54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

27.09.2019

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік провів у четвер, 26-го вересня, зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Миколаївщини, керівниками об’єднаних територіальних громад, депутатами Миколаївської обласної та міської рад.

         Розширена нарада тривала протягом майже трьох годин. У засіданні взяли участь депутати Верховної Ради України Олександр Пасічний, Ігор Негулевський, Ігор Копитін, Ірина Аллахвердієва, Максим Дирдін, Олександр Гайду і Артем Чорноморов.

         Насамперед, Олександр Стаднік окреслив перспективні напрямки роботи. Окремо зупинився на питаннях інфраструктури, ремонту доріг.

         «Нам перш ніж будувати дороги необхідно у законодавчому полі налагодити контроль вантажних перевезень. Щоб ті автомобілі, які рухаються із перевантаженням, фіксували за допомогою спеціального обладнання. Якщо такий транспортний засіб зупинили на території Миколаївської області, це було зафіксовано документально, штрафи мають бути сплачені і залишатися в Миколаївській області»,-зазначив голова облдержадміністрації.

Олександр Стаднік анонсував, що незабаром в Миколаївській області планується реалізація пілотного проекту щодо он-лайн фіксації габаритного транспорту. Такі технічні засоби вже експлуатуються в інших регіонах України. Автоматично здійснюється фіксація порушень допустимої ваги. Якщо вдасться реалізувати це на рівні центральної влади, то перевізники розумітимуть свою відповідальність. Відповідно не руйнуватимуться автошляхи.

         Має своє бачення Олександр Стаднік і у питанні функціонування установ і організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області, а територіально знаходяться у Миколаєві. Голова облдержадміністрації вважає за необхідне передати їх у користування громаді міста. Олександр Стаднік шукатиме підтримки для вирішення цього питання у депутатів Миколаївської обласної та міської рад.

                  В ході засідання голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко порушила питання збільшення фінансування ремонту доріг загального користування державної власності.

         «Нас дуже турбують питання ремонту доріг загального користування державного значення. Це компетенція Верховної Ради України, Міністерства інфраструктури, Президента України. Я б хотіла, щоб Ви це зробили разом, і зробили так, щоб дорога Н-11 (Миколаїв-Дніпро), Н-14(Миколаїв-Олександрівка-Кропивницький) та дорога Н-24 (Миколаїв-Благодатне-Київ) були включені окремими статтями у державний бюджет 2020 року. Тому що ми бачимо, що дорога Н-08 (Маріуполь-Запоріжжя) була відремонтована за декілька місяців. На ці цілі додатково виділили 4 млрд. грн. Миколаївщина, маючи найгірші дорогим в Україні, заслуговує на фінансування їх ремонту з державного бюджету 2020 року»,- підкреслила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

        

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку