54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: "Пріоритетне завдання будівництва відстійника увійшло у стадію реалізації"

16.09.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва анонсувала будівництво відстійника для фур у Миколаєві.

Про це вона повідомила на І-му Литовсько-Миколаївському економічному бізнес-форумі.

Роками фури, які тисячами їдуть у торгові порти через Миколаїв, провокували безліч проблем: від частих заторів на дорогах до труднощів зі сном у місцевих жителів. А питання будівництва відстійника для вантажівок, що дозволить розвантажити транспортну мережу, 10 років не рушало з мертвої точки.

«Миколаївщина є однією з основних транспортних артерій країни. Маючи великий потік транспорту у наші порти, ми, як місцеве самоврядування, побачили велику проблему з великою кількістю великовантажного транспорту, який хаотично заповнює наші дороги. Звідси виникають проблеми з відсутністю умов для водіїв та дискомфорту для місцевих мешканців», – наголосила Ганна Замазєєва.

Вона підкреслила, що з приходом на посаду, для неї, як для голови облради, рішення цього завдання стало пріоритетним.

Наразі вже проведений тендер на розробку проєктно-кошторисної документації на будівництво відстійника для вантажівок на дорозі М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (нам. Таганрог). Переможцем стало державне підприємство – Український державний інститут з проєктування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор”.

«Я і ряд депутатів Миколаївської облради, одразу після мого обрання, порушили питання будівництва відстійника для фур. З лютого цього року ми провели десятки зустрічей і переговорів. Я особисто підіймала це питання перед керівництвом Міністерства інфраструктури України. І на сьогодні ми вже маємо результат. Було проведено тендер та вже оголошено переможця. Я впевнена, що відстійник у наступному році у нас 100% буде. Адже дуже важливо, щоб жителі нашої області відчували переваги регіональної інфраструктури, а водії мали елементарні санітарні умови при подоланні довгих маршрутів, як у всіх європейських країнах», – зауважила Ганна Замазєєва.

Нагадаємо, що голова обласної ради раніше отримала від «Укравтодору» лист, стосовно доручення Службі автодоріг у Миколаївській області виготовити проєктно-кошторисну документацію на будівництво паркінгу та включити його до переліку, що затверджується Кабміном для фінансування з держбюджету.

https://www.facebook.com/zamazeeva.official/posts/331425905373994

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку