54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Залучення фінансового ресурсу та допомога з критично необхідним обладнанням за підтримки уряду Данії та інших міжнародних партнерів

30.09.2022

Вчора, 29 вересня, відбулася нарада за участі заступника Міністра енергетики України з питань євроінтеграції Ярослава Демченкова, заступниці Міністра розвитку громад та територій Наталії Хоцянівської, народних депутатів, голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, керівництва і представників ОВА та керівників енергетичних компаній.

Під час зустрічі обговорили поточний стан тепломереж та першочергові дії для старту опалювального сезону. Розглянули перелік необхідного обладнання для подальшого відновлення водопостачання. Опрацювали інформацію щодо стану електро мереж та проект плану, щодо енергетичної безпеки регіону.

На основі цього, Міністерством енергетики та Мінрегіоном, разом з керівництвом міста та області, буде сформовано список потреб щодо критично необхідного обладнання енергетичного спектра для залучення фінансового ресурсу з допомогою уряду Данії та інших міжнародних партнерів.

Також окреслили план дій в екстрених ситуаціях та запобігання можливим наслідкам у випадку надзвичайних ситуацій через дії агресора.

Працюємо далі!

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку