54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ЦЬОГО РОКУ СПОРТИВНУ ЗАЛУ БУДЕ ВІДКРИТО»,- ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗУСТРІЛАСЬ З КОЛЕКТИВОМ ТА БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ М-ПОГОРІЛІВСЬКОЇ ЗОШ I-II СТУПЕНІВ

26.03.2019

У 2019 році буде остаточно вирішено питання по завершенню робіт прибудови спортивної зали із додатковими кабінетами до приміщення М-Погорілівської загальноосвітньої школи I-IIступенів Вітовського району. Про це Вікторія Вікторівна Москаленко повідомила під час зустрічі з батьками та педагогічним колективом навчального закладу 25 березня.

Нагадаємо, тут протягом довгого часу триває спорудження спортивної зали із додатковими кабінетами. Роботи здійснювались за рахунок коштів ДФРР, шляхом подання проекту на конкурс. Але і досі прибудову до основного приміщення школи не введено в експлуатацію. На це були об’єктивні і суб’єктивні причини, зазначила під час зустрічі з вітовчанами Вікторія Вікторівна. Готовність об’єкту складає майже 95%. Завершення робіт із нетерпінням чекають не лише 165 учнів М-Погорілівської ЗОШ І - ІІ ступенів, але й мешканці населеного пункту. Зала має стати центром занять спортом дорослих і дітей, організації культурно-дозвіллєвих заходів.

Вже 26 березня група проектантів має прорахувати мінімум робіт, які потрібні для введення спортивної зали в експлуатацію. На думку голови обласної ради серед першочергових кроків – завершення монтажу системи опалення з подальшою експлуатацією приміщення у зимовий період. Друге питання – електроенергія. Природно і зрозуміло, що без під’єднання до джерела електричного живлення теж експлуатація будівлі неможлива. І встановлення нормального водо забезпечення та водовідведення об`єкту. Також під час корегування проекту мають бути враховані питання вертикального вирівнювання навколишньої території.

«На спорудження цієї зали із додатковими кабінетами нам вдалося залучити кошти ДФРР, шляхом подання проекту на конкурс. Будівництво розпочалось ще в 2015 році, в той час коли я була головою райдержадміністрації. На жаль, будівництво спортзали здійснювалось повільними темпами, що призвело до збою строків здачі в експлуатацію спортзали і звісно до подорожчання вартості проекту. Тепер будемо діяти таким чином: спочатку вирішуємо нагальні питання каналізування, електроенергії, вентиляції приміщень. А вже згодом поступово будемо шукати можливості встановлення майданчиків і впорядкування території. Щоб зберегти споруду нам вкрай необхідне опалення, будемо обраховувати вентиляцію і каналізування",- зазначила Вікторія Вікторівна.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку