54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Сміливі політичні рішення, допомога Миколаївщині та єдність в принципах: Ганна Замазєєва розповіла про роботу у Конгресі Ради Європи

24.10.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва працюючи в складі української делегації у Конгресі Ради Європи звернулася до міжнародних колег та закликала їх приймати сміливі політичні рішення.

«Країна-агресор продовжує чинити воєнні злочини на території України всупереч усім можливим законам та «розхитує» європейське суспільство. Наслідки воєнних злочинів росії проти України масштабні, а система міжнародної безпеки під великою загрозою! Я закликаю усіх бути brave like Ukrainians та приймати сміливі рішення, адже тільки разом ми зможемо протистояти дестабілізації, яку коїть російська, диктаторська, влада! А усі країни, які не поважають європейські принципи повинні бути не тільки виключені з країн ЄС, а й притягнути до відповідальності! Переконана, зміни швидко не відбуваються, але «вода камінь точить» і ми мусимо бути єдиними в наших принципах. Та зробити усе, щоб майбутнє Європи ґрунтувалося на верховенстві закону, правах людини та сталому розвитку!», - акцентувала голова Миколаївської обласної ради.

Крім того, Ганна Замазєєва відмітила, що проводить перемовини щодо надання гуманітарної допомоги Миколаївщині.

«Миколаївці вже 7 місяців живуть без води, та зараз, через постійні ворожі обстріли енергетичних об’єктів, ще й додалася проблема зі світлом та зв’язком. Тому, паралельно з міжнародною дипломатичною місією, працюю над збільшенням допомоги Миколаївщині. Проводжу безліч перемовин з європейськими партнерами та впевнена, повернуся не з порожніми руками», - зазначила Ганна Замазєєва.

Голова Миколаївської обласної ради повідоміла, що попереду ще два важливі парламентські дні протягом яких очікуються виступи Міністра розвитку громад та територій України, міського голови Києва та інших членів української делегації. Мета виступів єдина - збільшення міжнародної підтримки для України.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку