54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ В ПРІОРИТЕТІ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

29.05.2020

В Миколаївській обласній державній адміністрації за участі заступників голови облдержадміністрації, заступника Міністра у справах ветеранів України Олександра Терещенка, радника голови Миколаївської обласної ради з питань учасників АТО/ООС, підтримки внутрішньо-переміщених осіб, дружин, матусь та дітей учасників бойових дій Вікторії Матієнко, керівника ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Іллі Шполянського, представників Департаментів соціального захисту населення облдержадміністрації та охорони здоров´я відбувся діалог на тему реалізації меморандуму, підписаного між обласною владою та захисниками територіальної цілісності і незалежності країни. Йшла мова про оздоровлення ветеранів війни на Сході України та членів їх родин, патріотичне виховання підростаючого покоління, підтримку у запровадженні і реалізації власної справи, надання послуг цій категорії населення у віддалених районах Миколаївщини . В рамках зустрічі відпрацьовано стратегічні напрямки подальшої співпраці, узгоджено необхідність поліпшення роботи за окремими пунктами меморандуму.

                Перш за все, говорили про реалізацію програми оздоровлення ветеранів, учасників АТО/ООС та членів їх родин. Так, якщо іще роки зо три тому ледве 700 осіб набиралися для поїздок в оздоровниці, то вже минулого 2019-го цією послугою скористалася майже одна тисяча бажаючих, використано 3 мільйони гривень.

                Актуальною залишається тема придбання ветераномобіля. Це дасть можливість наблизити спеціальні соціальні послуги до ветеранів в межах області. Пересувний міні-центр включатиме в себе умовні кабінети юриста і психолога. На даний час, за словами Іллі Шполянського, вже розроблено технічну документацію для оголошення торгів, виділено кошти на закупівлю підходящого транспортного засобу.

                Ветеранську спільноту Миколаївщини продовжує хвилювати питання функціонування Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни в рамках реформування галузі охорони здоров’я. Нагадаємо, наприкінці 2019-го в стінах госпіталю відбулось обговорення ймовірного варіанту передачі у державну власність Миколаївського обласного клінічного госпіталю з послідуючим його використанням у якості бази медичного факультету Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили. Всі учасники імпровізованої наради висловлювали власні думки стосовно ймовірної зміни балансоутримувача.               

Представники влади і заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко дійшли згоди щодо спільних дій з метою збереження закладу.

                Особливу увагу звернули на необхідність призначення керівника, людини, яка мала б стратегічне мислення і чіткий план дій по виходу з кризи, співробітництва з ймовірними іноземними та вітчизняними інвесторами.

                В свою чергу радник голови Миколаївської обласної ради з питань учасників АТО/ООС, підтримки внутрішньо-переміщених осіб, дружин, матусь та дітей учасників бойових дій Вікторія Матієнко під час особисто спілкування із Олександром Терещенком наголошувала на необхідності надання статусу родинам, у яких загинув чоловік за нез´ясованих обставин.

 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку