54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ У МИКОЛАЄВІ

14.03.2019

Сьогодні, 14-го березня, в Україні відзначається День Добровольця. Дату обрано невипадково. П’ять років тому 14-го березня було сформовано перший добровольчий батальйон Національної Гвардії України. Його лави тоді поповнили близько п’ятисот людей. Згодом тисячі українців - педагогів, акторів і музикантів, медиків, бізнесменів та державних службовців, кинувши всі свої справи і залишивши на потім особисте життя пішли до військоматів або самоорганізувавшись їхали на Схід.
Ціною титанічних зусиль добровольців Збройних Сил України, батальйонів територіальної оборони та добровольчих батальйонів, Національної Гвардії та підрозділів МВС України, добровольців Самооборони Майдану вдалося зупинити на східному та південному кордонах просування ворога вглиб материкової України. . Їх героїчний подвиг вартий вшанування та поваги сучасників і майбутніх поколінь вільних українців.
Сьгодні з нагоди Дня Добровольця відбулось покладання квітів до меморіалу "Струни пам’яті" на площі поблизу адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради та нагородження учасників добровольчого руху у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.
У заходах взяли участь депутати Миколаївської обласної ради та радник голови обласної ради Оксана Корсак , заступник голови, виконувач функцій та повноважень голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір, керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Демчук, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, Мииколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, військовослужбовці добровольчих батальйонів та їх родичі, студентська молодь обласного центру.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку