54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ " ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА – ІНТЕРНАТ I – III СТУПЕНІВ ЦЕНТР ЗАГАЛЬНОЇ І ПРОФІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ " МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТАРТУВАВ НОВИЙ ЕТАП ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ЗНО І ВСТУПУ У ВИШІ

24.10.2018

Сьогодні у Миколаєві в комунальному закладі "Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради (5 інтернат) стартував новий етап програми підготовки учнів 10-11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу у вищі навчальні заклади. Проект реалізують Громадська спілка "Освіторія" та компанія "Кока-Кола".
За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко у заході взяла участь радник голови облради Оксана Корсак. Вона привітала учасників заходу.

"Я мрію, щоб молодь не їхала у пошуках роботи в інші країни, а могли знайти роботу тут. Головне для молоді отримати якісну освіту. А разом з "Освіторія" та "Кока кола" ми зможемо допомогти нашим випускникам вступити у вищі навчальні заклади" – підкреслив в.о.директора Валерій Лисенко

Для програми організатори відібрали саме освітні установи в яких навчається найбільш вразлива і найменш захищена молодь.
Автори проекту активно підтримують інновації і з цього року запроваджують гейміфікацію навчання, яка є одним із ключових трендів в сучасній освіті. Це дозволить мотивувати випускників до участі у вебінарах та онлайн курсах, а також винагороджувати активних користуавчів. В рамках програми освітні заклади забезпечуються комп'ютерними класами для онлайн навчання

 

комунальному закладі "Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради (5 інтернат) стартував новий етап програми підготовки учнів 10-11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу у вищі навчальні заклади.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку