54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Міста і громади, вільні від домашнього насильства»: стартував конкурсний відбір міст та громад Миколаївщини

09.02.2022

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголошує конкурсний відбір 10 міст та територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” на 2022-2024 роки.

Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст і громад у розбудові стійких механізмів захисту та допомога постраждалим від домашнього насильства. Крім цього, участь у програмі дозволить залучити мешканців громад до попередження та раннього виявлення таких випадків.

У 2022 році проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства” продовжує розширювати підтримку у розбудові місцевих систем запобігання та протидії насильству та оголошує конкурсний відбір ще 10 територіальних громад-партнерів проєкту з усіх областей України на 2022-2024 роки.

У межах співпраці з обраними громадами планується всебічно їх підтримувати для розбудови муніципальної системи протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, зокрема у:

  • налагодження координації та взаємодії людей, які працюють у сфері запобігання та протидії насильству на місцевому рівні;
  • створення спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб: притулків, денний центрів, кризових кімнат, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги тощо;
  • комплексна та спеціалізована підготовка фахівців з відібраних громад і вивчення досвіду інших міст України у цій сфері;
  • організації та проведенні серед дітей та молоді інформаційних кампаній про запобігання та протидії насильству, його форм, проявів та наслідків.

Для представників громад заплановано онлайн-презентацію проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», яка запланована на 17 лютого. Під час заходу учасники дізнаються більше про участь у відборі та подальшій підтримці для відібраних міст і громад-партнерів. Початок презентації об 11-00 за посиланням https://unfpa.zoom.us/j/86420590438 .

Зауважимо, проєкт «Міста, вільні від домашнього насильства» діє в Україні з 2020 року. Тоді було відібрано 15 міст-партнерів проєкту на 2020-2023 роки, а саме: Вінниця, Дніпро, Київ, Костянтинівка, Краматорськ, Кременчук, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Покровськ, Полтава, Сєвєродонецьк, Харків, Херсон. У 2021 році учасниками проєкту стали ще 15 територіальних громад з усіх областей України.

https://cutt.ly/EONmkJO 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку