54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ПІДСУМКИ 36-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

04.05.2020
Під час 36-ї позачергової сесії обласної ради депутати прийняли чимало важливих рішень.  Депутати Миколаївської обласної ради підтримали питання про внесення змін до обласної Програми розвитку та підтримки закладів охорони здоров'я, які належать до спільної власності сіл, селищ, міст Миколаївської області на 2020 - 2022 роки. Забезпечено виплати заробітної плати працівникам КНП "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської обласної ради, у тому числі нарахуваньна оплату заробітної плати, додаткових виплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на коронавірусну хворобу, та бригад лікарів, середнього, молодшого медичного та іншого персоналу, який буде задіяний до роботи на період виконання заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Миколаївської області коронавірусної хвороби, до завершення цих заходів. Депутати обласної ради проголосували за Проєкт рішення про конкурсний відбір на посади керівників закладів охорони здоров'я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області. Вирішено встановити, що конкурсний відбір на посади керівників закладів охорони здоров'я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094. Депутати Миколаївської обласної ради заслухали інформацію начальника обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов'язаної з поширенням коронавірусної хвороби на території Миколаївської області Олександра Ігнатенкова. Депутатський корпус взяв інформацію до відома, але вважають неприпустимим невиконання та ігнорування Миколаївською ОДА законних вимог обласної ради щодо введення до Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов'язаної з поширенням коронавірусної хвороби на території Миколаївської області Юрія Кормишкіна та Світлану Федорову.
Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку