54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Обласна влада розпочала роботу із відновлення діяльності дитячих санаторіїв

31.03.2021
Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва оголосила про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Обласний дитячий центр медичної реабілітації».
Це перший крок у відновленні роботи закладу, який засновано у січні минулого року шляхом злиття Миколаївського обласного дитячого санаторію «Дубки» та Миколаївського обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію «Південний».
До комісії планують фахівців у своїй справі – представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного напряму, незалежних експертів, директорів аналогічних закладів з інших міст.
Потім буде оголошено конкурс на посаду директора. Багато років заклад не мав адекватного управління, лише виконувачів обов’язки. Як пояснює Ганна Замазєєва, обласна влада прагне залучити спеціаліста, який буде стратегічно управляти санаторіями. І перше завдання директора на цій посаді буде – прорахувати та узгодити ціни на путівки для дітей, щоб одразу запустити це в роботу – направити інформацію в профспілки та до Фонду соціального страхування.
"Санаторій «Південний» - взагалі, як зона відчуження посеред міста. А хоча нещодавно в ньому оздоровлювалися десятки тисяч дітей! «Південний» має ідеальне розташування на березі річки, гарну територію, два реабілітаційних та навчальний корпуси.
Під час мого останнього візиту в санаторій ми обійшли всі корпуси і зробили висновок, що заклад може навіть зараз спокійно працювати, приймати і оздоровлювати дітей. Поспілкувалися з колективом - вони налаштовані на повноцінну роботу.
Так, я розумію, що відновити роботу закладів буде складно. Водночас впевнена, що спільними зусиллями ми зможемо повернути «Південний» та «Дубки» до повноцінного існування", - резюмувала голова Миколаївської обласної ради.
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку