54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ

03.03.2020

03 березня, в рамках підготовки до пленарного засідання 32-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання, відбулось засідання трьох постійних депутатських комісій облради: з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села, з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури,з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.

                На початку засідання постійної депутатської комісії з з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села депутат Максим Нєвінчанний звернувся до своїх колег з проханням підтримати необхідність виділення коштів на терміновий ремонт даху спортивного комплексу «Трудові резерви», де базується МОККДЮСШ №1. Буревій, який пронісся Миколаївщиною 24 лютого, завдав значної шкоди об`єкту. ЗВ ході візуального комісійного обстеження, здійсненого 25 лютого за участі радника голови Миколаївської обласної ради Оксани Корсак, виявлено знищення понад 1000 кв.м. м´якої покрівлі будівлі. Присутні під час огляду об´єкту будівельники констатували, що вся вищевказана площа даху потребує негайного відновлення.

                На засіданні комісії ініціативу щодо необхідності розгляду питання у сесійному режимі було підтримано. Вкотре до депутатів Миколаївської обласної ради по допомогу звернулися мешканціс.Варюшине, Миколаївської області Веселинівського району. Йдеться про функціонування ДП «Радгосп «Виноградна долина» . 3 грудня 2019 року новим директором підприємства призначено Максима Максимова. Тим часом люди б´ють на сполох. За словами селян працівників звільняють, роботи ніякі не здійснюються. Варюшинці благають обласну раду втрутитися у процес знищення господарства і повернути до керівництва Миколу Підгородинського. Члени постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села вважають за доцільне повернутися до цього питання в ході 32-ої позачергової сесії.

                Палка дискусія точилася у депутатській кімнаті під час розгляду питання реорганізації Обласного центру здоров´я у комунальне неприбуткове підприємство. Щойно дебати завершилися, депутати рекомендували керівникові установи визначити оптимальну структуру і штатну чисельність працівників і вжити заходи для скорочення витрат на утримання комунального неприбуткового підприємства «Миколаївський регіональний центр громадського здоров´я».

Аналогічно підтримали члени комісії заслуховування у сесійному режимі питання внесення змін до статутів санаторних і спеціальних шкіл-інтернатів у зв´язку зі зміною законодавства.

                Засідання постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури розпочалося із заслуховування начальника управління охорони здоров´я облдержадміністрації Павла Георгієва про стан справ в регіоні з підготовкою до боротьби із коронавірусом. Відповідну пропозицію, озвучену Петром Ковальчуком, учасники засідання сприйняли схвально. Отже, згідно із повідомленням керівника профільного управління, іще 27 січня поточного року вийшов наказ по управлінню, яким регламентовано місце прийому пацієнтів хворих на коронавірус – Миколаївську обласну інфекційну лікарню. В рамках цього ж документу визначено додаткову базу. Чітко опрацьовано питання транспортування хворих каретами швидкої допомоги. На закупівлю індивідуальних засобів захисту, препаратів дезінфекції вже виділено додаткові кошти з резервних джерел.

                На вимогу Кабінету Міністрів України створено штаб для оперативного реагування у випадку виявлення хворих на коронавірус в Миколаївській області. Здійснюється співпраця із лабораторним центром, фахівці якого сьогодні працюють на Миколаївському літовищі.

Також на порядку денному стояло питання затвердження переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності Миколаївської області на яких у поточному році планується проведення ремонтних робіт. Запропонований обласною державною адміністрацією розподіл фінансування по районам області викликав масу критичних зауважень і справедливих нарікань, як від голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, так і представників депутатського корпусу. Усі зацікавлені у справедливому рівноцінному розподілові державних коштів. Про це попередньо говорили на засіданні 14 лютого. Враховуючи це, депутати обласної ради визначилися із необхідністю відпрацювання власного переліку, заслуховуванням іще раз на сесії представників громад і районів області з наступним затвердженням.

                Питання «Про управління майном спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області» члени постійної депутатської комісії облради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури вважають за доцільне розглянути у сесійному режимі.

                Цього ж дня питання порядку денного 32-ої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання розглянули члени постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.

 

               

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку