54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

У Миколаєві відзначили переможців регіонального відбору на отримання Ордену Святого Пантелеймона

12.06.2025
У середу, 11 червня, відбулося щорічне урочисте нагородження переможців та учасників регіонального відбору на здобуття почесної відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». Члени Регіональної ради розглянули презентації кандидатів у семи номінаціях: «Найкращий лікар — еталон професії», «Серце медицини», «Новатор року», «Взірець служіння суспільству», «Фортеця здоровʼя», «Опора на лінії життя» та «Герой медичного фронту».

Дипломи, почесні грамоти та подяки учасникам регіонального відбору вручили перший заступник голови Миколаївської обласної ради Ігор Щербина, голова постійної комісії облради з питань соціальної політики та охорони здоров’я Ірина Шабільянова, заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі, заступник міського голови Миколаєва Віталій Луков, а також представники Регіональної ради Миколаївської області «Орден Святого Пантелеймона» та громадськість.

«Сьогоднішні лауреати — це взірець сили духу, фаховості й милосердя. У кожній історії — щоденна боротьба за людські життя, за надію і підтримку в найважчі часи. Дякуємо кожному медичному працівнику за відданість і стійкість. Переконаний, що перемога України — також у надійних руках наших лікарів», — зазначив Ігор Щербина.
Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» — це громадська ініціатива, яка щорічно відзначає військових і цивільних медичних працівників за благородну діяльність у сфері охорони здоров’я. Урочиста церемонія нагородження переможців з усіх регіонів України традиційно проходить у Києві 27 липня — у День Святого Пантелеймона, покровителя лікарів.
ПОДІЇ

16 червня 2026 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії  з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності 

16 червня 2026 року о 12.00 відбудеться засідання постійної комісії  з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

16 червня 2026 року об 11.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

15 червня 2026 року о 10.20 відбулось засідання постійної комісії  з  науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності

28 травня 2026 року о 10:00 відбулась тридцять шоста позачергова сесія обласної ради восьмого скликання

 

 

 

 

Червень 2026
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку