54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ФОРУМ ПРАВЛІННЯ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "ЄДИНА РОДИНА УКРАЇНИ"

02.12.2019

Правління Громадської спілки «Єдина родина України» провело у Києві форум міських, районних та обласних організацій. До столиці з’їхались представники 21 регіону. Миколаївську область представляли радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та Олександр Терещенко, Заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. На цьому зібранні високо оцінили взаємодію обласної влади, і зокрема голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та очолюваного нею депутатського корпусу, з представниками ветеранського руху, членами сімей загиблих на Сході країни військовослужбовців, матусями і дружинами захисників територіальної цілісності і незалежності держави.

         «По-перше, ми відзвітували про результати нашої роботи, проведеної протягом 2019 року. Виявилося, що Миколаївська область чи не єдина в державі, де на такому високому рівні соціальний захист учасників АТО(ООС) і членів їх родин, реалізація проектів і програм, спрямованих на підтримку ветеранів. Все це стало можливим завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади. Слова вдячності лунали на адресу голови облради Вікторії Москаленко. Крім того, чимало питань вирішуються завдяки дії Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота». Аналогів цьому не має жоден з регіонів України. Наші досягнення отримали високу оцінку в Києві. Організатори форуму акцентували, що миколаївський досвід вартий наслідування»,- зазначила радник голови обласної ради Вікторія Матієнко.

         Мета форуму полягала у грунтовному визначенні основних напрямків роботи у наступному 2020 році, налагодженні комунікацій з Офісом Президента, комітетами Верховної Ради і Кабінетом Міністрів, виконавчою владою на місцях та органами місцевого самоврядування, суспільством щодо вирішення питань медичного та правового забезпечення, патріотичного виховання молоді та соціального захисту.

 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку