54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІЗИТ МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ ВЛАДИСЛАВА КРИКЛІЯ

02.10.2019

У Миколаєві 2 жовтня з одноденним робочим візитом перебував міністр інфраструктури України Владислав Криклій. В обласній державній адміністрації за участі Олександра Стадніка, Вікторії Москаленко, депутатів обласної ради та керівників профільних управлінь та відомств відбулась робоча нарада.

         Порушувались питання ремонту доріг загального користування державного значення: Н-11 «Миколаїв – Кривий Ріг – Дніпро», Н-14«Миколаїв-Олександрівка-Кропивницький», Н-24 «Миколаїв-Благовіщенське» та М-14«Одеса-Мелітополь-Новоазовськ». За попереднім підрахунком, підкреслив голова облдержадміністрації, на вирішення першочергових нагальних завдань з реконструкції автошляхів необхідно витратити понад 8 мільярдів гривень.

         Для збереження доріг в Миколаївській області незабаром планується запустити пілотний проект щодо вагового контролю великовантажного транспорту. Тим часом, у Кабінеті Міністрів України розглядають можливість зробити проїзд автошляхами країни платним для іноземців. Про це Владислав Криклій заявив в ході робочої наради.

         «Ми зараз плануємо запропонувати Верховній Раді проект. Для іноземців буде платний проїзд дорогами України. Адже вони не завжди купують акцизи і виходить не зовсім справедлива модель. Українці ж у частини акцизів вкладаються. Наприклад, в Україну заїжджає велика фура з повним баком пального на іноземних номерах, вона проїхала собі тисячі кілометрів по наших дорогах і нічого за це не платить, хоча користується нашою дорожньою інфраструктурою. Тому ми будемо планувати певний механізм і сподіватися, що депутати це підтримають», - підсумував Владислав Криклій.

         Порушувалось питання ремонту Варварівського мосту через Південний Буг. За словами міністра інфраструктури пріоритет все ж таки у спорудженні об’їзного мостового переходу. Для цього ведуться активні перемовини з японською Агенцією з міжнародного співробітництва (Jica).

         Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа нагадав міністрові інфраструктури про будівництво транспортного коридору Львів – Херсон.

         «Ми можемо сьогодні констатувати, що побудовано дорогу від Львова до Тернополя. Від Тернополя до Хмельницького, від Хмельницького до Вінниці, від Вінниці фактично до Умані. На цих ділянках роботи відбулися. І зупинилися. У той же час, і обласна рада, і обласна державна адміністрація виступали і зверталися до Уряду з проханням змінити маршрут коридору. На початку планувалася схема Львів – Херсон через Умань, Первомайськ, Вознесенськ, Миколаїв, Херсон. І він є логічним: географічно, транспортно. Тому що вантажі саме так рухаються. На той час планувалося з’єднати доставку товарів з Польщі на південь України. Натомість, на засіданні Уряду було затверджено інший маршрут. Львів – Умань – Одеса – Миколаїв – Херсон. Це є алогічним. Після того як ми зверталися, відповіді не отримали. Звернення було направлено 2017 року. Тоді було ухвалено і відповідне рішення сесії. Сьогодні ми звертаємося до Вас. Хочемо фаховості у цьому питанні»,- зазначив депутат Михайло Талпа. Владислав Криклій акцентував, що розділяє хвилювання депутатського корпусу облради та обласної державної адміністрації. Маршрут транспортного коридору з заходу на південь пообіцяв переглянути.

         В рамках візиту Владислав Криклій побував на Миколаївському залізничному вокзалі. Владислав Криклій поділився баченням відносно передачі у концесію цього об’єкту.

         - Жалюгідна ситуація на залізничному вокзалі. Ми будемо давати старт його концесії , щоб заходив приватний інвестор, щоб з його боку була спеціальна інвестиційна програма і він міг організувати нормальний, комфортний, європейського зразка залізничний вокзал. І тоді там не буде ніяких корупційних здач в оренду. Бізнес він позбавлений мотивації красти сам у себе, - заявив міністр інфраструктури.

         Нагадаємо, на виконання протокольних доручень сімнадцятої позачергової сесії обласної ради розпорядженням голови обласної ради від 20 грудня 2017 року № 294-р було створено робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський. На засіданнях порушувалися надважливі питання для громади Миколаєва і всієї Миколаївської області стосовно функціонування та реконструкції залізничного вокзалу. На виконання рішення Миколаївської обласної ради від 05 липня 2018 року № 30 "Про депутатські запити депутата обласної ради Іллі Резнікова" стосовно ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв- Пасажирський, голова обласної ради звернулася з офіційним листом до виконувача обов’язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Кравцова Є. з пропозицією визначити дату зустрічі з депутатами обласної ради з метою обговорення ситуації стосовно реконструкції залізничного вокзалу Миколаїв- Пасажирський. 02 серпня 2018 року у приміщенні ПАТ "Укрзалізниця" відбулася спільна нарада за участю керівництва ПАТ "Укрзалізниця", Кротова А. – заступника голови Миколаївської обласної ради, Резнікова І. - депутата обласної ради, депутатів Миколаївської міської ради – Єнтіна В., Солтіса О. з метою обговорення питання реконструкції залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський, зокрема: корегування проекту робіт з реконструкції фасаду, питання необхідності продовження першої платформи для можливості приймання потягів з кількістю вагонів більше 20, а також будівництво нової та реконструкція старої вбиральні. По результатам поїздки вирішено в першу чергу внести зміни до проекту з урахуванням вимог законодавства і пропозицій від Ради архітекторів.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку