54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Перша «воєнна» сесія Миколаївської обласної ради

26.04.2022

26 квітня відбулася одинадцята позачергова сесія Миколаївської обласної ради. 

«Можна знищити будівлю і стіни обласної ради, але неможливо знищити фундамент, на якому тримається дух місцевого самоврядування! Не можливо знищити любов до Батьківщини й наші цінності!

Депутати Миколаївської обласної ради, щоденно, кожен на своїй ділянці, працюють заради громади і роблять усе, щоб наблизити нашу спільну Перемогу! 

Сьогодні ми провели першу сесію Миколаївської обласної ради в умовах воєнного стану. Але ми віримо в наші Збройні сили України і в те, що наступна наша сесія відбудеться, вже найближчим часом, в умовах мирного часу після Перемоги України!», - зазначила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. 

На порядку денному депутати розглянули три питання.

Висловили підтримку мешканцям тимчасово окупованих територій Миколаївської та Херсонських областей. Закликали їх продовжувати боротьбу і не брати участь у будь-яких «бутафорських референдумах».

Висловили цілковиту солідарність з позицією Верховної Ради України щодо вчинення російською федерацією геноциду в Україні і чітку позицію вищого представницького органу Миколаївщини стосовно «бутафорських референдумів» та категоричну позицію невизнання таких референдумів.

Висловили позицію щодо неприпустимості проявів колабораціонізму з боку представників місцевого самоврядування. На жаль, такі факти є і в Миколаївській області.

Продовжили строк дії контрактів з головними лікарями обласних медзакладів на період воєнного стану. Після його припинення буде проведено конкурсний відбір в порядку встановленому законом.

«У сьогоднішній ситуації представницьким органам влади вкрай важливо не мовчати і чітко заявляти про свою позицію. І ми з Вами це зробили. Дякую кожному депутату Миколаївської обласної ради, хто сьогодні проявив свою позицію і долучився до засідання сесії. Дякую Вам за одностайність і державницьку позицію! Ми довели, що навіть у надзвичайних обставинах можемо працювати задля інтересів громади!Колеги, ВИ найкращі! Миколаївщина – це Україна. Україна суверенна та єдина. Від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі. Слава Україні!», - наголосила Ганна Замазєєва. 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку