54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВІДКРИВСЯ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЕТЕРАНІВ АТО

10.09.2020

10 вересня в Миколаєві свої двері відвідувачам відкрив Міський центр підтримки внутрішньо-переміщених осіб та ветеранів АТО. Це територія комфорту для надання якісних послуг різноманітного гатунку учасникам бойових дій на Сході України, членам їх сімей і родинам загиблих воїнів, здійснення реабілітації і соціальної адаптації цієї категорії громадян.

                У витоків проекту стояв сьогоднішній керівник ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський. Цілковита реалізація стала можливою завдяки синергії Іллі Шполянського, міської влади, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, закордонних партнерів. Проект реалізовувався за підтримки Світового банку відповідно до угоди про співпрацю між Міністерством, Миколаївською міською владою, а саме Департаментом праці та соціального захисту населення і міською лікарнею швидкої медичної допомоги.

                "Дякую Вам за Вашу роботу і справу реабілітації постраждалих від війни на Сході країни громадян та їх адаптацію у нове, мирне життя. Наше спільне завдання у взаємодопомозі і підтримці один одного. Як показали роки війни та пандемія, українці дуже добре вміють об´єднуватися. Це врятувало дуже багато життів і зберегло країну у найважчі часи. Реабілітація учасників тих подій, їх адаптація до нормальних умов мирного життя – це прояв турботи і уваги. Хочу висловити подяку за реалізацію цього проекту Світовому Банку, Миколаївському міському голові Олександру Сєнкевичу, команді Департаменту соціального захисту населення і всім причетним",- подякував заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Давид Макарьян.

                За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко в церемонії відкриття взяла участь радник голови облради з питань ветеранів АТО/ООС, матерів, дружин та дітей загиблих учасників бойових дій на сході України Вікторія Матієнко.

                По завершенні офіційної частини усім запрошеним гостям презентували можливості Центру, його матеріально-технічне забезпечення.

Оголошення Читати всі
2020-09-23
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МЕХАНІЗАТОР МИКОЛАЇВЩИНИ»

Обласна конкурсна комісія з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини оголошує конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою рішенням від 16 жовтня 2009 року № 16.

Детальніше
Видео
ХХХVIII  сесія Миколаївської обласної ради .
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку