54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКЛЕНКО: «НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ РІШЕННЯ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДПОВІДНО ДО ЯКОГО МИКОЛАЇВСЬКА ОДА МАЄ ВИДІЛИТИ КОШТИ З РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ДЛЯ РЕМОНТУ ДАХУ ПАЛАЦУ СПОРТУ (ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ)

12.03.2020

«На сьогоднішній день ситуація наступна: відповідно до листа, який ми отримали від Миколаївської ОДА, резервний фонд обласного бюджету в сумі 20 млн грн. не використаний. Він, вочевидь, не знадобився. Обласні заклади не знайшли підтримки та вирішували питання ремонту покрівель своїми силами.
Сьогодні я вкотре звертаюсь до голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка і прошу дати офіційну відмову, чому не можуть бути використані кошти з резервного фонду.
Сьогодні на ремонт даху Палацу спорту (Трудові резерви), в якому орендує приміщення МОККДЮСШ №1 необхідно близько 2 млн грн. Під час негоди 24 лютого дах був повністю зірваний. Сьогодні є велика загроза руйнування будівлі.

Є рішення сесії від 5 березня, яке зобов’язує Миколаївську ОДА виділити кошти з резервного фонду на відновлення даху. Але воно не виконується. Моя особиста думка стосовно того, що відбувається сьогодні – це повна бездіяльність Миколаївської ОДА в питанні відновлення даху будівлі Палацу спорту (Трудові резерви).
Позиція ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка наступна – фактичного власника будівлі - повне володіння Палацом спорту для забезпечення потреб університету за умови ремонту даху будівлі за рахунок коштів, виділених університетом.

Як орендар державного майна, а в Палаці спорту обласна рада сьогодні орендує 95 % площі, де розміщується МОККДЮСШ №1, ми просто зобов’язані проводити ремонт та підтримувати належний стан будівлі.

Сьогодні йдуть лише розмови про те, що ще один сильний дощ може призвести до значних руйнівних наслідків. Але далі розмов справа не заходить. Я обурена бездіяльністю виконавчої гілки влади. Це за умов того, що кошти для усунення наслідків негоди є»,- зазначає Вікторія Москаленко під час засідання Постійної комісії обласної ради з питань культури

Ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко відмітив, що якщо сьогодні не будуть прийняті рішення та вжиті заходи задля відновлення даху він буде змушений розірвати орендні відносини з обласною радою та ввести штрафні санкції за доведення стану будівлі до аварійного стану. Якщо терміново не почати ремонт – наслідки будуть найгіршими.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку