Ганна Замазєєва привітала діточок військовополонених Героїв з Днем Святого Миколая
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/167161169663a2c530308eb-300x300.jpg)
У вівторок, 20 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая Миколаївська обласна рада та Консультаційний Центр КШППВ організували свято для дітей військовополонених воїнів, які зараз перебувають у полоні, та тих, хто вже звільнився. Свято відбулося у Миколаївському академічному художньому драматичному театрі.
Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з діточками подивилася музичну казку «Клаптики закуточками, або У пошуках справедливості», яка з гумором розповідає про важливі в житті речі: про дружбу і співчуття, про хитрість і підступність, про довіру і зраду, про доброту, про тісний зв’язок зі своїм домом, і, звичайно про справедливість, яка обов’язково переможе!
Після вистави Ганна Замазєєва привітала малечу з прийдешніми святами та разом з радницею голови МОВА Ольгою Малярчук подарували діточкам подарунки від гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи») - солодощі, іграшки та одяг.
«Так приємно дарувати маленьким українцям світлі новорічні дива у ці темні часи. Натомість отримувати щирі усмішки, які дарують безмежну енергію та позитив. Віримо, що Світло обов’язково переможе темряву та продовжуємо творити світлі справи разом», - звернулася до присутніх голова обласної ради.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович