54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«MUROMETS FEST» ЇДЕ ДО МИКОЛАЄВА

08.02.2019

Відомий український фестиваль стронгмену пройде у Миколаєві. За попередніми прогнозами свято чекає на гостей обласного центру та його жителів 16 березня. Ймовірно, дату буде змінено. На заваді можуть стати лише погодні умови.

         Перший фестиваль стронгмену в Україні був організований у Києві у вересні минулого року. За задумом оргкомітету він має стати щорічним. Протягом 2019-го планується декілька виїзних, гостьових, гастрольних фестивалів. І першим містом, яке прийматиме «MurometsFest» на виїзді, обрано Миколаїв. Це не просто демонстрація сили, популяризація здорового способу життя і стронгмену, як виду спорту. В ідеологічній складовій «MurometsFest» лежать українські легенди про Іллю Муромця. У той же час, видовищно розважальна частина свята насичена запальними емоціями, драйвом, спортивним азартом, функціонуючими фото зонами і виступами зірок української естради.

         «Завдання фестивалю дістати дуже глибоку і дуже далеку нашу історію і донести її до всіх нас. Тому що наша сила-у нашому корінні! Ось таке наше завдання»,- говорить засновник проекту Юлія Курохтіна.

Зірковий гість, Заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк, особисто не братиме участі у встановленні загальнонаціонального рекорду. Втім, не виключає своєї присутності у якості гостя. Це ж свято відвідає ще одна легенда-сучасний богатир, який встановлює рекорди зубами, Олег Тягнизуб.

         До підготовки кожного фестивалю його організатори підходять уважно і прискіпливо. Тут не має дрібниць і деталей. Запорукою успіху є майданчик. У Миколаєві найбільш зручним, для проведення такого заходу, місцем обрано Соборну площу. Чотири українські велетні одночасно будуть тягнути вісім вантажівок загальною вагою 64 тони.

         «Чотири атлети в упорі сидячі за канати будуть тягнути ці вантажівки. І дуже важливим є кут нахилу цієї доріжки. Загальна довжина має складати 90 метрів. І в Миколаєві цьому критерію відповідає локація перед міською радою. Там кут нахилу мінус один градус. Це дозволяє нам мати сподівання, що спортсмени впораються з вагою. І відповідно Книга Рекордів України зареєструє цей рекорд»,-акцентував Сергій Конюшок президент федерації стронгмену України.

         Основній програмі передуватимуть показові виступи атлетів, хлопців і дівчат. На миколаївців очікує різнобарвна спортивна програма. На додачу оркомітет фестивалю планує зіркове вечірнє шоу за участі одного з відомих колективів. А за традицією вестиме програму Андрій Джеджула.

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку