54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва здійснила офіційний візит в Румунію

24.06.2021

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з головою облдержадміністрації Віталієм Кімом, депутатами облради у складі делегації Миколаївської області на запрошення Посольства Румунії здійснила робочий візит у повіт Констанца, Румунія.

 

Про це Ганна Замазєєва повідомила в мережі Фейсбук.

 

«З користю провели день з головою повітової ради м. Констанца Міхайєм Лупу, мером міста Констанца Верджилом Кіцак, сенатором від повіту у парламенті Румунії Септіміу Боурчану, тимчасовим повіреним у справах України в Румунії Пауном Роговеєм, депутатами повіту та представниками Торгово-промислової палати у повітовій раді», - повідомила Ганна Замазєєва.

 

Вона зазначила, що дводенна програма візиту насичена – порт м. Констанца, технопарки, підписання Угоди про наміри подальшої співпраці, робота у повітовій раді тощо.

 

Продовжуючи працювати над залученням інвестицій делегація презентувала Миколаївщину як інвестиційно-привабливий регіон.

 

«Спілкуючись з румунськими колегами дізнались, як працює європейська практика залучення громадян в управління місцевими справами. У Румунії це три важливих направленнях - громадські слухання, місцеві референдуми та робота з громадськими організаціями.

На Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи ми якраз опрацьовуємо відкрите самоврядування в Україні - ініціативи, інформацію про потреби та рекомендації. Тож беру цей досвід собі до уваги та ще більше включаюсь до роботи з громадськістю.

Запрошую усіх лідерів громадської думки, громадські об'єднання тощо до спілкування.

Переконана, що це стане дієвим механізмом у подальшій розбудові місцевого самоврядування на основах прозорості із залученням громадян. Обговорили важливі питання культури та спорту. Обмінялись досвідом. Запропонували взяти участь у Днях Європи на Миколаївщині. Це буде цікаво як румунськім колегам, так і нашим підприємцям для налагодження співпраці», - повідомила Ганна Замазєєва.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку