54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗДІЙСНЕНИЙ КОНТРОЛЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

25.07.2019

   За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко був здійснений контроль функціонування акукшерсько-гінекологічного відділення обласної клінічної лікарні, яке було відкрите за її активного сприяння.


   В грудні 2017 року на базі Миколаївської обласної клінічної лікарні Миколаївської обласної ради було відкрите акушерсько-гінекологічне відділення на 50 ліжок для надання спеціальної медичної допомоги 3-го рівня, із них 20 пологових, 20 ліжок патології вагітності та 10 гінекологічних ліжок.


  Сьогодні високоспеціалізована акушерська допомога вагітним області здійснюється у формі госпіталізації вагітних, роділь та породіль з екстрагенітальною патологією, з тяжкою акушерською патологією, які потребують обстеження та надання спеціалізованої медичної допомоги.


   Гордістю лікарів відділення є палати сумісного перебування матері та дитини. У складі відділення є: палата ПІТ – на 3 ліжка для новонароджених, палати сумісного перебування матері та дитини - 20 ліжок, індивідуальні пологові зали – 2, операційні- 2, маніпуляційний кабінет.


   Необхідно відмітити, що в індивідуальних пологових залах стоять високоякісні пологові крісла-трансформери австрійського виробництва, яких більше нема в жодній лікарні області.


   Акушерсько-гінекологічна допомога жінкам та новонародженим Миколаївської області надається цілодобовою У разі неможливості транспортування хворої впроваджена система виїзду мобільної бригади у складі акушера-гінеколога, анастезіолога, неонатологата інших фахівців до закладу охорони здоров’я для надання спеціалізованої медичної допомоги.


   У відділенні працюють 11 лікарів акушер-гінекологів, 3 лікаря неонатолога, 2 лікаря УЗД.


   З початку відкриття у відділенні отримали допомогу у лікуванні 1698 жінок з екстрагенітальною патологією та ускладненням перебігу вагітності, прийнять 598 пологів, проведено 651 оперативне втручання.


   У роботі акушерсько-гінекологічного відділення впроваджено функціонування електронного фетального моніторингу з комп’ютерним аналізом серцебиття плоду. Цей апарат дозволяє передбачити гіпоксію плоду та відсоток перенатальних втрат. В гінекології втілені новітні гінекологічні практики, процес пологів проходитьспільно з анестезіологічною службою з епідуральною анастезією.

  Лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, нещодавно вони проходили стажування в Київському перенатальному центрі, де отримали досвід роботи колег.


   На сьогодні акушерсько гінекологічне відділення є обласної лікарні є найкращим в області, але, звичайно, розвиватись завжди є куди, тим паче медичне обладнання зазнає постійного оновлення і сьогодні є змога працювати з якісним ефективним обладнанням.Звичайно, є момент обмеженого фінансового ресурсу. На меті сьогодні є придбання гістероскопу, який допомагає в точній діагностиці причин первинного безпліддя та його успішному лікуванні. Особливим побажанням лікарів є придбання нової лапараскопічної стійки, адже світова практика є такою, щоб відсоток абдомінальних операцій був знижений. Вартість такого обладнання більше 1 млн грн, а тому Вікторія Москаленко має намір просити підтримки у депутатського корпусу в питанні фінансування придбання необхідного сучасного обладнання.

   Радістю та гордісю лікарів акушерсько-гінекологічного відділення є народження малюків, й докладається максимум зусиль, аби вони були здоровими. У 2018 році у відділені народились 18 двійнят та 2 трійні, а станом на сьогодні за 2019 рік 18 двієнь та 1 трійня.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку