54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЗДІЙСНЕНИЙ КОНТРОЛЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

25.07.2019

   За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко був здійснений контроль функціонування акукшерсько-гінекологічного відділення обласної клінічної лікарні, яке було відкрите за її активного сприяння.


   В грудні 2017 року на базі Миколаївської обласної клінічної лікарні Миколаївської обласної ради було відкрите акушерсько-гінекологічне відділення на 50 ліжок для надання спеціальної медичної допомоги 3-го рівня, із них 20 пологових, 20 ліжок патології вагітності та 10 гінекологічних ліжок.


  Сьогодні високоспеціалізована акушерська допомога вагітним області здійснюється у формі госпіталізації вагітних, роділь та породіль з екстрагенітальною патологією, з тяжкою акушерською патологією, які потребують обстеження та надання спеціалізованої медичної допомоги.


   Гордістю лікарів відділення є палати сумісного перебування матері та дитини. У складі відділення є: палата ПІТ – на 3 ліжка для новонароджених, палати сумісного перебування матері та дитини - 20 ліжок, індивідуальні пологові зали – 2, операційні- 2, маніпуляційний кабінет.


   Необхідно відмітити, що в індивідуальних пологових залах стоять високоякісні пологові крісла-трансформери австрійського виробництва, яких більше нема в жодній лікарні області.


   Акушерсько-гінекологічна допомога жінкам та новонародженим Миколаївської області надається цілодобовою У разі неможливості транспортування хворої впроваджена система виїзду мобільної бригади у складі акушера-гінеколога, анастезіолога, неонатологата інших фахівців до закладу охорони здоров’я для надання спеціалізованої медичної допомоги.


   У відділенні працюють 11 лікарів акушер-гінекологів, 3 лікаря неонатолога, 2 лікаря УЗД.


   З початку відкриття у відділенні отримали допомогу у лікуванні 1698 жінок з екстрагенітальною патологією та ускладненням перебігу вагітності, прийнять 598 пологів, проведено 651 оперативне втручання.


   У роботі акушерсько-гінекологічного відділення впроваджено функціонування електронного фетального моніторингу з комп’ютерним аналізом серцебиття плоду. Цей апарат дозволяє передбачити гіпоксію плоду та відсоток перенатальних втрат. В гінекології втілені новітні гінекологічні практики, процес пологів проходитьспільно з анестезіологічною службою з епідуральною анастезією.

  Лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, нещодавно вони проходили стажування в Київському перенатальному центрі, де отримали досвід роботи колег.


   На сьогодні акушерсько гінекологічне відділення є обласної лікарні є найкращим в області, але, звичайно, розвиватись завжди є куди, тим паче медичне обладнання зазнає постійного оновлення і сьогодні є змога працювати з якісним ефективним обладнанням.Звичайно, є момент обмеженого фінансового ресурсу. На меті сьогодні є придбання гістероскопу, який допомагає в точній діагностиці причин первинного безпліддя та його успішному лікуванні. Особливим побажанням лікарів є придбання нової лапараскопічної стійки, адже світова практика є такою, щоб відсоток абдомінальних операцій був знижений. Вартість такого обладнання більше 1 млн грн, а тому Вікторія Москаленко має намір просити підтримки у депутатського корпусу в питанні фінансування придбання необхідного сучасного обладнання.

   Радістю та гордісю лікарів акушерсько-гінекологічного відділення є народження малюків, й докладається максимум зусиль, аби вони були здоровими. У 2018 році у відділені народились 18 двійнят та 2 трійні, а станом на сьогодні за 2019 рік 18 двієнь та 1 трійня.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку