54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Про розвиток місцевої демократії та важливість впровадження децентралізації

04.02.2022

Ганна Замазєєва взяла участь в онлайн засіданні другого Керівного комітету Плану дій Ради Європи для України на 2022 рік.

Про це голова Миколаївської обласної ради повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Ганна Замазєєва відзначила високий рівень співпраці України з Радою Європи та підтримку з боку Конгресу.

«Як представник місцевого самоврядування та член делегації України в Конгресі Ради Європи, хочу зазначити високий рівень співпраці між Україною та Радою Європи. Підтримка Конгресом демократичних прагнень нашої держави є надзвичайно цінною для нас»,- зазначила Ганна Замазєєва.

Низка проєктів, реалізованих Радою Європи та Конгресом місцевих і регіональних влад в Україні вже сьогодні позитивно впливає на мільйони людей, які створюють прецеденти гарних практик і розвивають місцеву демократію не лише в Україні, а й в Європі.

Рада Європи - унікальна організація, яка має беззаперечні цінності. Цінності, які ми мусимо весь час пам’ятати та захищати кожного дня "на місцях".

Ганна Замазєєва підкреслила, що під час спілкування з миколаївськими територіальними громадами, постійно обговорюється реформа децентралізації. Адже ніхто, окрім територіальних громад не зможе вирішувати краще, як їм жити.

Дія усіх проєктів спрямованих на продовження децентралізації - є дуже важливою.

«Для нас дуже важливо, щоб усі проєкти Конгресу, спрямовані на продовження децентралізації, посилення участі громадян у прийняті рішень і забезпечення прав людини на місцевому рівні, тривали й у 2022 – 2026 роках. І не просто тривали, а ставали пріоритетним напрямком роботи в нашій державі»,- наголосила Ганна Замазєєва.

Також, голова Миколаївської обласної ради висловила слова вдячності Генеральному секретарю Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, пану Андреасу Кіферу, за приділену увагу до миколаївської області. Під час візиту були підняті такі важливі питання щодо переміщених осіб, а саме проблемні питання кримських татар, переселенців з донецької, окупованої території тощо.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку