54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ТРИВАЄ РЕМОНТ РАДІОЛОГІЧНОГО КОРПУСУ КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ»

11.11.2019

Капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру триває. Відзначимо, що загальна вартість робіт - більше 73 млн грн, з яких майже 18 млн – на будівельні роботи та близько 56 млн – на придбання, монтаж та пусконалагоджувальні роботи медичного обладнання. Наразі тривають демонтажні роботи, придбані основні будівельні матеріали, заключено договори на поставку медичного обладнання.

Проект розраховано на 2019-2020 рік. До кінця цього року планується завершити роботи у приміщеннях, де буде встановлюватися обладнання та палати для хворих. Пуск устаткування заплановано теж наприкінці року.

Нагадаємо, що питання Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради неодноразово було предметом обговорень засідань постійних депутатських комісій обласної ради. Рік тому, а саме у листопаді 2018-го, за ініціативи голови обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко у Миколаївському обласному онкологічному диспансері Миколаївської обласної ради відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму за участю депутатів постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій; депутатів постійних комісій Миколаївської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку; з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту з метою координації зусиль щодо придбання дороговартісного медичного обладнання для Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради.

              Вкотре голова обласної ради наголошувала на вирішенні проблемних питань, пов’язаних із придбанням дороговартісного медичного обладнання та проведенні ремонту радіологічного відділення онкологічного диспансеру з подальшим його оснащенням необхідним обладнанням.

             Враховуючи, що Миколаївська область із захворювання на онкологію займає 1 місце в Україні, а за смертністю – 2 місце, зважаючи на те, що тривалий час питання матеріально-технічного забезпечення обласного онкологічного диспансеру, який надає медичну допомогу всім мешканцям області і є єдиним профільним закладом з лікування онкологічних захворювань, не вирішувалися, а Миколаївська обласна рада не мала можливості вирішити їх за рахунок коштів обласного бюджету, головою обласної ради було ініційовано залучення коштів державного та місцевих бюджетів для якнайшвидшого вирішення нагальних питань закладу.

         Відповідне рішення ухвалено у грудні 2018-го.

 

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку