54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

XII сесія від 28.11.2003 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про внесення змін до рішення обласної ради від 8 листопада 2002 року № 22 "Про комісію обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих".
Про внесення змін до рішень обласної ради від 25 квітня 2003 року № 3 та № 5, зі змінами та уточненнями, внесеними рішеннями обласної ради від 4 липня 2003 року № 1 та № 2.
Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми забезпечення умов утримання ув’язнених та засуджених у виправних колоніях та слідчому ізоляторі Миколаївської області.
Про внесення уточнень до обласного бюджету Миколаївської області на 2003 рік.
Про впорядкування використання родовищ корисних копалин на території Миколаївської області.
Про затвердження обласної просвітницької Програми "Знання проти бідності"
Про звіт голови обласної державної адміністрації.
Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села.
Про надання гірничого відводу АТ закритого типу "Управління механізованих робіт "Гідроенергобуд".
Про надання дозволу на здійснення освітньої діяльності Миколаївській філії Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.
Про надання дозволу на здійснення освітньої діяльності Миколаївській філії міжнародного університету розвитку людини "Україна".
Про надання дозволу на здійснення освітньої діяльності Миколаївській філії Вищого навчального закладу "Інститут економіки та права "КРОК".
Про надання дозволу на здійснення освітньої діяльності Миколаївському регіональному представництву Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
Про надання дозволу на здійснення освітньої діяльності навчально-консультаційному пункту в м.Миколаєві факультету заочного навчання Луганської академії внутрішніх справ імені 10-річчя незалежності України.
Про надання дозволу на здійснення освітньої діяльності Причорноморській філії Міжрегіональної академії управління персоналом.
Про надання згоди на проведення геологорозвідувальних робіт Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству.
Про обласну Програму "Тренер" на 2003-2008 роки.
Про обласну Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення.
Про обласну Програму організаційного забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції Миколаївської області на 2003-2005 роки.
Про план роботи Миколаївської обласної ради на 2004 рік.

  • 1
  • 2

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку