54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Безпека, ліквідація наслідків обстрілів і підтримка економіки: відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

15.04.2024

У пʼятницю, 12 квітня, у Чернівцях відбулося засідання Конгресу та Форуму «Життя громад в умовах війни», що розпочався одразу після засідання. Участь у заході взяли понад тисяча учасників з усієї країни – голови обласних та районних рад, адміністрацій та очільники громад. Онлайн до заходу долучився і перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з заступником начальника Миколаївської ОВА Миколою Маріновим. На Форумі Миколаївщину представили голови низки громад, начальник Первомайської РВА та голова Первомайської райради.

Тема цього засідання – обговорення важливих проблем, з якими стикається Україна в умовах війни. Найголовніше, що метою Конгресу є вирішення проблем саме на місцях. Це черговий дієвий діалог між усією вертикаллю влади.

«Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору. Сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення. Усього, що потрібно обороні, має бути максимум. Максимум має бути й звичайної економічної активності, яка дає людям роботу та забезпечує податками і зборами бюджети. І будь ласка, в кожній громаді проявляйте максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримуйте сімʼї наших воїнів, які зараз на фронті, та всіх, хто дійсно допомагає обороні», – сказав під час звернення Президент України Володимир Зеленський.

Останнім часом наша держава стикається з новими труднощами, викликаними війною, що розвʼязала росія. Зокрема, це стосується енергетичної інфраструктури. Тому одним з питань засідання був стан протидії безпековим загрозам у регіонах, а також організація саме подолання наслідків руйнування інфраструктури.

«Президент наголосив, що кожна громада України має працювати для того, щоб надавати максимальну підтримку в реабілітації військовослужбовців та допомагати родинам оборонців. Наразі – це має бути пріоритетом для всієї країни та кожної громади зокрема. Гуртуємося і докладаємо максимальних зусиль!» – наголосив Антон Табунщик.

Окрему увагу звернули на нову економічну політику країни. Підтримка вітчизняних виробників це прямий ключ до стабілізації економічної ситуації. Повернення великого бізнесу, сплата податків місцевим бюджетам, створення нових робочих місць і розвиток потужностей – у руках кожного з нас. «Говорили про те, створювати сприятливі умови для бізнесу на місцях. Як і завжди, конструктив та конкретні рішення під патронатом Президента», – додав очільник облради.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку