54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВІДКРИВСЯ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВЕТЕРАНІВ АТО

10.09.2020

10 вересня в Миколаєві свої двері відвідувачам відкрив Міський центр підтримки внутрішньо-переміщених осіб та ветеранів АТО. Це територія комфорту для надання якісних послуг різноманітного гатунку учасникам бойових дій на Сході України, членам їх сімей і родинам загиблих воїнів, здійснення реабілітації і соціальної адаптації цієї категорії громадян.

                У витоків проекту стояв сьогоднішній керівник ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський. Цілковита реалізація стала можливою завдяки синергії Іллі Шполянського, міської влади, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, закордонних партнерів. Проект реалізовувався за підтримки Світового банку відповідно до угоди про співпрацю між Міністерством, Миколаївською міською владою, а саме Департаментом праці та соціального захисту населення і міською лікарнею швидкої медичної допомоги.

                "Дякую Вам за Вашу роботу і справу реабілітації постраждалих від війни на Сході країни громадян та їх адаптацію у нове, мирне життя. Наше спільне завдання у взаємодопомозі і підтримці один одного. Як показали роки війни та пандемія, українці дуже добре вміють об´єднуватися. Це врятувало дуже багато життів і зберегло країну у найважчі часи. Реабілітація учасників тих подій, їх адаптація до нормальних умов мирного життя – це прояв турботи і уваги. Хочу висловити подяку за реалізацію цього проекту Світовому Банку, Миколаївському міському голові Олександру Сєнкевичу, команді Департаменту соціального захисту населення і всім причетним",- подякував заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Давид Макарьян.

                За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко в церемонії відкриття взяла участь радник голови облради з питань ветеранів АТО/ООС, матерів, дружин та дітей загиблих учасників бойових дій на сході України Вікторія Матієнко.

                По завершенні офіційної частини усім запрошеним гостям презентували можливості Центру, його матеріально-технічне забезпечення.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку