54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РОБОЧА ПОЇЗДКА ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ДО ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

30.09.2020

Стрімке поширення коронавірусної інфекції COVID-19 триває. Так, 30 вересня, в Україні знову зафіксовано новий анти рекорд – 4027 випадків. В Миколаївській області виявлено 155 нових випадків.

                У цей непростий час, час карантину, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, у якості депутата обраного вітовчанами відстоювати їх інтереси у представницькому органі влади регіону, спільно з колегою Дмитром Моторним надають допомогу амбулаторіям та навчальним закладам Вітовської громади. В реаліях сьогодення вони забезпечують колективи засобами індивідуального захисту: дезінфекторами і паперовими рушниками зі зручними кріпленнями, медичними масками тощо.

                30 вересня, в рамках одноденної робочої поїздки Вітовським районом, Вікторія Москаленко зустрілась з керівниками і педагогічними колективами Воскресенської і Калинівської загальноосвітніх шкіл району.

                «300 тисяч депутатських коштів я віддала на ОТГ і на район для придбання засобів індивідуального захисту для амбулаторій. Розуміючи, що пішла друга хвиля COVID-19, виникла ідея підтримати наші школи, наших вчителів. Щодня я спілкуюся з лікарями-інфекціоністами. Тож, хочу звернутися до Вас з проханням користуватися засобами індивідуального захисту. Намагайтеся якомога рідше торкатися руками обличчя протягом дня, мийте руки з послідуючим обробітком дезінфекторами. Таким чином захистимо один одного»,- звернулася до педагогів Вітовщини Вікторія Москаленко.

                До речі, дезінфікуючи засоби, рушники з кріпленнями для навчальних закладів Вікторія Москаленко і Дмитро Моторний придбали власним коштом.

                Додатково, знову ж таки за ініціативи Вікторії Москаленко і Дмитра Моторного та при підтримці клініки терапії і реабілітації «OrtoSano», на Вітовщині започатковано проект проведення спеціалізованих безкоштовних оглядів для школярів району. Адже не секрет, що технічний прогрес викликав певну залежність учнівської молоді від гаджетів. По-перше, згубна звичка сидіти тривалий час перед комп´ютером, або з планшетом (телефоном) в руках, призводить до так званого синдрому сухого ока. По-друге, такий вид «дозвілля» позбавляє дітей можливості рухатися. Як наслідок – спазм м´язових груп і порушення постави.

                В результаті спільного проекту, спрямованого на раннє виявлення і запобігання розвиткові захворювань хребта і суглобів у школярів, батьки і діти отримають вичерпну інформацію та рекомендації спеціалістів щодо профілактики і, якщо буде треба, лікування виявленої патології опорно-рухового апарату, включаючи комплекс вправ та ЛФК.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку