54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГАННА ЗАМАЗЄЄВА: ДОКЛАДАТИМЕМО ЗУСИЛЬ, ЩОБ ОБЛАСНА РАДА БУЛА ВІДКРИТОЮ ТА ПРОЗОРОЮ, ОРІЄНТОВАНОЮ НА ЛЮДЕЙ

18.12.2020

Вчора відбулась друга позачергова сесія Миколаївської обласної ради восьмого скликання.

Під час сесії депутати розглянули усі десять запропонованих питань порядку денного.

Перед усім затверджено Регламент Миколаївської обласної ради з поправками та доповненнями, за яким визначено принципи подальшої роботи на наступні п'ять років та утворені постійні комісії Миколаївської обласної ради.

“Вдячна депутатам за активну позицію, сміливі виступи, і влучні правки! Впевнена, що новосформована комісія з законності ще раз розгляне, пропрацює норми регламенту та визначить правила поведінки. Із новим складом депутатського корпусу, сподіваюсь, бачитимемо нову політику, нову етику, непорушні цінності та пріоритети. Докладатимемо зусиль, щоб наша обласна рада була відкритою та прозорою, орієнтованою на людей”, - зазначила голова Миколаївської ради Ганна Замазєєва.

Також внесено зміни до обласної Програми розвитку та підтримки закладів охорони здоров'я, які належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області, на 2020-2022 роки та надання населенню області медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

Ці зміни стосуються завершення ремонту онкогематологічного відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні. Кошти розподілено з бюджету розвитку на здійснення заходів із реконструкції і капітального ремонту об'єктів соціальної інфраструктури за об'єктами у 2020 році. Також депутати ухвалили зміни до обласного бюджету Миколаївської області на 2020 рік.

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва подякувала усім депутатам за ефективну роботу та зазначила, що наступна сесія Миколаївської обласної ради, де розглядатимуть обласний бюджет на 2021 рік відбудеться 23 грудня.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку