54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Як працює культурна галузь на Миколаївщині: область відвідав міністр культури на інформаційної політики

11.04.2024
У середу, 10 квітня, на Миколаївщині із робочим візитом зустрічали делегацію з Міністерства культури та інформаційної політики на чолі з Ростиславом Карандєєвим. Очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з заступником начальника Миколаївської ОВА Юрієм Гранатуровим та начальницею обласного управління культури Оленою Буберенко показали міністру, як війна вплинула на культурне життя Миколаївщини.
«За два роки кількість працівників культури в області зменшилась лише на 500 осіб. Майже у повному складі вдалось зберегти учнів мистецьких шкіл та здобувачів мистецької освіти. Дякую усім, хто зберігає та творить культуру під час війни. Це стратегічно важливо для всієї нації», – наголосив Ростислав Карандєєв.
Оглянули укриття у Миколаївському фаховому коледжі культури і мистецтв, де зробили ремонт для освітнього простору.
«Під час зустрічі домовились з міністром про виділення Міністерством коштів для облаштування тут «Мистецького хабу». Це буде місце, де талановита молодь зможе реалізовувати свій потенціал. І що найголовніше – не тільки студенти коледжу, а й просто молодь Миколаєва», - зазначив Антон Табунщик.
Також відвідали Миколаївський академічний художній драматичний театр, що відновлюється після прильотів ворожих снарядів. Обʼєкт потрапив до довоєнного проєкту «Велика реставрація», проте друга черга робіт не виконана через воєнний стан. Обговорили шляхи відновлення.
Оглянули памʼятки архітектури, розташовані на Адміральській, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів – Обласний центр народної творчості та Адміралтейство. Окрему увагу звернули на Краєзнавчий музей, звідки евакуювали цінності, адже тут також були прильоти.
Насамкінець візиту відбулася зустрічі з представниками закладів культури та місцевих медіа. Говорили про виклики, що стоять перед цими галузями внаслідок війни, проблемні питання та те, як міністерство та місцева влада можуть сприяти їхньому вирішенню.
Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку