54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

14.11.2018

З досвіду участі Широківської сільської ради  (об'єднаної територіальної громади) Снігурівського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

          Благоустрій населених пунктів у великій мірі залежить від їх зовнішнього вигляду. Про яку привабливість сіл може йти мова, коли багато сіл сьогодні потопають у темряві. Слід враховувати специфіку життєдіяльності селян – люди змушені підніматися на світанку, щоб здійснити багато робіт, пов'язаних із хатнім господарством, у тому числі подоїти корів та доставити молоко до здавальних пунктів. Дітлахам у зимовий період темними вулицями дуже складно добратися до школи. Відсутність вуличного освітлення впливає на погіршення криміногенної ситуації у регіоні та аварійну ситуацію на дорогах.

          Відновлення вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій у селі Червона Долина, селищах Широке та Поляна Широківської сільської ради (Широківської об'єднаної територіальної громади) Снігурівського району стало можливим завдяки участі у обласному щорічному конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

          Тісна співпраця під час реалізації завдань проекту між органами місцевої влади, жителями територіальної громади, підприємцями та обласною радою сприяло розвитку інфраструктури Широківської сільської ради (ОТГ), підвищенню її інвестиційної привабливості, активізації та об'єднанню зусиль жителів громади для вирішення спільних нагальних питань з впровадження енергозберігаючих технологій, забезпечення якісним сучасним освітленням та поширення позитивного досвіду у соціальній інфраструктурі.

 - "Успішна реалізація проекту завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування надала можливість жителям трьох сіл для впевненого пересування вулицями населених пунктів, у тому числі безперешкодного доступу до магазинів, автобусних зупинок, сільського клубу, спортивного залу тощо. Саме реалізація цього проекту згуртувала громадян, стала додатковим стимулом для проведення святкувань та обрядів, час яких припадає на вечірні години. Завдяки спільній співпраці в питаннях фінансування обласної та місцевої рад у

жителів відмічається зростання довіри до влади та підвищення соціально-економічного розвитку громади" – зауважив Широківський сільський голова С.М.Пересунько.

 На реалізацію проекту "Складова привабливість сіл – завдяки відновленню вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій" придбані світлодіодні вуличні лампи в кількості 200 штук на загальну суму 160,8 тис.грн.:

sn

- кошти обласного бюджету - 150,0 тис.грн.;

- кошти місцевого бюджету – 10,8 тис.грн.

 Також на кошти місцевого бюджету для реалізації проекту було придбано 200 штук кронштейнів на загальну суму 40,0 тис.грн та проведено ремонтні роботи – на 89,2 тис.грн.

 Завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядуванняШироківська сільська рада (об'єднана територіальна громада) Снігурівського району вирішила актуальну та конкретну проблему жителів трьох сіл району.

 

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку