54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

З`ЇЗД ОРГАНІЗАЦІЙ ВЕТЕРАНІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВІЙСЬКОВИХ ВОЛОНТЕРІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08.11.2019

Соціальний захист учасників бойових дій та членів їх родин, родин загиблих захисників територіальної цілісності і незалежності країни, питання санаторно-курортного лікування, меморандум із обласною державною адміністрацією, організація пільгових пасажирських перевезень – ці та багато інших нагальних питань обговорювалися сьогодні учасниками з’їзду організацій ветеранів бойових дій та військових волонтерів Миколаївської області, який відбувся сьогодні, 08 листопада, у науково-педагогічній бібліотеці.

 

         Організаторами такої масштабної зустрічі виступили ГС «Рух ветеранів Миколаївщини», ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», КУ ММР «Міський центр підтримки ВПО та ветеранів АТО». На зустріч із представниками громадських організацій приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, радник голови облради Вікторія Матієнко, голова обласної державної адміністрації Олександр Стадник.

 

         «До нас, як представників депутатського корпусу обласної ради, виникає чимало питань. Тому ми спілкуємося з мамами загиблих воїнів. Купа проблем сьогодні виникають по лінії Департаменту соціального захисту населення. Варто констатувати – запал по відношенню до учасників російсько-української війни стрімко знижується. І ми повинні постійно нагадувати про проблеми воїнів та членів їх родин, матусь загиблих військовослужбовців»,- наголосила голова обласної ради.

 

         Також Вікторія Вікторівна нагадала про численні скарги та нарікання на роботу перевізників. Йдеться про відмову у пільгових пасажирських перевезеннях. Спільно із Вікторією Матієнко голова обласної ради Вікторія Москаленко започаткувала цілий напрям роботи – зустрічі з матусями загиблих військовослужбовців, членами їх родин. У відкритому діалозі стають зрозумілими проблеми, якими живуть вони. Над вирішенням цілої низки проблем вже працює обласна рада і особисто Вікторія Вікторівна.

 

         Голова громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції » Ілля Шполянський, спілкуючись із побратимами, зупинявся теж на болючих питаннях, які турбують сьогодні ветеранську та волонтерську спільноту. Попередній їх перелік голова громадської організації зміг обговорити з головою облдержадміністрації Олександром Стадником. В результаті дві сторони вийшли на підписання меморандуму про співпрацю. Одні із основних пунктів – матеріальна допомога учасникам бойових дій та членам їх родин у складних життєвих та матеріальних обставинах, відпочинок та оздоровлення для учасників бойових дій, придбання трейлеру для обладнання ветерано-мобілю, національно – патріотичне виховання дітей та суспільства, вшанування пам’яті героїв російсько-української війни до пам’ятних дат.

         Особливе занепокоєння ветеранської спільноти викликає ситуація із пропозицією ректора Національного університету ім. Петра Могили Леоніда Клименка щодо можливої передачі у державну власність Миколаївського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Миколаївської обласної ради з послідуючим його використанням у якості бази медичного факультету очолюваного ним університету. Голова ГО «Асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції » Ілля Шполянський та начальник Миколаївського клінічного госпіталю ветеранів війни, депутат Миколаївської обласної ради Володимир Поточняк поділилися думками відносно майбутнього закладу охорони здоров’я.

        

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку