30 територіальних громад долучилися у січні до пілотного проєкту із формування життєстійкості
12.02.2024
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/170774592065ca2280f3316-300x300.jpg)
Загалом, наразі 64 громади беруть участь у експериментальному проєкті Мінсоцполітики в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.
З переліком нових громад-учасниць проєкту можна ознайомитися у наказі Міністерства соціальної політики.
Умовою участі громади у проєкті є підготовка, а потім – утримання приміщення для Центру життєстійкості.
Держава ж покриває витрати надавача соціальних послуг (оплату роботи команди, залучених спеціалістів, закупівлю канцелярських і господарських товарів, продуктів для отримувачів послуг та ін.).
Цьогоріч планується залучити до проєкту щонайменше 150 громад, а потім – масштабувати його на всю Україну, аби послуги Центрів життєстійкості були доступними кожному українцю.
Подати свою заявку на участь у проєкті може будь-яка територіальна громада. Як громаді податися на участь у проєкті – читайте за посиланням: https://bit.ly/49cZKVN
Відбір триває до 13 лютого 2024 року.
Цьогоріч планується залучити до проєкту щонайменше 150 громад, а потім – масштабувати його на всю Україну, аби послуги Центрів життєстійкості були доступними кожному українцю.
Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.
За інформацією Міністерство соціальної політики України
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку