54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ

21.03.2019

20 березня члени постійної депутатської комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури відвідали Очаківський район. Поїздка відбулась відповідно до рекомендацій постійної комісії та доручення голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко. Її мета - здійснення контролю проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного і місцевого значення Очаківщини.

         Постійно на початку літнього оздоровчого сезону представники районної, міської Очаківської влади, депутат Миколаївської обласної ради Хасан Гемаєв б’ють на сполох відносно гострої необхідності забезпечення проїжджаємості на автодорогах. Особливу увагу звертають на стан покриття дороги Корениха - Кам’янка з подальшим сполученням із районним центром. Члени постійної комісії проїхали від Миколаєва до Очакова саме цим шляхом. Спеціалісти управління інфраструктури облдержадміністрації інформували учасників виїзного засідання, що на відрізку від Коренихи до Кам’янки було частково виконано поточний дрібний ремонт дорожнього покриття, другу частину аварійної ямковості ліквідовували за рахунок експлуатаційного утримання струйним методом. В результаті активізація руху транспорту викликала руйнацію старого шару на найбільш проблемній ділянці.

         Згідно з інформацією управління інфраструктури облдержадміністрації та Служби автомобільних доріг критичні ділянки доріг місцевого значення включені до плану фінансування робіт на 2019 рік.

         В ході поїздки представники влади району та міста Очаків просили звернути увагу іще на одну проблемну ділянку автодороги. Йдеться про сполучення районного центру з Чорноморкою і косою. Майже 1,5 кілометри автодороги відремонтовано. За ним починається відрізок, який вимагає ремонту.

         І третій напрямок, якому приділили увагу депутати Миколаївської обласної ради, дорога Т-15-07. До обговорення цих питань члени постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури повернуться на своєму наступному засіданні.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку