А; просп.Леніна: 152, 152А, 152/4, 158, 160, 162; вул.Колодязна: 9, 11, 13–13А, 15–15А, 17–17А, 19, 33А–39; вул.Комсомольська: 7А; вул.5 Слобідська: 1Б, 2, 3; просп.Леніна: 184, 186; вул.Акіма, вул.Колодязна: 14, 16, 18, 20; вул.Комсомольська: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 12Б, 12В; вул.Конопатна: 1–27 к.1, 29–29/1, 31, 33, 35, 37; вул.Купорна: 1–27, 29, 31; вул.Петровського: 1, 3–5А, 7–7А, 9–9А, 11, 13–13/2, 15; вул.Потьомкінська: 145, 147, 149, 151, 153–171, 213–213/1; вул.Сафронова: 2–2А, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12/1, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26–26А; вул.Сиваської Дивізії: 1–1/3, 3/1, 5, 7, 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23, 25; вул.2 Воєнна: 1–15, 17, 19; вул.Велика Морська: 135–135/2, 137–137/7, 139, 157–203; вул.Володарського: 1–33, 35, 37, 39–39/2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Ворошилова: 1–10/2, 12–12/1, 14, 16, 18–18/1, 20–20А; вул.Гречишникова: 1–4, 6, 8, 10, 12; вул.Котельна: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12/1, 14, 16–16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40–40/2, 42, 46, 48, 50, 52, 54–54/2, 56–56/2, 58–58/1, 60–60/3; вул.Майстерська: 1–58/1, 60–60/3; вул.Маршала Малиновського: 1, 3–3А, 5, 7–7/2, 9, 11, 13–13А, 15–15/2; вул.Урицького: 1, 3–3А, 5–5/5, 7–7/1, 9, 11–11А, 13, 15, 17, 19А–19/1, 21, 23–23/1; вул.4 Слобідська: 2, 4, 4А, 6; вул.6 Воєнна: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.68 Десантників: 51–83; пл.Комунарів; Миколаївський обласний наркологічний диспансер; Миколаївська міська лікарня №1; Миколаївська обласна психіатрична лікарня №1; Миколаївський міський пологовий будинок №1

Список депутатів від округа

54 - М.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Комсомольська: 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 14, 16, 16А, 18, 20, 20/1, 22, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 43; вул.Тернівська, просп.Леніна: 166, 179, 191, 193, 195, 198, 212, 214, 216, 216/218, 218, 220, 222, 224; вул.Ворошилова: 11, 13, 15, 17, 19, 21–84; вул.Гречишникова: 5, 7, 9–9/1, 11, 13–40, 42–42А, 44, 46, 48–48/1, 50, 52; вул.Конопатна: 28, 30–30А, 32, 34–34/2, 36, 38–105; вул.Котельна: 1–1А, 3, 5–5/1, 7, 9, 11, 13, 15–15/1, 17, 19, 21, 23, 25–25/2, 27, 29–29А, 31–31А, 33–33А, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Купорна: 28, 30, 32–65, 67, 69–69/71, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Петровського: 2, 6, 8–8А, 10–10А, 12, 14, 16–38, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51–51Б; вул.Сафронова: 28–28А, 30, 32–32/1, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–68; вул.Сиваської Дивізії: 2–2Б, 4–4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16–16А, 18–18А, 20, 22–22/2, 24–24/2, 26–26/1, 28–28А, 30–30А, 32–32/1, 34–44; вул.Теслярська: 1–36, 38, 40; вул.6 Воєнна: 11, 13, 15, 17, 19, 21–56, 58, 60–60/2, 62–62Д, 64–64А, 66, 68, 70; Аляуди; вул.Березневого повстання, вул.Гречишникова: 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53–68А; вул.Луначарського: 1, 1А, 1/1, 3, 3/1, 5; вул.Маршала Василевського: 1, 2, 3, 5, 6, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 21/1, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 25Б, 25/27, 26, 27, 28, 28А, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 37/1, 39, 41; вул.Маршала Малиновського: 61, 63–70; вул.Орджонікідзе: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6/1, 7, 8, 8А, 9, 9/1, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 26А, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 50, 50А, 51, 51/3А; вул.Сафронова: 1–1А, 3–3/1, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17/1, 19, 21–21А, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Сиваської Дивізії: 27–27/2, 29, 31–31А, 33, 46–60; вул.Степова, вул.2 Воєнна: 16–16А, 18, 20–43; вул.6 Воєнна: 57–57/2, 59, 61, 63, 65, 67–67/1, 69, 71–96; вул.7 Слобідська: 1, 2, 2/2, 2/3, 3, 3А, 3/2, 4, 4А, 4/1А, 4/1Б, 5, 5А, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9Д, 10, 10 к.4, 11, 11А, 11/1, 12, 12А, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28А, 30; пров.7 Воєнний, просп.Леніна: 226, 226/1, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 238/1, 240, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 258/1, 260, 264, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 286/2; Паромний спуск; вул.Володарського: 34, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–91, 93, 95; вул.Колесникова, вул.Косіора, вул.Котельна: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–99, 101; вул.Майстерська: 59, 61–92, 94, 96, 98; вул.Маршала Малиновського: 2–2А, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16–16А, 18–18А; вул.Петрова: 1–8/1, 10–10А, 12–12А, 14–14А, 16–16/2, 18–18Б; вул.Сотий квартал, вул.Урицького: 2–2Б, 4, 6–6/2, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20–20Б, 22, 24–29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–45А, 47–47А, 49, 53, 55–57А, 59, 61, 63; вул.Шкапіна: 1–13, 15, 17, 19, 21–21Б, 27А; вул.2 Госпітальна, вул.8 Воєнна: 1–32А, 34–34/1, 36–36/1; вул.9 Воєнна: 1, 3–3/1, 5–5А, 7–7/1, 9–9/1, 11, 13, 15–15А, 17–17/1, 19, 21, 23–25/1, 27, 29–29А, 31–31/1; Військовий шпиталь А–2428; вул.Володарського: 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–115/2, 117–117А, 119, 121–121В, 123, 125, 127, 129, 131; вул.Кар’єрна, вул.Котельна: 100, 102–129; вул.Купорна: 66–66Б, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–135; вул.Майстерська: 93–93/1, 95–95А, 97–97-99, 100–125; вул.Маршала Малиновського: 17–17/1, 19–60, 62; вул.Петровського: 38А, 40, 42, 44–44А, 46, 48–48А, 50–50/2, 52–101А; вул.Теслярська: 37, 39, 41–106А; вул.10 Воєнна: 65–74, 78–82А; вул.2 Набережна: 1, 1 (ПРИТУЛОК), 2, 3, 5, 6, 7, 7А, 8, 8/1, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 25В, 27, 27А, 28, 28/1, 29, 29А, 31, 32, 34, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 62/2, 62/3, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 87А, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 92В, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 103А, 103Б, 105, 106, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 113/2, 115, 115А, 116, 118, 119, 121, 123, 123А, 124, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 137А, 137/1, 137/2, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 161/167, 163, 165, 167, 171, 177, 179, 183, 185, 187, 187А, 187/1, 189, 191, 195, 197, 197А, 197/199, 199, 201, 201А, 203, 205, 207, 209, 211, 211А, 213, 217, 221, 223, 225, 227, 227А, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 243А, 245, 247, 249, 251, 255, 257, 259, 261, 261А, 263, 265А, 267, 269, 271, 273, 275, 275А, 279, 281, 285, 289, 291, 293; вул.8 Воєнна: 33, 35–35/1, 37–72; вул.9 Воєнна: 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45–45А, 47–47А, 49, 60–80А; вул.Бондаренка, вул.Володарського: 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120/1, 122, 124, 126, 128–128/2, 130, 132; вул.Генерала Бєлова, вул.Комісара Мартинюка, вул.Петрова: 9, 11, 13, 15, 17, 19–34, 36, 38–38А, 40, 42; вул.Привільна: 1А–19, 21, 23, 25, 27–27/1, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Урицького: 30–30/1, 32, 34, 36, 38–38/1, 40, 42–42/1, 44, 46, 48, 50–52А, 54, 58–58А, 60, 62, 64–95; вул.Шкапіна: 14–14А, 16, 18–18/3, 20–20А, 22–27, 28–73/3, 75, 77, 79–79А, 81, 83–83А; вул.10 Воєнна: 1–64, 76; вул.11 Воєнна, вул.13 Воєнна, вул.9 Воєнна: 2–2А, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14, 16–16/1, 18, 20–20/2, 22–22/1, 26–26/1, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50–56А; пров.Бондаренка, пров.Інгульський, пров.Петрова, пров.Художній, пров.Шкапіна; вул.Дениса Давидова, вул.Кам’яна, вул.Комунарів, вул.Лютнева, вул.Петрова: 35–35/1, 37, 39, 41; вул.Привільна: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38–71, 72–73, 74–79, 80–135/1, 137–184; вул.Прохолодна, вул.Ракетна, вул.Рибацька, вул.Цегляна, вул.Червона, вул.Шкапіна: 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84–147; пров.Зарічний, пров.Кар’єрний, пров.Комунарів, пров.Корпусний, пров.Лютневий, пров.Прибережний, пров.Прохолодний, пров.Ракетний, пров.Стапельний, пров.Цегельний, пров.Червоний, проїзд Інгульський; вул.Північна (Ракетне урочище), вул.Привільна: 71А–71Б, 73А–73Б, 79Б, 136; пров.Відрадний, пров.Кам’яний, пров.Привільний, пров.Рибацький; просп.Героїв Сталінграда: 1–1А, 5, 7–7Г, 9Д, 11, 13–13В, 15–15А; Темвод; пров.Парусний: 7–7/1, 9–9Б, 11–11/2; пров.Парусний: 1, 3, 5; просп.Героїв Сталінграда: 13Г–13Е, 15Б–15Г, 17–17А, 19; бульв.Офіцерський, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гайдара, вул.Лагерна, вул.Новоодеська, вул.Партизанської Іскри, вул.Скляра, пров.Гайдара, пров.Перший, пров.Скляра, пров.Червоноармійський, просп.Героїв Сталінграда: 16, 18, 20–20Г, 24/16, 26–26/4, 38–38/21, 70, 76, 82; вул.Флотська: 1–51А; пров.Ентузіастів, пров.Київський, пров.Корабельний, пров.Лінійний, пров.Матроський, пров.Міжрічковий, пров.Парковий, пров.Парусний: 2–2В, 4–4/1, 6, 8–8/1, 10–10/1, 12–18А; пров.Рейдовий, пров.Травневий, проїзд Лінійний, просп.Героїв Сталінграда: 2–4/20, 6, 8–8Б, 10, 12–12В, 13Ж–14, 21–21 к.3, 23–23/1, 25, 27–37/1, 39–51; вул.Променева, вул.Рубіжна, вул.Рядова, вул.Флотська: 55–185; пров.Зоряний, пров.Міський, пров.Палубний, пров.Рядовий, пров.Фінський, пров.Флотський, пров.Якірний, просп.Героїв Сталінграда: 53–69, 71–71А, 73–75Г/7, 77–77/3; вул.Архітектора Старова: 4Е; просп.Героїв Сталінграда: 22, 72, 79–81А, 83–87Б

Список депутатів від округа

56 - М.Очаків

м.Очаків – вул.Ізугенєва, вул.Миру; вул.Свердлова, вул.Шевченко; вул.Суворова, вул.50 років Жовтня; вул.Бебеля, вул.Енгельса, вул.Червоних Партизан; вул.Кірова, вул.Луначарського, вул.Приморський узвіз; вул.Пролетарська, вул.Урицького, вул.Цокуренко; вул.військова частина А-2637, вул.Кутузова, вул.Леніна; вул.Володарського, вул.Шкрептієнка, вул.Шмідта: 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Шмідта: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 12/5, 13, 14, 14/2, 14/5, 15, 15/1, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, вул.військова частина А-0898, вул.військова частина А-1594, вул.військова частина А-2138, вул.військова частина А-2899,вул.військова частина А-3210, вул.військова частина А-3882,вул.військова частина 31299, вул.військова частина 34391,вул.військова частина 42802, вул.Шамборського; вул.Чижикова: 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Г, 3Д, 3/2, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50А, 51, 51А, 52, 53, 55, 55А, 56, 57, 57А, 57/2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 66А, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 75А, 77, 77/2, 78, 79, 80, 85; вул.Чижикова: 86, 86А, 86/3, 87, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 136, 136А, 144; вул.8-го Березня: 1, 2, 3, 3Д, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 34, 34Г, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4; вул.8-го Березня: 40, 40А, 40Б, 40В, 40/2; вул.Бузька, вул.Південна; вул.Колгоспна, вул.Степова; вул.Дніпровська, вул.Лиманна; вул.Ольвійська, вул.Садова, вул.ПМК - 1, вул.ПМК - 88, вул.ПМК - 147, вул.ПМК - 155, вул.ПМК – 228; вул.Антоненко, вул.Жовтнева, вул.Космонавтів,вул.Частника, вул.Гладкова, вул.Комсомольська, вул.Короткова, вул.Матросова, вул.Піонерська, пров. Морський, вул.Сладкова, вул.Судковського, вул.Ювілейна; вул.Першотравнева; вул.Потьомкіна, вул.Юрасова; вул.Бейкушська, вул.Дегтярьова, вул.Миколаївська, вул.Молодіжна, вул.Чорноморська, вул.Фанагорійська; вул.60 років СРСР: 7, 9, 10, 12, 12/1, 12//2, 12/3, 13, 14, 14А, 14В, 15, 15Б, 16; вул.60 років СРСР: 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 23, 23А, 24/2, 25, 28, 29, 29Г, 29/1; вул.60 років СРСР: 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/1, 33, 33А, 39/1, вул.мікрорайон Західний

Список депутатів від округа

57 - М.Первомайськ

м.Первомайськ – вул.Горького, вул.Дзержинського, вул.Енгельса, вул.К.Лібкнехта, вул.Революції: 2–2 к.А, 4–12, 14–32; вул.Р.Люксембург, вул.Шевченка: 6–14, 16, 20–22; вул.25 років Жовтня, пров.Мостовий, пров.Новорічний; вул.Грушевського, вул.К.Маркса, вул.Революції: 1, 3–3 к.А, 13, 38–58; вул.Толстого, вул.Фрунзе, вул.Шевченка: 15, 17; пл.Леніна, пров.Комуністичний; вул.Бабушкіна: 1–20, 22, 24; вул.Більшовицька: 1–30, 32; вул..Будівельна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15 к.А, 17, 19–19 к.А, 21–23, 25, 27, 29, 31–36 к.А, 38–40; вул.Залізнична: 1 к.1–5 к.2; вул.Лізи Чайкіної: 1–21 к.А; вул.Мендєлєєва, вул.Мічуріна, вул.Молокова: 1–24, 26; вул.Одеська: 2–2 к.1, 4–4 к.А, 6–6 к.А, 8, 10, 12, 18, 20–20 к.2, 22, 24, 28, 30, 32 к.А, 34, 36–36 к.А, 38, 40, 44–44 к.2, 46 к.А, 50, 52, 54–54 к.2, 56, 58, 60, 62, 66; вул.Польова: 1, 3, 5, 7, 9–11; вул.Правди, вул.Фурманова, вул.Херсонська: 14–40; вул.Червоноармійська, вул.20 років Жовтня: 2–19; пров.Комарова: 1–3, 5, 7–7 к.А, 9, 11–15; пров.Лобачевського вул.Бабушкіна: 21, 23–23 к.А, 25–66; вул.Володарського, вул.Желябова, вул.Л.Шмідта, вул.Матросова, вул.Машинобудівна: 2–2 к.А, 4, 6, 8–8 к.2, 10, 12–14 к.1, 16–16 к.А, 18–22; вул.Молокова: 25–25 к.А, 27–36, 37 к.А–38 к.А, 40–42, 44–44 к.А, 46, 48, 50; вул.Нахімова, вул.Одеська: 1 к.2, 3–3 к.7, 5–5 к.2, 7, 9, 11, 13–17, 19, 21–21 к.4, 23–23 к.2, 25–27, 29–29 к.А, 31–31 к.1, 33, 35, 37, 39–39 к.А, 41–43 к.А, 45–45 к.А, 47–49 к.А, 51–51 к.А, 53, 55, 57, 59–59 к.3, 61, 63–65, 69, 71, 73, 75, 79–97; вул.Тельмана, вул.Харківська, вул.Юмашева: 1–21, 23, 25, 27–27 к.А, 29–29 к.А, 31–33 к.А; пров.Собінова, пров.Станіславського, пров.Шкільний; вул.Гвардійська, вул.Жуковського, вул.Космонавтів: 1–20; вул.Юмашева: 98 к.1–98 к.2, 102 к.1, 106 к.1–106 к.4, 108 к.1–108 к.4, 110–110 к.3; вул.40 років Перемоги; вул.Базарна, вул.Вавілова: 1–24, 27, 29, 31, 33; вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Індустріальна, вул.Крупської: 1 к.А–55, 57; вул.Куйбишева: 1–46, 50–50 к.А; вул.Машинобудівна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15–15 к.1, 17; вул.Молокова: 37, 39–39 к.А, 43–43 к.1, 45–45 к.А, 47 к.1, 49, 51–94; вул.Некрасова: 1–32, 34; вул.Пролетарська: 2, 6, 8, 10–12, 14 к.А, 16, 20, 22, 26, 28–28 к.2; вул.Свердлова: 1–46 к.2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72 к.2, 74, 76 к.2–78 к.5, 80, 82, 84, 86, 88–88 к.А, 90; вул.Урицького: 1–47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75 к.1, 77, 79, 81–81 к.1, 83, 85, 87, 89, 91, 95–97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113–113 к.1, 115, 117, 119, 121; вул.Федора Мєдвєдєва, вул.Юмашева: 22–22 к.3, 24–24 к.А, 26–26 к.А, 28 к.А, 30, 36–97; пров.Бородіна, пров.Гашека, пров.Гранітний, пров.Ілліча, пров.Молодіжний: 1, 3, 5–7, 9–13; пров.Прибузький, пров.Ширшова

Список депутатів від округа

59 - М.Первомайськ

м.Первомайськ – вул.Артема, вул.Більшовицька: 31, 33–50; вул.Брянська: 1, 3, 5–5 к.2, 9–9 к.А, 11, 13, 15, 19; вул.Будівельна: 2, 4, 6 к.А, 8, 10, 12–12 к.А, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28–28 к.А, 30; вул.Залізнична: 6–144; вул.Карпінського, вул.Кірова, вул.Коккінакі, вул.Крива: 1–31; вул.Лізи Чайкіної: 22–35; вул.Маяковського, вул.Польова: 2, 4, 6, 8, 12–20 к.2, 22, 24–24 к.А, 28, 30, 32, 34; вул.Пушкіна, вул.Херсонська: 1 к.А–13; вул.Чехова, вул.20 років Жовтня: 20–51 к.1, 53, 55, 57, 59–59 к.А, 61; пров.Вернадського, пров.Вузький, пров.Землячки, пров.Карпатський, пров.Кодимський, пров.Комарова: 4–4 к.3, 6–6 к.3, 8–8 к.А, 10–10 к.1; пров.С.Ковалевської; вул.Гречаного, вул.Дніпровська, вул.Луначарського: 30–35; вул.Первомайська, вул.Південна, вул.Тиха: 3, 5–9, 11; вул.Черняховського, вул.8 Повітряно-десантної дивізії; вул.Ак.Зелінського, вул.Будівельна: 37–37 к.А, 42–56; вул.Дунайська, вул.Кам’яномостівська, вул.Кренкеля, вул.Нова: 2–41 к.А, 43, 45, 47 к.А, 49, 53–53 к.А, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–99; вул.Одеська: 70, 72, 74, 76–76 к.А, 113–119; вул.Польова: 21; вул.Тиха: 1–2, 4, 10–10 к.2, 12–50; вул.Брянська: 2–2 к.А, 4–4 к.А, 6, 10, 12, 14, 16–18, 20–30 к.1; вул.Будьоного, вул.Волгоградська, вул.Гастелло, вул.Головченка, вул.Дарвіна, вул.Кам’яноломна, вул.Красіна, вул.Краснодонська, вул.Крива: 32–51; вул.Луначарського: 1–28; вул.Нова: 42, 44, 46, 48, 50–52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72, 74–76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; вул.О.Кошового, вул.Польова: 23, 25–27, 29, 31, 33, 35–166; вул.Просьолочна, вул.Пугачова, вул.Репіна, вул.Рокосовського, вул.Тургенєва, вул.Франка, вул.Челюскінців, вул.20 років Жовтня: 52, 54 к.2, 56, 58, 60, 61 к.А–158; пров.Аксакова, пров.Весняний, пров.Гладкова, пров.Єрмолової, пров.Крайній, пров.Кузнєцова, пров.Лягіна, пров.Московський, пров.Постишева, пров.Смоленський, пров.Тольятті, пров.Я.Купали; бульв.Миру, вул.Заводська, вул.М.Рибалка, вул.Перемоги, вул.Пржевальського, пров.Блюхера, пров.Водопровідний, пров.Подбельського, пров.Річний, пров.Студентський; вул.Гуртожиток ’Мрія’, вул.Кольцова, вул.Косіора, вул.Курчатова, вул.общ.Менжхозоткорм, вул.общ.Откормсохоза, вул.Промислова, вул.Юності, вул.20 з’їзду КПРС, пров.Мирний, просп.Праці; Первомайська центральна районна лікарня

Список депутатів від округа

62 - М.Южноукраїнськ

м .Южноукраїнськ – вул.Дружби Народів, 1, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 26, 28, 16, 17, 20, 22, 24, 32, 11, 29, 29А, 30, 33А, 33Б, 36, 40, 34; вул.Миру, 9, 11, 16, 12, 2, 4, 6, 8, 10; військова частина 3044; вул.Паркова; б-р Курчатова, 3, 2, 4, 7; просп.Леніна, 1, 2, 4, 6; бульв.Шкільний, 1, 5, 6, 8; вул.Набережна Енергетиків, 3, 5, 7, 15, 17; просп.Комуністичний, 10; вул.Степова, 22, 26, 28, 30; вул.Садова, 1-16, 18-30; вул.Гардова, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30; вул.Козацька, 1/1, 1-23, 25-30; вул.Центральна, 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15-21, 23, 25, 27, 28, 29, 32, 36, 38, 40, 42, 44; вул.Володимирська, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43; вул.Південна, 1, 2, 3, 7, 9, 12, 14-17, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; вул.Костянтинівська, 1, 4, 5, 8, 12, 13, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 39; вул.Маяковського, 2, 4, 6А, 6, 8, 10, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32Б, 34, 36, 38, 40А, 42А, 44, 46А, 46; просп.Комуністичний, 7; вул.Комсомольська, 3

Список депутатів від округа

63 - М.Южноукраїнськ

м .Южноукраїнськ – просп.Леніна, 11, 12, 13, 15, 5, 8, 7, 17, 19, 18, 20, 14, 27; просп.Комуністичний, 2, 6, 8, 5, 1, 3; бульв.Цвіточний, 2, 2А, 1, 3, 3А, 7, 8, 11, 12; бульв.Шевченка, 2, 9, 3, 5, 4; вул.Набережна Енергетиків, 19, 21, 23; вул.Дружби Народів, 31, 31А, 31Б, 42, 46, 35, 50, 33; вул.Енергобудівників, 3, 5, 7

Список депутатів від округа

49 - м.Миколаїв

м.Миколаїв – вул.Авангардна: 1–47, 53; вул.Кругова: 47; вул.Південна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Чайковського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–17, 19–21, 23; пров.Авангардний, пров.Будівельників, пров.Залізничний, пров.Місцевий, пров.Мостовий, пров.Прорізний; вул.Будівельників: 6–10; вул.1 Інгульська, вул.10 Поздовжня: 1Б–46, 48, 50, 52; вул.11 Поздовжня: 1 к.1–38/1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.12 Поздовжня: 8, 10/12, 12, 14–18, 24, 26–26/1, 28, 30; вул.2 Інгульська, вул.3 Інгульська, вул.4 Інгульська, вул.4 Поздовжня: 1–29, 31, 33–35; вул.5 Інгульська, вул.5 Лінія: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 96, 98, 100–104; вул.5 Поздовжня, вул.6 Інгульська, вул.6 Поздовжня: 1–17; вул.9 Поздовжня: 1–1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21А–21Б, 23–23/1, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47/2; пров.1 Інгульський, пров.6 Круговий, пров.7 Круговий; вул.Баштанська, вул.Кірова: 2–54, 56, 58, 60, 62, 64–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Кругова: 1–45/3, 49–95; вул.Легпромівська, вул.Піонерська, вул.2 Набережна: 1, 2А, 3, 3А, 3Б, 5А, 5Б, 7, 7А, 7/1, 9, 15, 17, 23, 27; вул.5 Лінія: 1–51, 53; пров.Кірова, пров.Крайній, пров.Наскрізний, пров.Середній, пров.Ясний, пров.1 Баштанський, пров.1 Кіровський, пров.1 Круговий, пров.1 Легпромівський, пров.1 Яровий, пров.2 Баштанський, пров.2 Кіровський, пров.2 Круговий, пров.2 Легпромівський, пров.2 Яровий, пров.3 Баштанський, пров.3 Круговий, пров.3 Легпромівський, пров.4 Баштанський, пров.4 Круговий, пров.4 Легпромівський, пров.5 Інгульський, пров.5 Круговий, пров.6 Інгульський, проїзд Кіровський, проїзд Садовий, Херсонське шосе: 2, 4, 6, 8, 10; Миколаївський міський пологовий будинок №2; вул.Південна: 52–70; просп.Жовтневий: 12, 12А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 18/1, 20; вул.Батуріна, вул.Будівельників: 12, 14–22; вул.1 Лінія: 46–48; просп.Жовтневий: 4, 6, 8, 10, 10А; вул.Авангардна: 49–51, 53А; вул.Передова: 1–33/2, 35, 37, 39; вул.Чайковського: 2, 4, 6–6А, 8; просп.Жовтневий: 23, 25, 25А, 27, 27А, 29, 31, 33; вул.Анатолія Олійника: 2, 4, 6–24; вул.Залізнична: 1–8/1, 10, 12–24Б; вул.Передова: 34, 36, 38, 40–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А; вул.Південна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17/1, 19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 48, 50; вул.Чайковського: 10; пров.Жовтневий, пров.Передовий, пров.Південний, пров.Тимошенка, пров.Центральний; просп.Жовтневий: 3, 5, 7, 9, 9/3, 11, 13, 15, 17, 19; просп.Леніна: 261, 263, 265, 267, 295, 297, 303, 305, 309, 309/1, 311, 313, 315, 317, 321; вул.Луначарського: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29Б, 29/1, 30, 30А, 30В, 31, 31А, 31Б, 32, 34, 36, 36/1, 38; вул.Маршала Василевського: 30, 40, 44А, 46, 46А, 46Б, 49, 53, 53/1, 55, 55А, 57, 59, 59А; вул.Севастопольська: 159, 159/2, 161, 163, 165, 165А, 167, 169, 169А, 169А/1, 171, 173, 173А, 173/3, 175, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 197, 197А, 199, 199А, 199В, 201, 203, 205, 205А, 205/1, 207, 209, 234, 234/1, 236, 238, 240, 244, 246А, 246А/1, 246Б, 248; вул.Чигрина: 234, 236; вул.Чкалова: 189, 189А, 191, 193, 195, 196, 196/3, 198, 198/2, 198/3, 199, 200, 200/3, 202, 203, 204А, 204/2, 205, 206, 206А, 207, 208, 208А, 209, 209/1, 209/2, 212, 212А, 212Б, 212/1, 213, 213А, 214, 214Г, 215, 215А, 215Б, 215В, 215Г, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 228/1, 228/3, 230, 232, 234, 236, 238; пров.Глухий; вул.Будівельників: 13–13А; вул.Комсомольська: 46, 46А, 48, 48А, 50, 50А, 52, 54/1, 54/56, 58, 60, 60/2, 62, 64, 66, 66/1, 68, 68А, 68Б, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 88А, 90, 90А, 92, 94, 94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 108/4, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 122, 122А, 124, 124/1, 124/2, 126, 126/1, 128; вул.Логовенка, вул.Орджонікідзе: 54, 54/1, 56, 56А, 56/1, 56/2, 58, 63, 65, 67, 67А, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74А, 74/3, 75, 77, 77А, 79, 89, 91, 91/1, 93, 93А, 95, 97, 99, 99/1, 101; вул.Скороходова: 184, 184А, 186, 188, 188А, 188Б, 190, 190/1, 201, 201А, 213, 213/1; вул.Чигрина: 149, 151А, 153, 153/1, 155, 157, 210, 212, 212А, 212/1, 214, 216, 216А, 216/1, 218, 220, 220/2, 222, 224, 224А, 226, 228, 228А, 228/1, 230, 230А, 232, 238, 238А, 240, 240А, 242, 242А, 242Б, 242В, 244, 244А, 244Б, 246, 246А, 246Б, 248, 248А; вул.7 Слобідська: 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 47/1, 48, 49, 51, 51А, 51Б, 53, 55, 55А, 57, 59, 60, 61, 61/1, 61/3, 62, 63, 64, 65, 65В, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70А, 73, 73А, 75, 77, 77/1, 78, 79, 81, 81А, 83, 83А, 83Б, 85, 85А, 87, 87А, 87Б, 89А, 91; проїзд Внутріквартальний; вул.Анатолія Олійника: 1, 3–3А, 5, 24/1–24/4; вул.Васляєва: 2–25; вул.Залізнична: 26–66/1; вул.Передова: 52–52Д, 54, 56–56/3, 58–58/2, 60–60А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–105А; вул.Миколаївська: 4–4А, 6–6А, 8–8А, 10–10А, 12–12А; вул.Південна: 72–76А; вул.1 Лінія: 15, 25, 27, 34–44; просп.Миру: 1–3, 5, 7–7/1; вул.Миколаївська: 1–3, 5, 7, 9, 11; просп.Миру: 4, 6, 8–16А, 18А, 20А–20А/1, 22, 24; вул.Васляєва: 45–47А; вул.Миколаївська: 15–19А, 25–25А; вул.Молодогвардійська: 38, 40–40А, 42, 57–65; вул.Олега Кошового, вул.28 Армії; Миколаївська обласна дитяча лікарня; вул.Енергетиків, вул.Залізнична: 96–102; вул.Кобера, вул.Космонавтів: 1–1А/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17/1, 19, 21, 23–23/1, 25–25А, 27, 29–29А, 31–31/1, 33, 35, 37–37А, 39–39Д, 41; вул.Старофортечна, вул.Чайковського: 36, 38, 40/1–40/2; пров.Кобера: 1–13Б; пров.Чайковського; вул.Виноградна, вул.Віті Хоменка, вул.Залізнична: 9, 11; вул.Зелена, вул.Машинобудівна, вул.Січова, вул.Тепла, пров.Виноградний, пров.Зелений, пров.Кобера: 15–15Б; пров.2 Зелений, Блок-пост 230; Миколаївська обласна інфекційна лікарня; м.Миколаїв – вул.Залізнична: 68–94; вул.Космонавтів: 2–2А/1, 4, 6, 8, 10–10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34/1, 36, 38, 40–40/1, 42–48, 50, 52, 54, 56А–56Б, 58; вул.Передова: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 107–137/1; вул.Чайковського: 28–28А, 30А, 32–35/2, 37, 39–39/1, 41–47; пров.Весняний, пров.Дружний, пров.Короленка, пров.Молодогвардійський, пров.Перемоги, пров.Полярний: 2, 4, 6, 8–8/2, 10, 12, 14, 16, 18–33А; пров.Праці, пров.Січневий, пров.Ювілейний, пров.1 Індивідуальний, пров.2 Індивідуальний, проїзд 1 Індивідуальний, просп.Жовтневий: 47, 49, 49А, 51, 51А, 53, 53А, 55; вул.Васляєва: 25А–25В; вул.Молодогвардійська: 1–27, 28А–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–55; вул.Чайковського: 29–29/1, 31; пров.Полярний: 1, 2А–3, 5, 7А–7/1, 9, 11, 13, 15, 17; пров.Прогресивний, пров.Фестивальний

Список депутатів від округа



Події

21 листопада 2018 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89, 37 25 74

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2018
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку