54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Дані про кількість та відсоток вакцинованих пацієнтів з декларацією можна побачити на новому дешбордв НСЗУ

02.11.2021

Дашборд “Інформація щодо стану вакцинації від COVID-19 пацієнтів, які уклали декларацію з лікарями первинної медичної допомоги” дозволяє пацієнтам, керівникам медзакладів, представникам місцевої влади та громадських організацій бачити реальну про кількість вакцинованих пацієнтів з деклараціями у кожному регіоні та медичному закладі.


5,8 млн пацієнтів, які уклали декларації з лікарями первинної медичної допомоги, пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Це 17,8%  від усіх пацієнтів, які обрали лікаря та уклали з ним декларацію. Загалом пацієнтів з деклараціями в Україні 32,4 млн.

7,4 млн пацієнтів, які уклали декларації з лікарями первинної медичної допомоги, вакциновані хоча б однією дозою. 

Найбільший відсоток вакцинованих пацієнтів з деклараціями серед вікової групи 40-64 роки - 25,62%.

Найбільший відсоток вакцинованих пацієнтів з деклараціями у таких регіонах - Київ (29,21%), Полтавська область (23,58%) та Київська (22,66%).


Ці та інші дані можна знайти на сайті Національної служби здоров’я України. У розділі “Е-дані” з’явився новий дашборд “Інформація щодо стану вакцинації від COVID-19 пацієнтів, які уклали декларацію з лікарями первинної медичної допомоги”

Дашборд складається з трьох розділів:


1. Деталізація стану вакцинації пацієнтів, що уклали декларацію з лікарями ПМД. Таблиця - тут можна побачити дані про кількість пацієнтів, які уклали декларацію з лікарем, скільки з них вакцинувалися від коронавірусу, який відсоток складає ця кількість та який вік цих пацієнтів у кожній із областей.


У фільтрах можна обрати населений пункт, форму закладу, який надає первинну медичну допомогу та його назву, а ще - прізвище лікаря ПМД та побачити показники вакцинації серед пацієнтів, що уклали з ним декларацію. А також відфільтрувати стать і вік пацієнтів.


Для аналізу доступні такі показники:


- Кількість вакцинованих хоча б 1 дозою - загальна к-сть пацієнтів, які вакциновані повністю або частково

 

- Кількість повністю вакцинованих  - к-сть пацієнтів, які пройшли повну серію вакцинації згідно протоколу

 

- Кількість не повністю вакцинованих - к-сть пацієнтів, які отримали першу дозу, але ще очікують на 2 дозу


Також інформацію наведено у вигляді % від кількості задекларованих пацієнтів.

2. Розділ показників щодо стану вакцинації пацієнтів - тут інформація про кількість вакцинованих зображена графічно, можна також побачити кількість пацієнтів вакцинованих однією дозою.3. Деталізація стану вакцинації пацієнтів, що уклали декларацію з лікарями ПМД. Карта за областями - інформація про кількість вакцинованих пацієнтів та їх розподіл за статтю, віком, лікарем, з яким укладена декларація, візуалізована на карті.Нагадуємо, що вакцинація від коронавірусу є повністю безоплатна для пацієнта. Потрібно лише прийти у зручний для вас пункт щеплення. Для того, щоб вакцинуватися від COVID-19 декларація не обов’язкова. Відсутність декларації не може бути причиною відмови від вакцинації. Разом з тим радимо обрати лікаря первинної медичної допомоги, тим, хто ще цього не зробив, адже декларація є точкою входу до безоплатних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно. 

 

https://cutt.ly/rRM7z5Q]

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку