54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Новини

02.06.2023

Вчора, 1 червня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із очільником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, народними депутатами України та керівництвом області взяв участь у масштабному міжнародному форумі, організованим Миколаївським національним аграрним університетом, під назвою «Продовольча безпека України в умовах війни й післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри».

01.06.2023

Кабінет Міністрів України затвердив порядок подачі документів за державною грошовою допомогою на здійснення поточних ремонтів. Для її отримання відтепер можна не тільки використовувати Портал Дія, але й звертатися до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), до органів соціального захисту та нотаріусів. Паперова форма надання документів буде діяти паралельно із подачею заяв на Порталі Дія.

01.06.2023

Вчора, 31 травня, напередодні Дня захисту дітей, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відвідав та привітав зі святом вихованців Центру інтернатного типу для реабілітації дітей в Южноукраїнську. 

30.05.2023

Міністерства охорони здоров’я України у межах спільного проєкту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» (HEAL UKRAINE) розпочинає прийом пропозицій від закладів первинної медичної допомоги (ПМД) щодо встановлення сонячного енергетичного обладнання для закладів «первинки» (сонячні панелі, акумулятор, інвертор, встановлення, розробка ПКД тощо).

30.05.2023

Депутати Миколаївської обласної ради провели засідання постійної депутатської комісії з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики під головуванням Дениса Андреєва та комісії з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності під головуванням Ірини Шабільянової.

Кожна комісія розглянула профільні питання. Так, на комісії з питань законності, на порядку денному розглянули питання, повʼязані із діяльністю обласної ради та майновими процесами. Серед них – надання згоди на безкоштовну передачу визначеного майна Миколаївської області до держвласності, а точніше – майна, придбаного для потреб Міноборони за рахунок цільової програми тероборони у Миколаївській області.

Під час комісії з питань охорони здоровʼя, депутати розглянули майнові питання, повʼязані із передачею з власності тергромад, сіл, селищ та міст Миколаївщини до комунальної власності громад. Також серед питань було призначення начальника КНУ «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської облради.

У результаті, усі питання, розглянуті на комісіях, погодили для винесення на сесію Миколаївської обласної ради.

29.05.2023

Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції нагадує алгоритм дій, якщо ви дізналися про потрапляння близької людини до ворожого полону.

27.05.2023

Вже вдруге Україна відзначає День працівника екстреної медичної допомоги 27 травня, і вдруге – під час повномасштабної війни.

26.05.2023

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

26.05.2023

Сьогодні, 25 травня, керівник Програми Організації Обʼєднаних Націй із відновлення та розбудови миру Нільс Крістенсен та представники уряду Канади передали Миколаївщині три спеціалізованих машини. Одну з них передали на баланс комунального підприємства «Миколаївбудреконструкція» Миколаївської обласної ради для мобільних груп з технічного обстеження будівель та споруд. Автівка оснащена спеціальним обладнанням.

 

Мобільна група займається проведенням обстеження пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів об’єктів. 

 

«Ворог продовжує обстрілювати Миколаївщину. На сьогодні ми маємо тисячі зруйнованих об’єктів у різних сферах, і обстріли з боку ворога, на жаль, не закінчуються. Такий транспорт необхідний, аби оперативно проводити аналіз пошкоджень, щоб в результаті – швидше заносити їх до реєстрів і відпрацьовувати їхнє відновлення. Дякую нашим іноземним партнерам за увагу та підтримку Миколаївщини та України», – розповів Антон Табунщик.

26.05.2023

У четвер, 25 травня, у Представництві Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону відбулося засідання спеціальної комісії Миколаївської обласної ради, де взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, депутат облради Ігор Савченко та представники обласного департаменту соцзахисту Миколаївської ОВА. 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку