54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

XVІ сесія від 02.10.2013 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про затвердження Статуту Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.
Про визнання нерухомого майна спільної власності територіальних громад об’єктом права сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про визнання повноважень депутатів Миколаївської обласної ради шостого скликання замість тих, які вибули.
Про внесення змін до Положення про порядок проведення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Про внесення змін до Порядку надання цільової фінансової підтримки громадянам на обов’язковий власний внесок при здешевленні вартості іпотечних кредитів на будівництво (реконструкцію), придбання доступного житла за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 жовтня 2009 року №16 «Про обласну премію імені Федора Іванова – Героя України».
Про внесення змін до рішень обласної ради.
Про внесення змін до складу постійних комісій обласної ради.
Про внесення змін до складу президії Миколаївської обласної ради шостого скликання.
Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Госптехобслуговування" Миколаївської обласної ради.
Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Миколаїв".
Про внесення змін до Статуту Миколаївського обласного Будинку дитини.
Про внесення змін і доповнень до обласної Цільової програми розвитку екологічної мережі на період до 2015 року.
Про внесення змін та доповнень до Порядку оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про внесення змін та доповнень до обласної Цільової програми «Ліси Миколаївщини 2001-2015 рр.».
Про внесення змін та доповнень до Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2017 роки.
Про загальну чисельність виконавчого апарату обласної ради.
Про звільнення Новокрещенова О.А. з посади директора регіонального ландшафтного парку "Тилігульський".
Про звіт голови обласної ради.
Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначного майна – апарата рентгенівського флюорографічного марки 12Ф7 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у спільну власність територіальних громад міста, сіл Баштанського району.

  • 1
  • 2

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-27
Запрошуємо взяти участь у фестивалі „Діти вивчають країну” .

З метою підтримки культурних і творчих ініціатив, залучення різних верств населення до культурно-масових заходів, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, розвитку відеомистецтва, вивчення історії своєї області, виховання активної громадянської позиції дітей та юнацтва, розширення культурних зв’язків, створення умов для творчого спілкування між дітьми обласна рада спільно з КП „Центр народної творчості „Дивокрай” ДОР” протягом червня - вересня 2019 року організує проведення міжобласного фестивалю „Діти вивчають країну” 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку