54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Новини

21.10.2020

Вперше за багаторічну історію М-Погорілового Вітовського району тут з´явилася сучасна будівля амбулаторії загальної практики сімейної медицини. До цього часу, аж із сімдесятих років минулого сторіччя, місцеві лікарі приймали пацієнтів у пристосованому приміщенні. Заклад охорони здоров´я розрахований на роботу трьох-чотирьох лікарів загальної практики сімейної медицини. Будівництво об´єкту тривало протягом півтора року.

21.10.2020

Розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування на Миколаївщині, плідну депутатську діяльність, спрямовану на вирішення соціально-економічних питань територіальних громад, захист інтересів виборців, виконання їх доручень Юрія Анатолійовича Кормишкіна нагороджено відзнакою Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною" І ступеня.

21.10.2020

Розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування, сумлінну працю на благо територіальних громад Миколаївщини,

21.10.2020

Згідно з розпорядженням заступника голови обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування, впевнені, послідовні і рішучі дії задля стабільності та процвітання рідної Миколаївщини,

16.10.2020

За відродження духовності в Україні, відданість ідеалам добра та значний внесок у суспільне благо, голову Миколаївської обласної ради Вікторію Москаленко нагороджено орденом Святителя і Чудотворця Миколая Православної церкви України.

14.10.2020

14-го жовтня українці відзначають відразу три свята: День Захисника України, День Українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці. Оскільки триває стрімке поширення коронавірусної інфекції COVID – 19, то представники патріотичної громади Миколаївщини були змушені відмінити ряд раніше запланованих заходів. Проте, дотримуючись традиції і усіх карантинних умов, ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» на чолі із Іллею Шполянським, ГО "Єдина родина Миколаївщини", під керівництвом Руслани Миронюк, волонтерські об’єднання і організації, ветерани і ветеранки Антитерористичної операції, учасники російсько-української війни з добровольчих формувань та батальйонів зустрілися біля меморіалу «Струни пам’яті», щоб віддати дань тим, хто загинув за Україну, та висловити підтримку їхнім сім’ям, рідним та побратимам. До присутніх приєдналася голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зі своїми радниками: Вікторією Матієнко, Оксаною Корсак та Анною Воронок.

14.10.2020

14-го жовтня українці відзначають відразу три свята: День Захисника України, День Українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці.

      З цієї нагоди в обласному центрі відбулись урочисті заходи. Представники обласної та міської влади, поклали квіти до меморіалу Героїв – Ольшанців та меморіалу «Струни пам’яті» на честь загиблих учасників Антитерористичної операції поблизу адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради.

В урочистостях взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радники голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, Оксана Корсак і Анна Воронок.

14.10.2020

Дорогі українці, захисники Української держави , 14 жовтня ми відзначаємо одразу три свята тісно пов’язаних між собою – Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва і День Захисника України!

Від імені депутатського корпусу Миколаївської обласної ради і від себе особисто щиро вітаю Вас з цими особливими святами , святами мужності і патріотизму, святами історії і добра!

Оголошення Читати всі
2020-08-31
ОГОЛОШЕННЯ

Про продовження строку формування складу конкурсних комісії з проведення конкурсів на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку