54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Будемо сприяти залученню інвестицій в регіон та докладати всіх зусиль аби бізнес мав змогу «дихати» вільно у всіх напрямках

30.04.2021

До Миколаївщини з офіційним візитом завітали виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач та його радник з питань інвестицій Дмитро Дніпровий. Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва особисто показала їм декілька об'єктів, які потребують або залучення нових інвестицій або розширення вже існуючих потужностей.

 

Гості відвідали Чорноморський суднобудівний завод, де зустрілися з директором компанії «Наваль Логістик» Олександром Юрковим. Він розповів про ідею створення на території заводу індустріального парку NAVAL PARK, в якому будуть розміщені виробничі підприємства, торгові компанії та логістичні оператори. Компанія наразі готова інвестувати понад 30 мільйонів доларів для створення майбутнім клієнтам необхідних умов: від готових ділянок під виробництво до логістичних переваг. Олександр Юрков розповів, що для проєктування та днопоглиблення компанії необхідна земельна ділянка, а тому просив аби це питання вирішувалося за державної підтримки. Сергій Цівкач запевнив, що UkraineInvest зацікавлена у цьому проєкті, а тому буде сприяти його реалізації.

 

Наступним об'єктом, стала лікарня моряків Адміністрації морських портів України. Зокрема, оглянули на території нещодавно відремонтовану будівлю, яка наразі не експлуатується. UkraineInvest розглядає цю лікарню як перспективний об'єкт для залучення інвестицій. Сергій Цівкач розповів, що наразі вони співпрацюють з аудиторськими компаніями, які можуть підготувати техніко-економічне обґрунтування та залучити інвестора через власні мережі даних. Такі кроки допоможуть відкрити в будівлях, що не експлуатуються, приватну клініку, а це, своєю чергою, означає наявність нових робочих місць та надання якісних медичних послуг. Тож, вирішили, що поки цей об'єкт проходить процес передачі з державної до обласної комунальної власності, UkraineInvest вже з понеділка розпочне готувати документи для обрання аудиторської компанії та розроблення нею ТЕО.

 

Останнім відвідали завод «Сандора». Заступник директора компанії з питань зв’язків з органами влади та громадськістю Валерій Жуков розповів, що у 2014 році їх підприємство зіштовхнулося з кризою, втративши 33% ринку, і тільки минулого року ТОВ «Сандора» нарешті вийшло на звичні об'єми. Наразі підприємство прагне збільшити свої виробничі можливості, а тому Сергій Цівкач запропонував їм створити інвестиційний проєкт та першими в Україні отримати від держави фінансову підтримку у розмірі до 30%, за умови, якщо мінімальний поріг інвестиції складатиме 20 мільйонів євро.

 

«Хочу наголосити, що залучення інвестицій в Миколаївську область є важливим питанням, оскільки це надасть нам змогу не тільки модернізовувати занедбані об‘єкти, а й створювати нові робочі місця. Тому ми, як орган місцевого самоврядування, будемо сприяти залученню інвестицій в регіон та докладати всіх зусиль аби бізнес мав змогу «дихати» вільно у всіх напрямках», - зазначила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку