54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІД «ВСЕОСВІТИ»

23.03.2020

ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІД «ВСЕОСВІТИ»

Якісні онлайн-курси для професійного розвитку педагогів.

Сьогодні кожна людина може стати спеціалістом з будь-якої галузі, адже задля отримання нових знань і набуття професійних навичок не потрібно перечитувати стоси томів, перекладати рукописи чи їхати на край світу шукати найкращих викладачів. Інтернет стрімко увірвався в наше життя і дозволив здобувати знання завдяки вебінарам та онлайн-курсам. І саме про переваги онлайн-курсів «Всеосвіти» ми розповімо детальніше. 

 1.  Сьогодні платформа пропонує широкий вибір дистанційних курсів підвищення кваліфікації, що дозволяє освітянам обрати для себе актуальну тему: шкільне насильство, скрайбінг, характеристика нозологій, організація інклюзивного середовища, розвиток soft skills тощо. Практичні поради та рекомендації від фахівців – у кожному курсі! 
 2.  Кожен онлайн-курс (а їх усього 51) складається з таких частин:
 • програми підвищення кваліфікації;
 • навчальних модулів;
 • самостійної роботи;
 • практичної роботи;
 • тестування.

 

 1.  На сторінці кожного курсу є його детальний опис та інформація про авторів, а також Сторінка обговорення курсу, що дозволяє користувачеві писати пропозиції чи поставити питання розробникам. Будьте певні, що ваші повідомлення не залишаться без уваги, адже менеджери «Всеосвіти» оперативно відповідають на всі запити. 
 2.  Після закінчення навчання учасникам курсу видається двомовне свідоцтво із зазначенням академічних годин (в електронному форматі). «Всеосвіта» є суб’єктом підвищення кваліфікації, отже всі видані документи зараховуються у підвищення кваліфікації. 

Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації (постанова КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)) всі сертифікати та свідоцтва ТОВ «Всеосвіта» можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

 1.  Онлайн-курси можна включити до плану підвищення кваліфікації та навчатись за рахунок організації або компанії, яка уклала договір з ТОВ «Всеосвіти». 

Співпраця з нашим проєктом у сфері підвищення кваліфікації передбачає для педагогів знижку на курси, підтримку методистів та юристів, створення Єдиного кабінету для моніторингу процесу підвищення кваліфікації, електронного портфоліо та формування звітів. Більше про співпрацю дізнавайтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/group/director

 1.  Онлайн-курси можна проходити будь-де та будь-коли. Ви не приєднані до місця та часу, а отже можете скласти графік занять так, як вам зручно. Поєднувати навчання і роботу – легко! 
 2.  Оплатити курс можна за допомогою банківської картки, квитанції у відділені банку або за кошти вашої організації (перегляньте пункт 5).
 3.  Розділ курсів доповнюються новими. Наша команда разом з фахівцями без упину працює над розробкою нових курсів, щоб вони відповідали потребам освітян. 
 4.  На засвоєння програми відводиться один календарний місяць. За необхідності, термін навчання может бути продовжено.
 5.  Онлайн-курси «Всеосвіти» стануть у пригоді тим, хто: 
 • цікавиться інноваційною роботою в сфері освіти;
 • прагне здобути практичні навички прогресивної роботи з дітьми; 
 • хоче інтегрувати інтернет-ресурси в навчальний процес.
Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку