54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГРОМАДА МИКОЛАЇВЩИНИ ЗАЦІКАВЛЕНА ЗБЕРЕГТИ СПОРТШКОЛУ ТА РОЗВИВАТИ УНІВЕРСИТЕТ

20.01.2020
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко провела робочу зустріч з ректором Чорноморського Національного Університету ім.. Петра Могили Леонідом Клименком та директором МОККДЮСШ №1 Костянтином Васильєвим.
 
Проблемним невирішеним питанням залишаються пошуки альтернативного приміщення для ЧНУ ім. Петра Могили, адже фактично спорткомплекс переданий на баланс університету.
 
Сьогодні проблема полягає в тому, що альтернативного приміщення для розміщення спорт школи з можливістю для дітей проводити тренування в місті немає. В той же час ЧНУ ім. Петра Могили має потребу в додаткових площах для забезпечення якісного надання послуг студентам. Так, Палац спорту «Трудові резерви» університет планував використовувати для студентів кафедри спортивного виховання.
 
Під час багатомісячних переговорів, було знайдено компроміс в можливості передачі на баланс університету Миколаївського обласного госпіталю ветеранів війни. Це викликало хвилю незадоволення з боку ветеранів війни. Проте зі свого боку Леонід Клименко запевняє, що медичні послуги ветерани отримуватимуть і надалі.
 
Зазначимо, сьогодні в університеті працює медичний інститут, в який залучено найкращих викладачів з усієї країни. Сьогодні для містян та жителів області є унікальна можливість отримати доступні якісні медичні послуги, адже університет отримав сучасне обладнання для діагностики та лікування хвороб.
 
Було домовлено у проведенні наради за участі Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, представників з боку університету та спротшколи, депутатів обласної ради, громадських організацій задля остаточного вирішення питання.
 
Нагадаємо, у червні місяці пройшла зустріч головним спеціалістом відділу з питань обліку державного майна управління з питань державного майна та підприємств Міністерства освіти і науки України Юлією Володимирівною Король.
 
Їй було повідомлено про категоричну позицію депутатського корпусу і керівництва обласної ради відносно передачі будівлі Палацу спорту "Трудові резерви" на баланс університету.
 
У жовтні відбулась зустріч Вікторії Москаленко із заступником міністра освіти Максимом Ярмистим. Під час зустрічі Вікторія Москаленко донесла до заступника міністра проблему, вирішення якої вже тривалий час не було результативним, а саме стосовно Палацу спорту «Трудові резерви».
До того часу не була поставлена крапка стосовно балансоутримувача будівлі. Нагадаємо, Вікторія Москаленко наполягає на тому, що обласна рада має фінансові ресурси для того, щоб бути балансоутримувачем будівлі. До того ж,з начну частину площі спорткомплексу займає МОККДЮСШ №1 Миколаївської обласної ради.
 
Сьогодні вихованцями спортивної школи є більше ніж 600 дітей з Миколаєва та області.
 
Спортивна школа перебуває у будівлі Палацу спорту «Трудові резерви» й в Миколаєві немає альтернативного спортивного залу, де б могла бути розміщена спортшкола.
Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Листопад 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку