54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

26.06.2020

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Урочистий захід з нагоди святкування Дня Конституції України відбувся в Миколаївському академічному художньому драматичному театрі за участі першого заступника голови Миколаївської обласної ради Тахіра Садрідінова, депутата обласної ради Анни Воронок, радника голови обласної ради Оксани Корсак.

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов привітав зі сцени гостей заходу:

«Друзі, Миколаївці, жителі області, Українці!

Я вітаю всіх з Днем Конституції України – головним атрибутом держави, що перетворює населення в розвинену націю, є гарантом недоторканості, захисником особистості і вибору кожного громадянина.

Я вимагаю від кожного чиновника і від кожного громадянина України того, що насамперед вимагаю від себе і своєї родини жити - згідно з Законами нашої держави.

Що для мене значить дотримуватись Конституції? Конституція не на папері. Конституція в думках та вчинках. Працювати на благо держави, в якій живете необхідно фанатично, самовіддано та чесно. Сплачуйте податки, а потім вимагайте позитивних змін! Викорініть корупційний підхід вирішення питань в своїх головах – потім вимагайте змін в державі! І не перекладайте відповідальність на чужі чиновницькі плечі.

Особисті вироки залишайте при собі, а на все інше є Закон і Конституція! Нехай повага до неї буде в Ваших серцях і передається нащадкам по крові!

Зі святом!»

З нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, реалізацію державної політики зайнятості в Україні, високий професіоналізм та нагороджена

АЛПЄЄВА Людмила Григорівна - заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості

за вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню Миколаївської області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі, чуйність і милосердя та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради нагороджений:

БАРАНОВ Петро Володимирович - головний лікар комунального некомерційного підприємства "Миколаївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Миколаївської районної ради

за вагомий особистий внесок у забезпечення надання безоплатної правової допомоги громадянам, зміцнення законності та правопорядку, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради нагороджена:

ЗАБОЛОТЬКОВА Анастасія Володимирівна - заступник начальника відділу "Миколаївське бюро правової допомоги" Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області

за вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, високий професіоналізм, сумлінне та бездоганне виконання службових обов'язків та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради нагороджений:

КАПКАНЕЦЬ Юрій Миколайович - старший прапорщик служби цивільного захисту, начальник відділення обслуговування центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області

 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку