54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

"РЕКОМЕНДУВАТИ РОЗІРВАТИ ДОГОВІР З ТОВ "МІТАП",- ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ТРАНСПОРТНУ ПРОБЛЕМУ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

04.02.2019

Ініціативна група жителів Воскресенського Вітовського району знову поскаржилася членам постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури на підприємство, яке здійснює пасажирські перевезення з їх населеного пункту до Миколаєва. Ця проблема вже давно турбує Вітовчан. Вщент розтрощений рухомий склад, систематичні нарікання на порушення водіями підприємства - перевізника правил дорожнього руху та нормативів здійснення пасажирських перевезень тощо. Такий "фірмовий" сервіс від ТОВ "Мітап" не до вподоби жителям приміського району. Обурені неякісним обслуговуванням люди стукали і продовжують стукати у всі двері, писати листи керівникам та представникам відповідних інстанцій. Терпець увірвався і Вітовчани вимагають розірвати договір з перевізником.

"Ми вимагаємо розірвання договору із ТОВ "Мітап".Дійсно, у нас оголошено тендер на короткий маршрут. Але на нашу думку це не є підставою не розривати договір. Протягом двох місяців перевірок, які здійснювалися управлінням "Укртрансбезпеки" в Миколаївській області складено двадцять актів про порушення. Водночас, для розірвання договору достатньо трьох. Управлінням інфраструктури перевізникові надавався термін для усунення виявлених порушень. Ситуація не покращується. Можемо сказати, що стає тільки гірше",- підкреслили активістки ініціативної групи жителів.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка взяла участь в обговоренні важливого для Вітовського району питання, наголосила, що у населеному пункті проживає сім тисяч громадян. У даному випадку йдеться і про безпеку маленьких вітовчан.

"Я тут повністю підтримую громаду. Вже є двадцять актів. І ми хочемо від управління інфраструктури почути дату розірвання договору і з ПП "Мітап". Вони здійснюють пасажирські перевезення у жахливих умовах",- зазначила голова обласної ради. Члени постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури ухвалили рішення рекомендувати управлінню інфраструктури облдержадміністрації, враховуючи факти викладені у листі заступника начальника управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області, терміново розірвати договір з "Мітап". Додатково управлінню інфраструктури рекомендовано оголосити конкурс на маршрут 101 "Миколаїв-Воскресенськ". До конкурсу забезпечити тимчасового перевізника на маршруті. Про результати конкурсу поінформувати заявників та Миколаївську обласну раду.

Присутній під час розгляду питання заступник начальника управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області Олександр Гринюк повідомив, що вони відреагували на численні звернення жителів населеного пункту і здійснили рейдові перевірки.

" Факти порушення чинного законодавства були виявлені. Як приклад, неякісний стан рухомого складу. Штрафні санкції до даного перевізника ми застосували. Ми з відповідним листом звернулися до облдержадміністрації з пропозицією припинення договору на здійснення перевезень ТОВ "Мітап"",- акцентував Олександр Гринюк. В результаті вдалося досягнуто домовленість відносно припинення договору з перевізником. Послуги з перевезень за маршрутом 101 "Миколаїв-Воскресенськ" ТОВ "Мітап" здійснюватиме іще протягом двох тижнів, до моменту проведення нового конкурсу.

 

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку