54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«MUROMETS FEST» ЇДЕ ДО МИКОЛАЄВА

08.02.2019

Відомий український фестиваль стронгмену пройде у Миколаєві. За попередніми прогнозами свято чекає на гостей обласного центру та його жителів 16 березня. Ймовірно, дату буде змінено. На заваді можуть стати лише погодні умови.

         Перший фестиваль стронгмену в Україні був організований у Києві у вересні минулого року. За задумом оргкомітету він має стати щорічним. Протягом 2019-го планується декілька виїзних, гостьових, гастрольних фестивалів. І першим містом, яке прийматиме «MurometsFest» на виїзді, обрано Миколаїв. Це не просто демонстрація сили, популяризація здорового способу життя і стронгмену, як виду спорту. В ідеологічній складовій «MurometsFest» лежать українські легенди про Іллю Муромця. У той же час, видовищно розважальна частина свята насичена запальними емоціями, драйвом, спортивним азартом, функціонуючими фото зонами і виступами зірок української естради.

         «Завдання фестивалю дістати дуже глибоку і дуже далеку нашу історію і донести її до всіх нас. Тому що наша сила-у нашому корінні! Ось таке наше завдання»,- говорить засновник проекту Юлія Курохтіна.

Зірковий гість, Заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк, особисто не братиме участі у встановленні загальнонаціонального рекорду. Втім, не виключає своєї присутності у якості гостя. Це ж свято відвідає ще одна легенда-сучасний богатир, який встановлює рекорди зубами, Олег Тягнизуб.

         До підготовки кожного фестивалю його організатори підходять уважно і прискіпливо. Тут не має дрібниць і деталей. Запорукою успіху є майданчик. У Миколаєві найбільш зручним, для проведення такого заходу, місцем обрано Соборну площу. Чотири українські велетні одночасно будуть тягнути вісім вантажівок загальною вагою 64 тони.

         «Чотири атлети в упорі сидячі за канати будуть тягнути ці вантажівки. І дуже важливим є кут нахилу цієї доріжки. Загальна довжина має складати 90 метрів. І в Миколаєві цьому критерію відповідає локація перед міською радою. Там кут нахилу мінус один градус. Це дозволяє нам мати сподівання, що спортсмени впораються з вагою. І відповідно Книга Рекордів України зареєструє цей рекорд»,-акцентував Сергій Конюшок президент федерації стронгмену України.

         Основній програмі передуватимуть показові виступи атлетів, хлопців і дівчат. На миколаївців очікує різнобарвна спортивна програма. На додачу оркомітет фестивалю планує зіркове вечірнє шоу за участі одного з відомих колективів. А за традицією вестиме програму Андрій Джеджула.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

 

20 листопада 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку