54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В Миколаївській облраді відбулася постійна комісія з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

28.05.2021

На комісії розглянуто ряд земельних питань. Зокрема щодо звернення голови Очаківської міської радиСергія Бичкова  про встановлення меж міста Очаків членами постійної комісії зазначено, що погодження проєкту землеустрою потребує доопрацювання оскільки його було надано ГУ Держгеокадастру тільки в вечері, напередодні комісії.

 

Стосовно звернення голови Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколи Вівчара щодо можливихнеправомірних дій з боку ГУ Держгеокадастр у Миколаївській області в частині гальмування процесу передачі земель у комунальну власність та видачі земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території села Данилівка рекомендовано облдержадміністрації та Держгеокадастру Миколаївської області:

- вирішити питання виключення помилково двічі зазначеної земельної ділянки, яка передається у комунальну власність Нечаянській сільській раді;

- провести інвентаризацію несформованих земельних ділянок орієнтовною площею 150,0 га та передати їх у комунальну власність Нечаянської сільської ради;

- невідкладно припинити надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність із земель, переданих територіальним громадам області у комунальну власність.

 

Комісія також опрацювала питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Під час розгляду питання депутати відмітили, що на території області є факти використання земель Міноборони не за цільовим призначенням та наголосили на необхідності проведення інвентаризації цієї категорії земель. За результатами обговорення постійна комісія обласної ради запропонувала ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області до 15 червня 2021 року підготувати та надати проєкт Звернення депутатів обласної ради до Міністерства оборони України про використання на території області земель сільськогосподарського призначення, які належать Мініоборони, не за цільовим призначенням, проведення інвентаризації цих земель, переведення таких земельних ділянок із земель Міноборони до земель сільськогосподарського призначення та можливості виділення із цієї категорії земель земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

 

На комісії депутатами підтримано проєкт Програми розвитку агропромислового комплексу Миколаївської області на 2021-2025 роки підготовлений департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації. Даний проєкт спрямований на збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, залучення інвестицій та створення робочих місць. Запропоновано допрацювати та винести на сесію.

Травень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку