54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

*  26 квітня 2019 року о 10.00 годині у сквері біля монументу «Скорботний Янгол Чорнобиля» (м. Миколаїв, ріг пр. Миру і вул. Театральної) відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.

«MUROMETS FEST» ЇДЕ ДО МИКОЛАЄВА

08.02.2019

Відомий український фестиваль стронгмену пройде у Миколаєві. За попередніми прогнозами свято чекає на гостей обласного центру та його жителів 16 березня. Ймовірно, дату буде змінено. На заваді можуть стати лише погодні умови.

         Перший фестиваль стронгмену в Україні був організований у Києві у вересні минулого року. За задумом оргкомітету він має стати щорічним. Протягом 2019-го планується декілька виїзних, гостьових, гастрольних фестивалів. І першим містом, яке прийматиме «MurometsFest» на виїзді, обрано Миколаїв. Це не просто демонстрація сили, популяризація здорового способу життя і стронгмену, як виду спорту. В ідеологічній складовій «MurometsFest» лежать українські легенди про Іллю Муромця. У той же час, видовищно розважальна частина свята насичена запальними емоціями, драйвом, спортивним азартом, функціонуючими фото зонами і виступами зірок української естради.

         «Завдання фестивалю дістати дуже глибоку і дуже далеку нашу історію і донести її до всіх нас. Тому що наша сила-у нашому корінні! Ось таке наше завдання»,- говорить засновник проекту Юлія Курохтіна.

Зірковий гість, Заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк, особисто не братиме участі у встановленні загальнонаціонального рекорду. Втім, не виключає своєї присутності у якості гостя. Це ж свято відвідає ще одна легенда-сучасний богатир, який встановлює рекорди зубами, Олег Тягнизуб.

         До підготовки кожного фестивалю його організатори підходять уважно і прискіпливо. Тут не має дрібниць і деталей. Запорукою успіху є майданчик. У Миколаєві найбільш зручним, для проведення такого заходу, місцем обрано Соборну площу. Чотири українські велетні одночасно будуть тягнути вісім вантажівок загальною вагою 64 тони.

         «Чотири атлети в упорі сидячі за канати будуть тягнути ці вантажівки. І дуже важливим є кут нахилу цієї доріжки. Загальна довжина має складати 90 метрів. І в Миколаєві цьому критерію відповідає локація перед міською радою. Там кут нахилу мінус один градус. Це дозволяє нам мати сподівання, що спортсмени впораються з вагою. І відповідно Книга Рекордів України зареєструє цей рекорд»,-акцентував Сергій Конюшок президент федерації стронгмену України.

         Основній програмі передуватимуть показові виступи атлетів, хлопців і дівчат. На миколаївців очікує різнобарвна спортивна програма. На додачу оркомітет фестивалю планує зіркове вечірнє шоу за участі одного з відомих колективів. А за традицією вестиме програму Андрій Джеджула.

 

Оголошення Читати всі
2019-04-22
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку