54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ШВИДКА І ЯКІСНА ДІАГНОСТИКА – ЗАПОРУКА ПРАВИЛЬНОГО І СВОЄЧАСНОГО ЛІКУВАННЯ»,- ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ОБЛАСНОЇ РАДИ ПОДБАВ ПРО ЗАКУПІВЛЮ АНАЛІЗАТОРА ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ ОНКОГЕМАТОЛОГІЇ КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ»

28.09.2020

Голова Миколаївської обласної ради, втім як і представники депутатського корпусу та радники голови обласної ради дотримуються принципу: "Є звернення – має бути виконано". Особливо, коли йдеться про здоров´я, а в окремих випадках і життя маленьких жителів Миколаївщини. Так, за ініціативи громадських активістів, особисто Михайла Адирова і за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко і всього депутатського корпусу сьомого скликання у відділення онкогематології КНП «Миколаївська обласна дитяча лікарня» придбано аналізатор. Вкрай важливе обладнання дозволить не відправляти до столиці маленьких пацієнтів для проходження високодозної хіміотерапії. Відзначимо, що подібне устаткування функціонує у закладах охорони здоров´я Києва, Львова, Дніпра. Миколаїв став четвертим обласним центром в Україні. Гроші на придбання аналізатора були виділені у червні в ході засідання сесії.

«Хочу сказати, що швидка і якісна діагностика є запорукою правильного і своєчасного лікування. Тож, для того, щоб не всіх наших дітей відправляти до «Охматдиту», нам достатньо було придбати аналізатор. Вищезгаданий апарат дозволить Михайлові Адирову на місці здійснювати діагностику з подальшим визначенням плану дій. Тому ми і зробили акцент саме на діагностичному обладнанні, адже це допомагає не лише пришвидшити процес визначення хвороби, а й навіть врятувати життя.”»,- підкреслила Вікторія Москаленко.

По-друге, поповнення КНП «Миколаївська обласна дитяча лікарня» аналізатором- це значна економія батьківських коштів, які витрачалися ними на переїзд до Києва і проживання у столиці.

Нагадаємо, в рамках робочого візиту до КНП «Миколаївська обласна дитяча лікарня», який відбувся 20 травня, Вікторія Вікторівна зустрілась з Михайлом Васильовичем Адировим. Тоді мова йшла про лікування важкохворих дітей і фінансову підтримку родин в рамках комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», прийнятої обласною радою. Цікавилась голова обласної ради і першочерговими потребами, питаннями покращення матеріально-технічної бази. В ході зустрічі з´ясувалося, що лікарям вже протягом тривалого часу не вистачало вищезгаданого аналізатора. У стислі терміни питання стало предметом обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій обласної ради з подальшим його розглядом на сесії обласної ради сьомого скликання.

 

Оголошення Читати всі
2020-08-31
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, продовжується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку