54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРКОЮ ПІВДЕННОГО ДЕПАРТАМЕНТУ НСЗУ ОЛЕНОЮ ТЕРЯЄВОЮ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я

14.02.2020

Діалог на тему впровадження програми державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення 2020 відбувся у Миколаєві 13 лютого за участі директорки Південного департаменту Національної Служби здоров’я України Олени Теряєвої, представників Міністерства охорони здоров´я України, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров´я», голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко і депутатів обласної ради, органів місцевого самоврядування регіону, керівників закладів охорони здоров´я.
Миколаївська область в цілому готова до співпраці із Національною Службою здоров´я України. На нову систему фінансування перейшли всі медичні установи первинної ланки. Виконали відповідно умови і підписали договори із НСЗУ. Процес укладання декларацій з населенням іще триває. На сьогоднішній день підписано 797 910 документів – 71% від потреби. Спеціалізовану допомогу надають в нашій області 47 на 100% автоматизованих закладів, перетворених у комунальні неприбуткові підприємства. На їх базі продовжується комп´ютеризація.
У лютому Національна Служба здоров’я України розпочала контрактування з метою реалізації державної програми медичних гарантій у закладах охорони здоров’я спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги. На даний момент найбільшу активність продемонстрували 16 закладів області.
З моменту старту реформування галузі охорони здоров´я Миколаївська обласна рада на чолі із Вікторією Москаленко робила все можливе для її реалізації. Сьогодні ж дуже актуальним є питання інвентаризації устаткування, наголосила голова обласної ради у своєму вітальному слові
«Особисто я і весь депутатський корпус обласної ради налаштовані на підтримку в плані покращення матеріально-технічної бази закладів. Особливо це стосується інвентаризації томографів, рентген апаратів. Цей напрям ми вже обговорили з керівником управління. У березні планується пленарне засідання сесії з розподілом залишків медичної субвенції. Користуючись нагодою я хочу закликати обласну державну адміністрацію надати нам подання. Загалом кожного дня ми приділяємо увагу медичній сфері»,-зазначила Вікторія Москаленко.
Олена Теряєва в ході зустрічі іще раз зупинялася на принципових моментах підготовки закладів до укладання договору із НСЗУ, надала повну, вичерпну інформацію щодо пакетів послуг та відповідності закладів до їх вимог.

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку