54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва привітала діточок військовополонених Героїв з Днем Святого Миколая

21.12.2022

У вівторок, 20 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая Миколаївська обласна рада та Консультаційний Центр КШППВ організували свято для дітей військовополонених воїнів, які зараз перебувають у полоні, та тих, хто вже звільнився. Свято відбулося у Миколаївському академічному художньому драматичному театрі.

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з діточками подивилася музичну казку «Клаптики закуточками, або У пошуках справедливості», яка з гумором розповідає про важливі в житті речі: про дружбу і співчуття, про хитрість і підступність, про довіру і зраду, про доброту, про тісний зв’язок зі своїм домом, і, звичайно про справедливість, яка обов’язково переможе!

Після вистави Ганна Замазєєва привітала малечу з прийдешніми святами та разом з радницею голови МОВА Ольгою Малярчук подарували діточкам подарунки від гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи») - солодощі, іграшки та одяг.

«Так приємно дарувати маленьким українцям світлі новорічні дива у ці темні часи. Натомість отримувати щирі усмішки, які дарують безмежну енергію та позитив. Віримо, що Світло обов’язково переможе темряву та продовжуємо творити світлі справи разом», - звернулася до присутніх голова обласної ради.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку