54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ЗАПРОШУЄ НА ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

22.10.2019

Миколаївський обласний краєзнавчий музей запрошує на ХІ Миколаївську обласну краєзнавчу конференцію: Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження.

Конференція, починаючи з 1995 р., проводиться кожні два роки Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм за підтримки Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Цього року на розгляд було подано 92 доповіді, 65 із яких допущені до участі. Серед них – оригінальні наукові розробки та краєзнавчі розвідки з історії, етнографії, мистецтвознавства, що вперше пропонуються на розгляд широкому загалу. За матеріалами конференції готується збірка наукових статей 73 авторів, серед яких 19 кандидатів та 4 доктори наук. Окрім миколаївських науковців, з-поміж учасників конференції є представники Очакова, Одеси, Баштанки, Первомайська, Херсона.

Пленарна частина та засідання двох секцій відбудуться 24 жовтня о 10:00 в залі відділу соціокультурної діяльності Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки (четвертий поверх). Закриття роботи конференції пройде 25 жовтня о 9:00 в залі №40 Миколаївського обласного краєзнавчого музею.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку