54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У ВЕСЕЛИНОВОМУ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ПОЛЕГЛИМ ЗЕМЛЯКАМ У РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ, ЩО РОЗПОЧАЛАСЬ У 2014 РОЦІ"

12.10.2020

Минулої п´ятниці у селищі міського типу Веселинове було відкрито Меморіальний комплекс "Полеглим землякам у російсько - українській війні, що розпочалась у 2014 році".

                Його спорудили на території храму Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла Православної церкви України на земельній ділянці, яку надала християнська громада. Кошти на будівництво Меморіального комплексу виділили з місцевого бюджету, допомогу надали меценати і небайдужі громадяни, члени Громадської організації "Веселинівська спілка патріотичних сил".

                Розробкою проєкту займалися Голова ради волонтерів Веселинівського району Микола Климчук і Сергій Шепета вчитель історії, керівник історичного гуртка Веселинівської гімназії, штатний радник Громадської організації "Веселинівська спілка патріотичних сил" за підтримки Володимира Винокурова.

                За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко у відкритті Меморіального комплексу "Полеглим землякам у російсько - українській війні, що розпочалась у 2014 році" взяла участь радник відділу з питань забезпечення діяльності керівництва обласної ради та міжнародних відносин, яка опікується питаннями учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторія Матієнко

                «Шановна громада Веселинівщини, сьогодні ми відкриваємо меморіальний комплекс Героям, які ціною власного життя відстояли територіальну цілісність і незалежність нашої країни. Вони завжди житимуть у наших серцях і душах. Герої не вмирають. Слава Україні»,- звернулася до гостей мітингу радник голови Миколаївської обласної ради.

В ході заходу Вікторія Матієнко вручила відзнаку Миколаївської обласної ради "Хрест Святого Миколая" Наталії Михайлівні Зілінській, дружині загиблого Зілінського Віктора Миколайовича. І подяку Миколаївської обласної ради батькові загиблого Фігурського Артура Сергійовича Сергію Артуровичу Фігурському.

                Також серед гостей, запрошених на церемонію, були заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко, Руслана Миронюк ГО "Єдина родина Миколаївщини" побратими з Миколаївщини та сусідньої Одещини, представники районної державної адміністрації і районної ради, керівник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам´яті Сергій Гуцалюк, місцеві жителі.

                По завершенні офіційної частини заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко здійснив зустріч з ветеранською громадою, матусями і дружинами загиблих учасників російсько-української війни Веселинівщини. Під час невимушеного діалогу презентовано основні напрямки роботи Міністерства та діяльності Відділу у Миколаївській області, його склад. Частину питань і звернень Олександр Терещенко взяв під особистий контроль, деякі з них контролюватимуть представники Відділу у Миколаївській області.

 

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку