54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

XVIII сесія від 25.12.2007р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 червня 2007 року № 8 „Про відзначення кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області з присвоєнням звання „Людина року Миколаївщини”.
Про визнання повноважень депутатів Миколаївської обласної ради п’ятого скликання.
Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2006-2010 роки ("Турбота").
Про внесення змін до Заходів щодо реалізації обласної Програми соціальної адаптації бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлених волі, на 2007-2010 роки.
Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2007 рік.
Про внесення змін до Положення про надання гірничих відводів користувачам надр на використання копалин місцевого значення на території Миколаївської області.
Про внесення змін до Положення про порядок формування та використання власних надходжень обласної ради.
Про внесення змін до Регламенту обласної ради п’ятого скликання.
Про внесення змін до складу президії обласної ради п’ятого скликання.
Про внесення змін і доповнень до обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2004-2010 роки.
Про внесення змін і доповнень до обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження у Миколаївській області на 2006-2010 роки.
Про внесення змін та доповнень до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про затвердження обласної Програми "Безбар`єрна Миколаївщина".
Про затвердження Положення про порядок надання погоджень щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрами.
Про затвердження Програми розвитку культури в Миколаївській області на 2008-2010 роки.
Про затвердження Регіональної програми створення страхового фонду документації Миколаївської області на 2008-2010 роки.
Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.
Про надання гірничого відводу ВАТ „Микитівський гранітний кар`єр” для розробки Олександрівського родовища піску (ділянка „Комінтерн – 2”).
Про надання гірничого відводу ВАТ „Первомайський спеціалізований кар’єр” для розробки Софіївського родовища гранітів.
Про надання гірничого відводу ЗАТ „АКЗ” для розробки Прибузького родовища піску Вознесенського району.

  • 1
  • 2

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-27
Запрошуємо взяти участь у фестивалі „Діти вивчають країну” .

З метою підтримки культурних і творчих ініціатив, залучення різних верств населення до культурно-масових заходів, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, розвитку відеомистецтва, вивчення історії своєї області, виховання активної громадянської позиції дітей та юнацтва, розширення культурних зв’язків, створення умов для творчого спілкування між дітьми обласна рада спільно з КП „Центр народної творчості „Дивокрай” ДОР” протягом червня - вересня 2019 року організує проведення міжобласного фестивалю „Діти вивчають країну” 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку