54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРКОЮ ПІВДЕННОГО ДЕПАРТАМЕНТУ НСЗУ ОЛЕНОЮ ТЕРЯЄВОЮ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я

14.02.2020

Діалог на тему впровадження програми державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення 2020 відбувся у Миколаєві 13 лютого за участі директорки Південного департаменту Національної Служби здоров’я України Олени Теряєвої, представників Міністерства охорони здоров´я України, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров´я», голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко і депутатів обласної ради, органів місцевого самоврядування регіону, керівників закладів охорони здоров´я.
Миколаївська область в цілому готова до співпраці із Національною Службою здоров´я України. На нову систему фінансування перейшли всі медичні установи первинної ланки. Виконали відповідно умови і підписали договори із НСЗУ. Процес укладання декларацій з населенням іще триває. На сьогоднішній день підписано 797 910 документів – 71% від потреби. Спеціалізовану допомогу надають в нашій області 47 на 100% автоматизованих закладів, перетворених у комунальні неприбуткові підприємства. На їх базі продовжується комп´ютеризація.
У лютому Національна Служба здоров’я України розпочала контрактування з метою реалізації державної програми медичних гарантій у закладах охорони здоров’я спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги. На даний момент найбільшу активність продемонстрували 16 закладів області.
З моменту старту реформування галузі охорони здоров´я Миколаївська обласна рада на чолі із Вікторією Москаленко робила все можливе для її реалізації. Сьогодні ж дуже актуальним є питання інвентаризації устаткування, наголосила голова обласної ради у своєму вітальному слові
«Особисто я і весь депутатський корпус обласної ради налаштовані на підтримку в плані покращення матеріально-технічної бази закладів. Особливо це стосується інвентаризації томографів, рентген апаратів. Цей напрям ми вже обговорили з керівником управління. У березні планується пленарне засідання сесії з розподілом залишків медичної субвенції. Користуючись нагодою я хочу закликати обласну державну адміністрацію надати нам подання. Загалом кожного дня ми приділяємо увагу медичній сфері»,-зазначила Вікторія Москаленко.
Олена Теряєва в ході зустрічі іще раз зупинялася на принципових моментах підготовки закладів до укладання договору із НСЗУ, надала повну, вичерпну інформацію щодо пакетів послуг та відповідності закладів до їх вимог.

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку