54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Новини

01.06.2020

Щороку у перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.
Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій, тому дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щодня були радісними та щасливими. Сьогодні всі ми разом живемо і працюємо аби виховати підростаюче покоління патріотами країни – прищепити їм любов та повагу до Батьківщини, рідної мови та культури. І обов’язково добрими, щедрими, розумними і впевненими у собі.

29.05.2020

Сьогодні, 31 травня, день народження святкує депутат Миколаївської обласної ради Владислав Валерійович Невеселий. Від себе особисто, представників депутатського корпусу обласної ради сьомого скликання і працівників виконавчого апарату облради я хочу привітати Вас, Владиславе Валерійовичу - чудового спортсмена, людину сильної волі і міцного характеру з днем народження! Бажаю Вам прагнути до високого успіху і досягати значних вершин, не втрачати удачі і заслужених нагород, нехай улюблене заняття спортом приносить тільки гарний настрій. Бути начальником, а тим більше стратегічно-важливої Служби автомобільних доріг України в Миколаївській області – мистецтво і щоденна складна робота. Ви справляєтеся і з цим. Оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, Владиславе Валерійовичу! З днем народження!

 

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія Москаленко

29.05.2020

В Миколаївській обласній державній адміністрації за участі заступників голови облдержадміністрації, заступника Міністра у справах ветеранів України Олександра Терещенка, радника голови Миколаївської обласної ради з питань учасників АТО/ООС, підтримки внутрішньо-переміщених осіб, дружин, матусь та дітей учасників бойових дій Вікторії Матієнко, керівника ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Іллі Шполянського, представників Департаментів соціального захисту населення облдержадміністрації та охорони здоров´я відбувся діалог на тему реалізації меморандуму, підписаного між обласною владою та захисниками територіальної цілісності і незалежності країни. Йшла мова про оздоровлення ветеранів війни на Сході України та членів їх родин, патріотичне виховання підростаючого покоління, підтримку у запровадженні і реалізації власної справи, надання послуг цій категорії населення у віддалених районах Миколаївщини . В рамках зустрічі відпрацьовано стратегічні напрямки подальшої співпраці, узгоджено необхідність поліпшення роботи за окремими пунктами меморандуму.

28.05.2020

   Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), у 2020 році проводитиметься відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» (із змінами), пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630 (із змінами), пункту 5 розділу VI Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 року за № 118/29986 (зі змінами), та з метою зниження ризиків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

28.05.2020

У Миколаївському Академічному Художньому Російському драматичному театрі відкрився інтерактивний музей. Раритетні експонати і сучасний театральний інвентар колекції, яка стала основою експозиції,збирали протягом десяти років.

У приміщенні, в якому віднедавна почав функціонувати інтерактивний музей, він уже розміщувався. Аби відновити, так би мовити, історичну справедливість і було прийнято рішення реанімувати музей театру.

«Колись працював у театрі унікальний керівник літературно-драматургічної частини Данатов. Він створив у 1973-му році його, був іще з "Шахтарки Донбасу" з 1934 року. На жаль тоді музей проіснував до 87-го оку. І на сьогоднішній день у цьому полі функціональному арт-центрі цілий комплекс. Це-інтерактивний музей, це бібліотека сучасних п´єс, відеотека вистав і камерна сцена на якій вже традиційно проходять літературно-музичні композиції і літературні квартирники», - підкреслив директор-художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Артем Свістун.

28.05.2020

Мир дому Вашому, шановні миколаївці, жителі і гості нашої області!

Щиро вітаю Вас зі святом Вознесіння Господнього!

У цей день від себе особисто і колег по депутатському корпусу хочу побажати, аби протягом всього життя Вам світила дороговказна зірка і направляла Вас на шлях істинний.

26.05.2020

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 26 травня в Україні 21584 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 644 летальні, 7575 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1581 дитина та 4183 медики. 

За добу зафіксовано 339 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

25.05.2020

Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 1 мільйон 532 тисячі 618 гривень за лікування 126 осіб з коронавірусною інфекцією.
Про це повідомляє прес-служба Національної служби здоров'я України.
- Гроші виділені за квітень по пакету «Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19». Сума отримана виходячи з кількості зареєстрованих пацієнтів в області на 30 квітня - 126 осіб, помноженої на тариф - 12 тисяч 163 гривні 64 копійки за одного пацієнта, - йдеться в повідомленні. Уже підписано 24 договори з установами області за пакетом «Медична допомога, яка надається мобільними медичними бригадами, створеними для реагування на гостру
респіраторну хворобу COVID-19 ».

25.05.2020

25 травня минає рік, як відійшов у вічність миколаївський поет, есеїст, публіцист, перекладач, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Дмитро Кремінь (1953–2019). Доля відміряла йому небагато – 65 років, але прожив він їх сповна, ставши символом єдиної України. Родом із Закарпаття, він поєднав у собі горянина з долею причорноморця. Його поезії пронизані вітром степового північного Причорномор´я.

25.05.2020

Миколаївська територіальна організація партії "Європейська Солідарність", члени фракції політичної партії «Укроп» в Миколаївській обласній раді, Миколаївська Батьківщина та міжфракційна група «Наша Батьківщина – Миколаївщина» висловились щодо ситуації, яка склалася навколо роботи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко.

Події
Оголошення Читати всі
2020-05-22
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 Згідно з Положенням про проведення конкурсного відбору на посади керівників закладів охорони здоров'я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, затвердженим рішенням Миколаївської обласної ради від 30 квітня 2020 року № 5 "Про конкурсний відбір на посади керівників закладів охорони здоров'я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області",  відповідно до розпорядження голови Миколаївської обласної ради від 06 травня 2020 року № 53-р, на підставі розпорядження голови обласної ради від 22 травня 2020 року № 64-р, з метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора Комунального некомерційного підприємства "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської обласної ради та формування складу комісії відповідно до встановленого порядку продовжуємо строк формування складу Комісії, запрошуємо долучитись до діяльності Комісії осіб, визначених пунктом 1.8 зазначеного вище Положення, у тому числі:

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку